Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osidlování vesmíru je utopie, která se nikdy neuskuteční...................
    To dříve zničíme jedinou kolébku kde můžeme přežívat -zemi.
  • Jsem i ochoten přispět drobným finančním obnosem do případné sbírky, aby VŠICHNI Rusové mohli co nejrychleji odletět nejen na Měsíc, ale pokud možno do jiné galaxie.
  • Jo jo ten Americký "úspěch"přistání na Měsíci či Marsu jsem viděl ve filmu Kozoroh 1, a byl to celkem dobrý film.
  • Paradox je ten že Američané už se na měsíc nepodívají nikdy protože už jsou hospodářsky na lopatkách, takže jedině snad zase v Holywoodu!,,
  • Když po Měsíci a Venuši jezdily první Ruská vozítka, Američané proháněli papírové draky po Nevadské poušti!! , *3*
  • tímpádem je vše vyřešeno,konec sporů přátelé
  • kéž by se to dalo říct o Vás
  • Jendo ta tvoje vtipná kaše byla ale silná *4*
  • Mno - svět se směje - ale nějak šejdrem. Nejen úspěšné olympijské - fčil i Formule... mnó....a bez blbého žvanění chi tal nevím
  • ani ten ukrošský.... Už jim stávkují vojcli.. a to ještě nezačala zima
  • seš vedle misi na Mars plánují amíci. Už vybírají posádku a jo ---taky peníze----zadax prý to nebude *1* *2* *15*
  • Já ten lunochod viděla chyzté vozítko
  • Já zase viděla americké a kanadské dokumenty s tou to tematikou na Spektru v 90 tých letechmnó
  • Na Měsíci už má víc jak půlstoletí trvalý pobyt Vladimír Vladimírovič Gagagaryn. To je jasný důkaz, že tam byli Sověti první!
  • A co o tom lžou zdejší fašisti z KSČM?
  • Paradox je ten že Američané už se na měsíc nepodívají nikdy protože už jsou hospodářsky na lopatkách, takže jedině snad zase v Holywoodu!,
  • kdo vy..? mohu k vám do klubu?? prosím,prosím *14*
  • Jo, budou první, kteří se už nikdy nevrátí!
  • Největší bžunda byla s tím přistáním lidí na měsíci, hodně lidí na to tenkrát skočilo, než se zjistilo že přistáli v Holywoodu,,,
  • Pokud tam přistanou budou první!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit