Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu si zahrát nějakou hru, protože ta teplá svííně Simona Bukvičáková už je v prdeli s nervičkama a pořád se opakuje, tudíž ta nádherná debata s ní, myslím tu bukvici Simona stojí za hovnoooo..hi..hi
    • Já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže teplej jsi tu jen ty sám ruse hnuse BTW *15*

      Jsi jen směšný ruský čokl . Štěkáš tu a vyhrožuješ. K činu nikdy odvahu nenajdeš nulo.
      Něco zkus a ráda ti v sebeobraně ustřelím hlavu potkane hi hi *15* *15*
  • Litviněnka taky otrávila MI5, moc věděl, pašoval polonium a pak chtěl skončit
    • Ty budeš také zastřelen StBácký zloději nicků BTW
  • V 6/04 byl ve svém bytě v Petrohradu zastřelen významný ruský prof. etnologie, expert na rasismus, a prominentní obhájce lidských práv, charismatický Nikolaj Girenko, jehož Putin obvinil, že poukazováním na zločiny s rasistickým kontextem špiní pověst Ruska ( ze stejného důvodu 1998 po 4 měsících Putina ve funkci šéfa FSB byla ve svém petrohradském bytě zastřelena etnoložka Galina Starovojtová ) .

    V 7/04 byl v centru Moskvy/MOW v pravé poledne zastřelen US novinář Pavel Chlebnikov, šéf ruské edice Forbes Magazine, podle kterého Chlebnikov pracoval na článku o organizovaném tunelování fondu pro rekonstrukci Čečenska, od Kremlu přes KGB-FSB mafii po klan kadyrovců …
  • od 20.11.06 do dneška američani ve světě zavraždili více než milión lidí, takže je taky zastřelte
    • V prvé řadě je třeba zastřelit tebe Ruský agente BTW,
      Lidem na tiscali kradeš nicky a jako zloděj budeš zabit

      Největším vrahem 20 století byl tvůj Ruský SSSR.
      V počtu vražd překonal i Hitlera
  • V roce 05 Politkovská napsala knihu „Putinovo Rusko, aneb zánik parlamentní demokracie v Rusku „, ve které viní Putinovy tajné služby z toho, že se snaží zavést diktaturu „KGB“ - kosmetické parlamentní a prezidentské volby -všeobecné hlasovací právo za Putina ztratilo význam, protože není založeno na možnosti konkurenčního výběru – Putin osobně své protikandidáty vybírá … Kritizovala na Putinovi zcela závislé soudnictví, morální rozklad armády, kdy rodiče za vydání mrtvého těla svého syna vojáka musí armádního šimla podplácet.

    Putin podle ní svojí diktaturou práva nastolil neosovětský systém, založený na slepé poslušnosti - „ Revoluce proti Putinovi u nás žádná oranžová nebude, ale opět rudá s potoky prolité krve „ ...
  • Alexandr Litviněnko poté, co zjistil, že byl otráven radioaktivním poloniem 210, dva dny před svojí smrtí napsal : “ Anna Politkovská to neučinila, tak to udělám za nás oba, a označím našeho vraha – podplukovníku KGB Putine, můžete zabít jednotlivce, ale Bůh vás potrestá za to, co jste udělal s Ruskem „
    • Jak se ty špíno Simono Bukvičáková, která sprostě nadává, podvádí, vyhrožuje, lže, vyhrožuje vraždou může dovolávat boha? To už je síla, co si tahle teplá svííně dovoluje.
      • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jen ty sám ruský prase BTW,

        Ty tu vyhrožuješ. Pokud něco zkusíš tak ti v sebeobraně osobně ustřelím hlavu ty ruský lejno. Tak si to pamatuj. Já se s tebou ty proruská vlastizrádná špíno mazat nebudu

        s hlasováním tu podvádíš jen ty sám ruský grázle. s tím minus 7 za vteřinu jsi moc nápadnej
        • Ty se ani nestačíš rozkoukat a budeš to mít odbyto, ty teplá svííně.
          • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jen ty sámr use hnuse BTW *15* *15*

            neštěkej ty teplej zbabělej ruskej čokle a něco zkus. Ráda ti v sebeobraně ustřelím palici
            • Já jsem holka a tobě to vadí.Takže teplouš jsi tu jeině ty ruskej podčlověku BTW *15*

              Z tebe mám jenom srandu ty zbabělej ruskej čokle *2*
            • Proč se pořád opakuješ Simono Bukvičáková, ty se mě bojíš?
  • 20.11.06 bývalý KGB důstojník Oleg Gordijevský ( v letech 74-85 agent MI6 ) prohlásil, že vraždy Zelimchána Jandarbijeva, Jurije Čekočičina, Politkovské, Litviněnka a dalších dokazují, že se „KGB/FSB“ vrátila ke svým starým metodám, což prohlásil i bývalý poradce Jelcina Georgij Satarov.

    2.11.07 byl Gordijevský* 1938 otráven thaliem, ale přežil ( 34 hodin byl v bezvědomí ), Gordijevský prohlásil, že mu prášky proti nespavosti v den otravy předal jeden ruský obchodník sídlící v LON
    • Ano to je taky pravda, až na malinkou drobnost, opravím : 2.11.07 byl Gordijevský* 1938 otráven thaliem, ale přežil ( 34 hodin byl v bezvědomí ), Gordijevský prohlásil, že mu prášky proti nespavosti v den otravy předal jeden anglický obchodník sídlící v LON
      • Ty nebudeš opraven ale popraven Ruský agente BTW.
        Simoně kradeš jméno a podvádíš s bodama Jsi ruský agent a budeš zabit jako ruskej agent
        • A ty budeš napíchnuta na kůl, jako kolaborantská teplá svííně.
          • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže komouš homouš jsi jen ty sám BTW.

            Ty jsi proruský kolaborant a chcípneš pomalu a bolestivě ty ruskem placený kolaborante
  • ale obama je mnohem větší
    • Ano to je taky správný Obama je Obama, to nemůže nikdo zpochybnit. Děkuji
      • Ano jsi ruský teplouš BTw který Simoně krade jméno a podvádí s hlasováním§
        To už všichni na tiscali víme
        • Ty víš akorát hovno, co je v prdelíí měkýho.
    • zase jen kradeš můj nick ruská špíno BTW,.
      Nech se léčit nebo zplynovat StBácký kleptomane a podvodníku s hlasováním BTW
      • a ty máš svůj nick kde blbečku?
        • Kradeš tu lidem nicky ruskej grázle. To neokecáš ani nezamaškuješ ty špíno.-
          Táhni do toho plynu ty StBácká zrůdo nebo tě do něj osobně hodím
          • Ona ta teplá svííně už je s nervama úplně v prdelíí. Ona tě tam osobně hodí..há..há
            • já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty ruskej potkane BTW,

              Vím že ty ruskej zbabělej čokle umíš jen vyhrožovat na netu. Na řin odvahu nemáš.
              v sebeobraně bych tě rozstřílela ruský čokle. *14*
  • Nebyl vypátrán vrah poslankyně Starovojtové, novináře Dmitrije Cholodova/1967-1994/z listu Moskovskij komsomolec, jen byl očitým svědkem etnických čistek ze strany ruské armády v Abcházii v 13 měsíční gruzínsko-abcházské válce vyprovokované ruskými důstojníky proti Gruzii v 8/92.

    Před svojí smrtí psal Cholodov o tunelování fondů, které byly určeny pro odjezd a návrat půl miliónů SU vojáků a vojenské techniky z východního Německa, přičemž jeho informace, o kterých měl svědčit před výborem v Dumě, se týkaly i ministra obrany Pavla Gračeva.

    Byl zabit při explozi, když otevíral balíček ve své kanceláři v redakci, který si vyzvedl ráno v úschovně zavazadel na nádraží, který měl obsahovat podklady pro výše zmíněné tunelování.

    Novinář Vladislav Listijev byl zastřelen 1.3.95, novinářka Larisa Judinová byla nalezena s frakturou lebky, umučena a ubodána v 6/98, psala o korupci prezidenta Kalmycké republiky.
  • Nejvíce mě mrzí, že takové krásné články do zdejší diskuze dávám a vy lumpové zase podvádíte s hlasováním. Hned volám svému příteli, správci sítě serveru Tiscali a sjednám nápravu.
    • Ano Ruský agente teplouši BTW.
      tradičně tu jen podvádíš s bodováním a kradeš Simoně jméno.

      s tím mínus 7 za vteřinu jsi moc nápadnej ruskej šašku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit