Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zašel tak daleko, že jsem si nikdy žádný profil na sociálních sítích nezřídil a ani nehodlám zřídit. Tudíž jsem bez jediného lajku *1*
  • Manipulace na Facebooku je pouze pro hloupé lidi,kteří neznají život,jsou zakmplexovaní.Bohužel mají radost ve své důležitosti,že si jejich blábol někdo přečte a dá jim +..Pževážně jsou to dívky ,které jsou z díry ani ne z vesnice a příjdou do Prahy nebo jiného většího města a zejména ,když jsou duševně nemocné a na vesnici již není o ně zájem pro svoji nepřizpůsobivost,tak internet je pro ně spása,aby nějakého potenciálního ženicha urvali.Nejhorší jsou nad 30 let.Jsou bezcitné a ničí životy dětem za podpory OSPODů a.zbytečných organizací tohoto typů.Nejsou tady např.u soudů soudci,aby jednání takových žen po právu odsoudili.Ženy si stěžují na rovnoprávnost,ale co muži?Nejhorší je,když tento stát chce radit jiným.Nebo bulvár stejné svinstvo jako internet.
  • hlidacipes.org provádí cenzuru příspěvků.Proto s nimi nespolupracujte.Jsou prorežimní a nedovolí vám ani slovo objektivity.To to dopracovali.
  • Nikdy se nesmíme vzdát našich zvyků a práva na spravedlnost.Rozhodně musíme odmítnout
    lživé a nenávistné projevy " politiků " typu Kalouska a jemu podobných.Tito "lidé" chtěji
    rozdělit naši společnost a podrobit ji zcela svým zištným cílům.Musíme být trpěliví do voleb,
    kdy už konečně bude politika lži a nenávisti zcela zlikvidována a její autoři z TOP 09
    v čele s Kalouskem národem odsouzeni.
    • Copak Kalousek, co teprve ten křivák a ožrala co (dočasně) straší na hradě.
  • jsem zvířecí prostitut a hledám nějakého chlupáče na večer.
    • Měl byste se léčit.Obtěžujete.Základní školu si ale můžete doplnit i přes prostituci.
  • třeba nějaký obecní hlupák co si říká "bijec pitomečků" je zejména tady okolo masívně populární.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit