Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Humanista Havel nám hned po revoluci vysvětlil, že výroba a prodej zbraní je špatná a neetická věc. Pravda a láska zvítězí nad lží i nenávistí i beze zbraní *1*
  • a z čeho by redaktoři ČT měli infarkt…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/polska-tv-zvedla-kyjevu-tlak-kvuli-dokumentu-o-majdanu-video/

    a něco z RT – že by propaganda? Je to sice jen v angličtině, ale obraz hovoří…jen to dokazuje, jak naš veřejnoprávní se neštítí lží…ještě předevčírem plkam Železný o krutých policistech, kteří stříleli po protestujících – měli přitom zákaz a nemohli střílet, ostatně je to vidět v obou filmech.

    https://www.youtube.com/watch?v=0qrlO_KI1UQ&feature=share
  • docela děsivé

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/spojene-staty-vedou-neprimy-boj-samy-proti-sobe-v-syrii/
  • Kdo střílel na Majdanu

    https://www.youtube.com/watch?v=znOm8UBziZM&index=1&list=PLZNiYCxTAg7Zhs9rB0NlvFqtcO6X6rVDg
  • BTW Rybanne Putine. semjon jsi ty sám. Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil když jsi
    zkomolil moje jméno Simona.

    To že jsi ruský multinick který tu hnije nonstop každý den a podvádíš s hlasováním nemusíš
    pořád opakovat. To už všchni na Tiscali vědí.

    Nepovídala jsem si sama se sebou ale reagovala jsem na jiného přispěvatele.
    Nikdo tu neplakal. jen konstatujeme že jsi gauner a máš u Tiscali zřejmou protekci.
  • Koukám, smrad Semjon, co tu smrdí nonstop, si poplakal sám sobě na ramínko a pokecal sám se sebou, hňup.: )))
  • Komunisti vždycky jen lhali, kradli, vraždili. Co však čekat od těch stepních primátů, kteří hlásají a snaží se uplatňovat tu zvrácenou komunistickou fantasmagorii Marxů, Engelsů a dalších pomatenců? Slova jako morálka, čest, pravda jim jsou k smíchu vždyť ten jejich guru tvrdil, že prý "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky".
    • Máš to volako doplandané. Ty slova co uvádíš jsou zrušena EUUSA civilizací. To tvrzení pochází od teoretika politiky USA Z. Brzezinského
    • Zlatá slova. A v redakci Tiscali sedí příznivci komunistických zločinců.
      Příklad.

      Nedávno zde zdejší Putinův poskok komolil moje jméno a používal sprostá slova.
      Nahlásila jsem ho ale nic se nedělo.
      tak jsem použila stejný slovník na jeho fuhrera Putina a čáry máry fuk najednou měl
      cenzor Tiscali který předtím neviděl ani neslyšel čas a hned jsem dostala ban na 25 dní.
      • Stalo se, že censor řádil jak divý a zablokoval několik příspěvků. Komentoval jsem to slovy, že censor má asi menses. A výsledkem byl pro mě ban. Normální člověk by nad tím mávl rukou nebo by se tomu zasmál, ale nedůtklivý censor hned využil nebo spíš zneužil svou moc. A nevadí mu, že porušuje nejvyšší zákon země, který censuru výslovně zakazuje. Pro komunisty jsou ovšem zákony pouhým cárem papíru, jak vždy dokazovali a dokazují.
        • Zdejší putinovec BTW zde napsal sprosté slovo které ostatní napsat nemohou - vyjede
          jim upozornění že slovo porušuje pravidla Tiscali.
          On ho napsat mohl. V celku. Bez teček a mezer.
          Takže je jasné že pro Putinovce BTWho pravidla Tiscali neplatí. K tomu už není co dodat.
          Podívejte se na příspěvek Putinovce maugliho dole. Sprosté napadení ale stopku nedostane.

          Požádala jsem přítele ať zavolá do redakce Tiscali. Zavolal a zeptal se kdo dává stopky. Uvedl po pravdě že je tu podivný metr kdy Putinovcům vše projde zatímco druhá strana je za stejné sprostá slova trestána, Paní z Tiscali mu řekla že Tiscali žádného cenzora nemá. Ne? Tak kdo potom maže a blokuje příspěvky? Zajímavé že.
          • Ta paní z redakce měla zřejmě pravdu. Taky jsem se jednou ohradil v redakci Tiscali proti censuře. A dostal jsem neslané nemastné vyjádření, z něhož jsem pochopil, že redakce zjevně nevidí censorovi do kuchyně. Také jsem se dověděl, že soudruh BTW ví o identitě diskutujících víc než může zjistit běžný účastník diskuse.
            • Vezměte si případ zdejší Aliny. ta psala proti Putinově politice. Ale najednou tu ta
              stejná Alina vkládá proputinovské příspěvky.
              takže buď Alina hraje střídavě za obě strany nebo jí někdo zcizil email a nick

              Je tu totiž případ blondýnky s nickem Nicolles - zdejší Ivan jí také ukradl identitu.
              a veřejně se jí posmíval že má snadno zjistitelné heslo k e mailu.
              Takže nabourání se do cizího e mailu. BTW se tu veřejně chlubil že pracoval pro zločineckou organizaci StB.
  • Nevážená redakce Tiscali. zase děláte hluché i slepé že,
    Zdejší Putinův poskok opět krade nicky odpůrců a odpůrkyní Kremlu.
    Používá sprostá slova, gayínkuje, napadá druhé lidi.. porušuje všechny pravidla této debaty.

    Přesto ho nestopnete. já jsem dostala ban když jsem mu urážky pouze vrátila.
    Takže s tímhle dvojím metrem jděte do háje nuly z Tiscali
    • Ono je nejspíš tím, že ten Putinův poskok je přímo v redakci Tiscali, možná za to Tiscali dostává rublíky.
    • čau ty nulo *15*
      • Nula jsi jedině ty Ivane. Kradeš lidem nicky a pomlouváš je,. Jsi komunistická zrůda. *12*

        Kdybych seděla v redakci Tiscali tak bych si opakovaně nestěžovala na dvojí metr redakce.
        Nejsem nikým placená. Problém je v tom že ty nesneseš jiný než Kremelský názor.
        Pak ovšem nemáš na debatě kde logicky zanívat budou co dělat.
  • Už si umím kliknout 19x, jsem vážně skvělá. Na ÚV by ze mě měli opravdu radost, myslím, že v agitkách jsem nejlepší a nemám konkurenci.
    • S hlasováním tu podvádíš jenom zloději nicků BTW. Aneb mínus 20 za vteřinu.
      Tobě jen vadí pravda o zločinech komunistů - tvejch kolegů.

      Pokud nesneseš jiný než Kremelský názor tak nelez na svobodnou debatu ve svobodné EU:
      Jiné názory totiž k debatě patří. Ty však chceš jen po komunisticku monolog jedné strany *12*
  • Soudruzi jste srandovní,. Tvrdíte že komunistický CCCp už neexistuje *15* *15*
    A kdopak vládne Rusku? komunistu Jelcina nahradil člen komunistické tajné služby Putin.
    Vaši komouši jsou stále u válu. Nic na tom nemění skutečnost že mají tržní a podnikatelské
    převleky. Že ANO: Stále kradou a hrabou.
    Stačí se podívat na naše vlády . Kolik v nich bylo členů KSČ - Dlouhý ( zničení Poldi Kladno) Fischer ( zlodějna jménem fotovoltajka), Dostál, Grégr, Kočárník a dá se pokračovat.

    Kradete nicky, mluvíte sprostě a komolíte lidem jména.
    Slušně debatovat neumíte. Jiný než Kremelský názor totiž stále nesnesete,
    • A ty uvádíš nekompletní sebranke zlodějů. Chybí ti tam jak sůl - Klaus, Bakala, Kalousník kradavý, Bureš, Bosobotka a ještě členové ODS, STOP 16 a věčně vládnoucí zloději z KDU a ČSL.
    • Jsem srandovní, když si myslím, že překlikám pravdu. Vlastně ne, nemyslím.
      • Ivane! Ty nejsi srandovní. Ty jsi jen gauner co odpůrcům a odpůrkyním Kremlu krade nicky.
        Ty tu podvádíš s hlasováním. Za vteřinu jsi tu napráskal 18 bodů.
        Jsi s tím nenápadný jak lejno na tapetě *15* *15*

        Pravdu opravdu nepřeklikáš Ivane. Vy komunisté ve službách Kremlu jste vrazi a zloději
        • Agitovat mě učil už v kolébce můj ukrajinský tatík Ivan a jsem v tom proto velmi dobrá. I pan Šapitó si mě vybral jako nejlepší, proto mi svěřil i letáčky, které jsem pilně roznášela. Ale tapetky dnes nebudou, není to aktuální, Šapitó nepřikázal. Jen si musím dávat pozor na zlejBTWtrolla, je to můj nepřítel, asi agent.
          • Ivane! Zloděj nicků a lhář opravdu jsi. Jsi pravý komunista protože lžeš a kradeš.

            Moje mamka otěhotněla po sexu s manželem,, ne po sexu s KSČ mektale.
            Takže na plození dětí tvoje KS%C žádnou zásluhu nemá. Za to vděčíme přírodě a Bohu.
            Z naší rodiny nikdo u komunistických zločinců nebyl.
            Komunistický režim nám ukradl poctivě koupenou rodinnou vilu v rudé zlodějně zvané znárodnění.

            Komunistických zločinců jako jsou Lenin a Putin se tu zastáváš jen ty gaunere. Já ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit