Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Etnoložky nenarazily na nikoho, kdo by slovenskou posedlost tituly schvaloval."
    .
    To je i u nás. Jak rád se každý chlubí Bc. a DiS., aby tam bylo alespoň něco.
  • Slovák jo už vim to je ta provincie maďarska
    • ... píše se Vinnetou, ty ubohý debílku :)))
      • piš si co chceš hov.e
    • ... už dávno nemusíš nikomu dokazovat, že jsi nejprimitivnější výkal, ty ubohý zoufalče :)))
  • a toto má být jako směšné? Nebo zábavné? tak tady pěkně napiš kdo by tady lépe zorganizoval vyfičení ODS, Nečasů, Kalousků a Hloupých Karlů.Prostě není nikdo jiný.A tak se vůbec nic neděje když se rozdávají koblihy staví se hnízda čapí.A všechno směřuje jinam , než to lajnovala ta smečka modrých a TOPácká gaunerů. A tento směr ničím nenahradíš.
    • ... jsi absolutně zdegenerovaný primitiv :)))
  • Není žádná pravda, je to lež, Slováci nejsou lakomí! Třeba takový Bureš z vlastních peněz vysmažil chutné koblížky a nezištně je rozdával hladovým Čechům jen aby jim udělal radost. Čápi by mohli vyprávět ...
    • ... jenom nejméně vzdělaní primitivové bez vlastního názoru pořád blijí o koblihách :)))
      • Mlčet!
        • ... nasr*t :)))
  • Blbcovi pitomečků skončila šichta vrátnýho, musí ubožáček dělat i o víkendu, aby si vydělal na svůj nuzný život!!!

    YEAH !!!
    • ... tvá úroveň je neskutečná, jsem spokojen, že se nikdy nemůže zmenit, ubohý srááči :)))
    • ... nepsals, jaké máš akademické zaměstnání, směji se ti do ksichtu jako holka na fotce :)))
    • ... marně se snažíš přiblížit se mému blahobytu a radosti z dehonestace póvlu, nulo :)))
  • ... loučím se se zdegenerovaným ubožákem BTW bez náznaku intelektu :)))
    ... vypatlanci jako takové trosce nic nepomůže, díky za levné pracovní síly
    • ty se loučíš protože nastává čas kopanců do hlupáka.Přeci ty páchnoucí hnuj a výkal svých rodičů tady nemůže prasit stránky jen tak.
      • ... kopance primitiva jsou pohlazením, jsi chudák, se kterým se již nikdy nebudu sráát :)))
  • Blbce pitomečků jsem úpe odrovnal, zbyly mu jen oči pro pláč, mastný vlasy a zabeďárovanej xicht!!!

    JOCHOCHÓ !!!
    • ... smekám, bojuješ, i když na to vůbec nemáš, asi jako čeští čutálisté na ME :)))
    • ... asi ti nikdy nedojde, že svým hlasováním ze sebe ještě většího primitiva neuděláš :)))
    • ... jak jsi přišel na to, že mám vlasy, vypatlanče, dál se ztrapňuj, jde to jak po másle :)))
    • ... chápu, že jsi odrovnán mým obrovským intelektem, řekl sis o to, tak co s tebou :)))
    • ... co to je to tvé "úpe", primitive?
  • ... tupý BTW, nepotřebuješ dokreslovat, jak jsi primitivní, mě nenadzvedneš nikdy :)))
    • ... nezapomeň nabouchat své hlasy zakomplexovaného nevzdělaného eunucha :)))
      • ... vím, jak ti je, pokaždé tě tvá degenerace parádně ubíjí, je mi z tebe fantasticky hezky :)))
        • áááá žumpák opět zde.Marka vypustila degena z žumpy a dala mu volno. Panečku to je povedený kluk! A jakou má pěkně hranatou hlavičku.Ty budeš poklad svých zparchantělých rodičů.
  • Víte proč má PRAČŮRÁK blbec pitomečků každej druhej "příspěvek" upravenej???

    Protože neumí psát, natož gramatiku, NEGRAMOT !!!

    YEAH !!!
    • ... ano, dolaďuji své příspěvky, aby ses svou pěnou u primitivní huby udusil úplně :)))
    • ... zmítáš se v agonii, s debílkem není o čem diskutovat, nikdy mě ničím nedoženeš :)))
  • ... a je klid :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit