Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky američanka Simona za upozornění na teploušův autismus, to je důkaz nespavosti teplouše Semjona Gayínka!!!
    "4 z 5 autistů má problémy s usínáním a s nespavostí."







    YEAH !!!
    • víme sajmon
      • víme sajmon, pravda
  • Zase mám ruského teplouše BTW na lopatě.
    Stačí něco jednou za deset hodin napsat a ten blb s mínusující mašinkou ve vteřině vyskočí a začne teploušovat.
    Případ uzavřen. Ruský buuuzerant BTW tu smrdí každý den nonstop.
    Dalších důkazů není potřeba *5*
    • *7*
  • Brrrrm, brm, brrrrm, hihihi a mám ho teplouše, kde jsem ho chtěl mít, VŽDYCINKY se mi povede rozpálit doběla teplouše Semjona Gayínka!!!
    MUSÍ se chovat jak JÁ přikážu!!!







    JOCHOCHÓ JUCH JUCH !!!
  • Komunisté celosvětově zavraždili minimálně sto milionů lidí. Ovšem hrozné také bylo, že mrzačili duši národa a podněcovali v lidech hnusné barbarství. Při své nedělní návštěvě jsem se o tom přesvědčil v severních Čechách.

    Malá obec Zubrnice se nachází asi deset kilometrů od Ústí nad Labem a k jejím dominantám patří i barokní kostel sv. Máří Magdalény z 18. století. Za komunistického režimu byl chrám v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století rozkraden a vyrabován, přitom tato činnost byla komunisty podněcována. J
    • komunisté ano ale v minulém století a tisíciletí víš.teď žijeme novou dobu a od roku 2000 je největší vrah na světě USA. Ale to ti asi nevadí že?
      • Komunisté v rusku jsou stále u válu.
        To že na sobě nyní mají tržní podnikatelské převleky na tom nic nemění.
        Mafiáni z KGB stále vraždí, lžou a kradou
    • Co sto milionů ale 32 a půl miliardy a já to musím vědět. Já jsem sestřenice Simona, to koukáte, có.
      • Koukáme jen na to jak kradeš nicky a fixluješ s bodováním.
        Najdi si práci zlejBTWtrolle, ty ruský netáhlo *1* *1* Simona s tebou pěkně zametla
        • Kdybys nekecal, Simone.
          • Kdybys Simoně nekonil jméno ruský teplouši *2* *2* *2*
  • Ten perfektní text koluje po Facebooku a sdílí jej hodně lidí. Na nezpochybnitelných faktech dokazuje, jak to bylo v našich dějinách s Rusy a Američany. Z Ruska pro nás nikdy nevzešlo nic dobrého.
    Rusofilie je buď nebezpečnou duševní poruchou, nebo kolaborací a vlastizradou. Jiné vysvětlení neexistuje a uvádím onen text.
    Zatímco Amerika dle požadavků TGM prosadila vznik Československa, tou dobou se komunisti v Rusku snažili za všech sil zmasakrovat naše legionáře. Zatímco Amerika nám nabídla Marshallův plán, SSSR odvlekl tisíce našich občanů na Sibiř a ON rozhodl, že MY americké peníze nechceme.
    Zatímco SSSR rozjezdil tanky pražské jaro, Amerika přijímala tisíce našich uprchlíků.
    Zatímco SSSR se nikoho na nic neptal a nastěhoval k nám jaderné hlavice, USA u nás chtěly postavit radar a nepostavily, protože naši současní bolševici ho tady nechtěli.
    Zatímco země na západ od nás osvobozené USA 50 let vzkvétaly, ty východní obsazené SSSR šly od deseti k pěti.
    Zatímco před 89 utíkaly tisíce lidí na západ, na východ dneska nikdo neprchá.
    To je přece naprosto čistá pravda, žádná rusofobie. Když se někdo neumí smířit s pravdou, je to jeho problém. A ještě dodám další fakta. USA nám po roce 1945 poskytly pomoc v rámci akce UNRRA. Jak uvedl brněnský historik Libor Vykoupil v publikaci Slovník českých dějin, například Československo z ní získalo od května 1945 do konce roku 1947 zboží za 270 milionů dolarů, přepočteno na dnešní ceny se jednalo řádově o desítky miliardy korun.
  • Situace opuštěných dětí v Putinově říši zla je tristní, žijí na ulicích a nikdo se o ně nestará. Často se nabízejí k prostituci, aby se uživily a neumřely hlady. Důsledkem je strmý vzestup AIDS.

    To není žádná novinka. Peníze na opuštěné děti, kterých je v ulicích ruských měst více než dost, stát nemá. Za to utrácí miliardy dolarů na armádu, a nehorázně předražené olympiádu a mistrovství světa ve fotbale v roce 2018. Nový fotbalový stadion v Sankt-Petěrburgu pro 69 tisíc diváků bude stát v přepočtu více než 25 miliard korun, přitom srovnatelná Allianz aréna v Mnichově přišla zhruba na třetinu.

    Krutý osud bezprizorních dětí v Rusku dokazuje spousta materiálů, jedním z nejpůsobivějších je dokument o jejich přežívání v moskevské stanici metra Leningradská. Ovšem i situace těch nejmenších v mnoha rodinách je hodně špatná. Mnozí mají jenom matku, protože v Rusku je umírají mužové relativně brzy (průměrný věk dožití činí 60 let a mnozí zemřou daleko dříve) nebo chlap chlastá a na děti pak chybí peníze. Dokonce mnohé Rusky prosí odvodní komise, aby už konečně toho jejich syna vzaly na vojnu, protože ony mu doma nemohou dát najíst.

    Špatná je i situace dětí v ruských dětských domovech, které jsou podfinancované, mnohé zchátralé a jejich klienti často nedostanou kvůli krizi zdejšího zdravotnictví ani potřebné léky. Rusko se na jednu stranu snaží oslnit okolní svět pořádáním velkolepých akcí, ale na straně druhé se není schopno postarat o potřebné děti, které nechává na pospas ulici a nejrůznějším lumpům, jež je sexuálně zneužívají. Tolerance zla na maličkých je ovšem neodpustitelná.
  • Ildar Dadin byl uvězněn na 2,5 roku za to, že se nebál veřejně velmi tvrdě kritizovat ruské poměry. „Odměnou“ mu je pobyt v trestanecké kolonii v Karélii, kde ho věznitelé bijí a mučí. V Rusku ovšem není sám.

    V Praze rád chodívám na Hradčany a často vidím u Matyášovy brány člověka, který se mezi davy turistů prochází s transparentem, na kterém je napsáno něco ve smyslu, že Česká republika je zlodějský stát, který ho okradl. Někdo se s ním dá do řeči, většina lidí se však o něj nezajímá a bez vzrušení ho míjí. Pán ovšem demonstruje přímo před sídlem prezidenta a nikomu nevadí.
    Něco podobného dělal v Moskvě Ildar Aladin a byl za to odsouzen na 2,5 roku do vězení, protože nový ruský zákon kriminalizuje veřejné projevy svobodného názoru. V sobotní MF DNES byl krásný rozhovor s jeho manželkou Anastasiou Zotovovou, která popisuje, jak její manžel je v trestanecké kolonii bit, mučen a znásilňován spoluvězni a dozorci se souhlasem vedení lágru. Cílem je samozřejmě zastrašit jakoukoliv opozici vůči Putinovi.
    Problémy však mají i Rusové, kteří se svobodně projevují na tamní sociální síti VKontakte, jež je obdobou našeho Facebooku. Tak třeba jedna právnička dostala dva roky vězení za to, že kritizovala útisk Ukrajinců v ruské Kubáni. Kdyby naše úřady měly postupovat jako ty ruské, tak dobrá polovina diskutujících na sociálních sítích je za mřížemi a to samé by se týkalo i zdejších blogerů, kteří se tak odvážně trefují do naší vlády, když se to smí.
    Jestliže někdo tvrdí, jako například politický publicista a konzultant Tomáš Haas, že Rusko je na cestě ke svobodě, tak sprostě lže! Pravdou je pravý opak, v Rusku jsou po třetím Putinově zvolení za prezidenta v roce 2012 přijímány zákony, které v podstatě likvidují i tamní Ústavou zaručené svobody projevu a shromažďování.

    Vrcholem ruského pokrytectví fakt, že Rusko si nyní samo určuje, kdy uzná verdikt Evropského soudu pro lidská práva a kdy ne. Je ovšem až komické, že se k této instituci odvolala řada ruských sportovců kvůli dopingové aféře. Takže být mezinárodní dopingovou agenturou bych problém vyřešil jednoduše. Jelikož Rusko nechce respektovat její rozsudky, tak případná vítězství Rusů v dopingových sporech bych zkrátka a jednoduše ignoroval.
  • Jsem o5 v hajzlu, vidíte jak bezmocně mlátím kolem sebe?
    • V hajzlu je leda tvůj soudruh rubl zlejBTWzloději nicků trolle *2* *2*
    • a ještě krade nicky
      • Rus BTW tu krade nicky každý den soudruhu propanbutane
  • Jsem ruský teplouš a z rozkazu ruské ambasády tu smrdím každý den nonstop.
    Všechnu pravdu zmínusuju klikací mašinkou kterou mě dala KGB
    • víme sajmon, jsi
    • víme ruský homosexuální BTW prase.
  • Když komoušská justice nehodlá proti té podvodnici zasáhnout tak my vlastenci holt budem konat samy.
    Ta proruská čuubka dostane po hubě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit