Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • našel by se někdo, kdo by mě pořádně rozmlátil drštku ? Potřebuji vykopat všechny zuby, beztak je mám shnilé.
    • jo, zkus zastavit vlak
  • to opravil, vymýtač Mýťa
  • My bychom potřebovali vymýtit Simona. Možná, že by stačilo polít ho dezinfekcí a bylo by po něm. Každopádně to potřebuje odborníka.
    • dezinfekce použij benzín a škrtni, nepotřebuješ odborníka!
  • též potřebovali někoho s rohama kvalitně vyfičet. Jmenuje se to Kalousek má to mohutné a pevně zakroucené rohy. drží se to na Malé Straně zuby nehty. Neumí to nic jiného než mlátit hubou a pouštět jedovatou slinu. Ale na toho křižek nestačí. Možná sprey nebo sportovní pálka by zabrala.
    • Už vím koho volit. TOP 09 je ta správná strna, protože Kalousek rudokožcům tolik pije krev. *2*
  • emil.vajshaitl
    Co takhle si dokončit základní vzdělání
  • VYMÝTAT !!!
    Co takhle si dokončit základní vzdělání ?
  • vymítat hnědočechy ze tříd. 1 -2 kousci ve třídě ještě jsou snesitelní. Ovšem nad toto číslo je to pro personál a zejména spolužáky pohroma. Prudí to vyrušuje to a zejména to ostatním systematicky brání v přístupu ke vzdělání.Vnáši to navíc do školy nepřijatelné návyky. Vydává to nekontrolovatelné skřeky a a je to mizerným příkladem všem okolo. Toto je klasický zastánce tady toho rohatého u nás okolo.
  • Pochytat, zavřít do blázince a zbytek do kriminálu i s tím soudruhem Satanem a jinými "bratry" darmojedy a vypatlanci..Tihle soudruzi faráři a jiní bratři šamani., by snad byli ještě schopni znovu zavést desátky, robotu, karabáče i inkvizici a upalovat lidi..Ti sami by naopak potřebovali zklidnit duše i jiné nevystříkané hormony..! Nahnat to do pořádné práce a možnost mít doma pořádnou ženskou i rodinu obecně., se všemi povinnostmi atd..a hned by je přešly myšlenky na hovadiny v tom jak vypatlávat lidem mozky z hlavy a jiné vychcanosti..
    • Ale, ale, soudruhu. Skutečnost je docela jiná. Rozhodně není tak jednoduše materialistická a už vůbec neodpovídá komunistickému vidění světa.
      • zajímavé HMM že se stejně takhle vyjadřuješ o lidech co nejsou na tvé straně.(ale to je v pořádku co?)
  • Co je to "vymýtat"? Vy snad v redakci zaměstnáváte Romy.
    • *1* *2* *15*
  • ale nejdříve bych chtěl vědět, jak mam toho ďábla tam strčit?

    nějak mi tam ne a ne a neleze. nechce se mu do těla
    • si ho narvat doprdele
      • to by se nelíbilo mně :), tak nic
        • tedy nemáš co mymÝtat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit