Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem smutný obama pryč shapiro pryč kníže brzo pryč.zeman vyhraje volby,babiš vyhraje volby..
    • nezlob spravtku a jdi se učit, to řikva mamk poslechny
      jinak dostvaneš vařečkou na zadek jako ja. ahvoj *9* *13* *13* *13* *13* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *8*
      • Nezlob a nedostaneš. *15*
  • felix.julec
    Taky jsem poslouchal derniéru Obamy.Ze všeho nejvíc jsem si všiml,že delší projevy než on měl jen Fidel Kastro.Nakonec mně však dostal prohlášením: "MY TO DOKÁŽEME".Nevím kdo od koho opisoval,ale to stené jsem slyšel od Merkelové cca před rokem.Ona "to" nedokázala.Stejně dopadl i Obama.Kromě válek na Blízkém východě toho moc nedokázal ku prospěchu svých spoluobčanů,potažmo občanů zbytku světa.S Trumpem přišla jistá naděje.
    • Ano, podobnost není čistě náhodná! "We can" a "wir schaffen das"... *12* *16* *12*
  • Mráz my přešel po zádech, když On řekl "My můžeme". Tady také nebalo jasné kdo, co. Ale jasné to bylo. Okamžitě nastoupily negerské bojůvky a kdo se nepřizpůsobil, byl vymeten.
    Důsledkem toho je, že minimálně jednou týdně máme v televizi čistě negerský film, kde běloch akorát tak rozváží pizzu do velkého domu dvacetičlenné negerské rodiny, kde má každý nejvyšší vzdělání, jsou kultivovaní, kravatu pomalu až do postele, prostí opičí chůze a gestikulací, bez ruky vražené do rozkroku a druhé mávající prázdnou banánovou slupkou nad hlavou na znamení, že už nemá a chce přídave, jako je to mu v každém jejich klipu s poflakujícími se dealery drog ověšenými zlatem svých obětí, stále si stěžující na příkoří, která musejí dnes a denně snášet, jako je vstávat do školy, do práce, ke kurátorovi atd.
    • Tak. A bude hůř... I u nás. Negrofilní Rosťové Adamové se o to postarají... A už zase slyším ty poznámky o rasismu! Ve skutečnosti je to už nejméně deset let tak, že černoši nejsou žádnou utlačovanou, nýbrž PRIVILEGOVANOU vrstvou! Nejvíce dehonestovanou skupinou, na kterou zároveň dopadly globální změny v ekonomice, je dnes vrstva bílých mužů, živících se poctivou prací (tedy nikoli v bance, pojišťovně, reklamce nebo realitní kanceláři)...
    • Bush starší deklaroval, že oni (NWO) budou úspěšní...nebudou! Trump je první vlaštovkou a země Evropy se z toho hnusného snu již probudily. Volby v mnoha zemích letos a příští rok to potvrdí. *1*
      • hybaj domu sodruhu, budeme dělat lásku
        • Nemůžu, soudružko, nejsem jako ty "lesboň". *1*
  • těm obamovským zrůdám při závěrečných zaslzených projevech museli pomoct vyvolávači slz
    http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/14923-jak-se-toci-telenovely
    • ... tobě není pomoci, blbe :)))
      • že taky slzíš
        • ).(
          • jé zase ukazuješ svoje foto nebo to je tvoje holka? *1*
            • tak jo ten obrázek je tvojí úchylné matky co tě zneužívala.lepší *1*
            • ... napiš jednou něco nového, primitivní srááči :)))
  • Tu máš banán a táhni
  • Text Vašeho příspěvku *11*
  • dearputin.com
    • skvělé, mělo by se to vyučovat na základních a mateřských školách, děti jsou mometálně ovlivněny krutým Shapirem
      • prašivý Šapiro zde napáchal tolik zvěrstev, že to bude muset pan prezident Zeman s Ovčáčkem dávat mnoho let do pořádku
        • Soudruhu, mohl byl napsat jaká "zvěrstva" ten Shapiro napáchal?

          Normální člověk by vůbec nevěděl, že velvyslancem USA je tady nějaký Shapiro, kdyby se kolem něho neustále nedělalo dusno. Myslím, že s tím začal hradní ovčinec. Takže Shapiro asi na něco přišel a chová se tak jak se má velvyslance chovat. A to zjevně našim proruským kolaborantům vadí.
          • tak mě dodal červené karty,kritizoval nás za přístup k menšinám a gayum .
          • Soukmenovče ze sudet, asi takto, pan "šapitó" valil s buznama na Prague Pride...dále navštívil českého nečeského "přecedu" muslimů v Čechách umístěné mešitě a moc dobře si popovídali.
            Dále "radil" prezidentovi, kam má a kam nemá cestovat v rámci svých zahraničních cest. Což je nevhodné vměšování do toho, po čem mu je "píp". *1*
        • vytesat do kamene *3*
          • všechna Zemanova moudra by měli vydávat knižně, jako povinnou četbu
            • nebo by to mohli visýlat na Rasia Tuday
      • tak ty jsi se to už vyučil tak že máš v hlavě howno
        • víme sajmon, howno *11*
  • A po "Budíčku" nástup na rajony a rozcvička... *1*
    • ahoj taťko *14*
      • Ahoj dítě. *1*
      • bingo *15* *15* *15*
    • *1* *2* *15*
  • Dost dobré diskuse na Novinkách a I dnes jak jsou všichni rádi že už táhne.
    • ... jestli je rád deement jako ty, ještě dlouho to neznamená, že jsou rádi všichni, ty ubožáčku :)))
      • je dobré vědět že tě ser.m a že ty musíš za každou cenu reagovat *1*
        • ... blb jako ty nikdy ani náznakem inteligenta jako mě nenas.re, neznám většího primitiva :)))
          • ale znáš každé ráno ho vidíš v zrcadle *1*
            • ... nikdy nic nového nedáš, jsi bezkonkurenční primitiv, ty retardované dítě :)))
  • Dobrý byznys neziskovek…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16553-ponorili-jsme-se-do-prohnileho-sveta-neziskovek-a-rozkryli-jejich-vazby-na-jednotliva-ministerstva-jsou-jako-hladove-kobylky-a-nemaji-nikdy-dost-tady-je-usvedcujici-material.aspx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit