Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby ,/chce se mi napsat stare pojmenovani,ale to je urazlive/,ROMY nikdo neprotezoval
    proti jinym spoluobcanum,pouzivali na ne stejny METR,nikomu by nevadili.Tahle propast
    uz byla i za Totality a z toho prameni nenavist vuci nim.Slovo Prevychova jsme slychali uz ve
    skole,takze nic noveho.A to je LET!
    • To bylo už ve středověku a i před tím
    • KIMCID
      přesně zákony platěj pro všechny stejný.......a kdo nepracuje ať nejí
  • Evropa sama má obrovitý problém s jménem IMIGRACE. 100 000 převážně černochů připlouvá ročně k italským břehům. ...miliony muslimů si vytváří vlastní čtvrtě tzv. quartiers difficiles, kam běloch, policajt raděj nejde a děje se to skoro v každé západní zemi počínaje Norskem a konče Řeckem, Itálií, Španělskem.
    K cikánům by všechny vlády měli mít restriktivní protipopulační politiku - dvě děti a dost. např. v Olejnikově na V Slovenska je normál mít 10 dětí na jednu cikánskou ženu...Kde to jako jsme, tohle je počátek konce Slovenska!!!
  • Negativním faktorem začleňování Romů je jejich omezený přístup k zaměstnání. Nedostatečný přístup ke vzdělání...

    No, já si myslím, že všichni cikáni u nás i na Slovensku, májí stejná práva na práci i vzdělání, ale NECHTĚJÍ ji využít...
  • A co kdyby napřed Romové zlepšili svůj přístup ke společnosti? Přestali krást, začali pracovat a přestali natahovat ruce pro dávky? *1* *1* *1*
  • Na to stačí zdravý rozum. Rada Evropy nechť to předvede, ale v praxi provádí pravý opak.
  • A proč je tedy všude na celém světě a to doslova na celém světě !!!..nechtějí nikde "začleňovat" ani omylem a dobrovolně? Že by všude byli rasisté či soudruzi i v EU dělali někde chyby ?To se to "EUradě" kráká, když jim tam takoví cikáni neběhají v klimatizovaných a luxusních zasedačkách s jejich "požadavky"..co čumíš ty jedna EUpíčo !!! naval dáfky ti kokoté, co chceš ty jedna kundobílá, já vím kde bydlýšš a já ti zapálim barák a ošukam ti tvoji ženůůů ty sviněé jedna českáá, ty buzerantéé, ty fašistoo..to je dyzgriminacéé a rasýýýsmus.... a pod. "moudrosti" jejich "kultury"..Ti by rychle v Bruselu přehodnocovali své žvásty v poučování druhých a v tom co mají sami k řešení své vlastní špíny "doma" dost a dost...Ve Francii už někde dokonce ignorují i přihlášky cikánů do školy, protože si s nimi taky už neví rady a nemohou se jich pak ani zbavit a navíc mají už toho multikulti pomalu, ale jistě plné zuby s pocitem, že skuteční Francouzi už se ani nesmí vynuceně cítit ve vlastní zemi jako doma, ale spíše jen jako multikulti trpění hosté a stejné je to už i v Německu, tam už to taky jde cítit u Němců, že se v nich "něco vaří" v krvi..Stačí si s nimi jen trochu víc popít a dát obyčejnou řeč..a to se člověk pak diví, co se zatím jen ukrývá pod vynucenou slušností "vyspělého evropana", kde si pak ani inteligenti neberou servítky co se týká multikulti přínosu v Evropě a jejich pocitu, že oni to vše musí trpět a hlavně platit na svůj úkor...
  • Jsou to takoví chudáčci, jenom jim každý ubližuje, i ty dětičky se už musí bránit té špatné majoritě, viděla jsem to nedávno u nás v sámošce, stála fronta u kasy a takový malý rómský chlapeček sotva dvanáctiletý, dobře živený, tam pořád strkal do staršího pána, on mu sice nic nedělal, ale ten chlapeček velmi dobře věděl, že se musí bránit dopředu, protože gádžové jsou zlí a hodným rómům jenom ubližují. A ta rómská maminka, taky dobře živená, to viděla a chlapečka nenapomenula, proč taky.
  • Proč dávají všechny občany tmavší pleti do jednoho pytle. My všichni nemáme napsáno, že jsme romské národnosti. Žádám, aby Rada Evropy zpracovala skutečně objektivní sondu, kolik je občanů romské a kolik i jiné tmavší pleti. Alespoň se k nám do osad podívají, aby viděli, jak opravdu žijeme. To by koukali!!!!
    • A jakým způsobem to hodláte změnit? Mám jednu radu, a to zcela zdarma: Začněte pracovat!
  • Pokud cikáni nezlepší svůj postoj ke Slovensku, budou likvidováni jako prašivé lišky!
    Nelze jinak!
    • Určitě nezlepší! Je potřeba začít vyrábět cyklon B !!!
  • Souhlasím, že by se měli zvýšit tresty za kriminalitu Romů. K tomu nepotřebujeme EU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit