Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase kup!!! Teď udělí Korejcům doložku nejvyšších výhod, daňové prázdniny a ihned po nich to Korejci zabalí a potáhnou do Rumunska kde je práce levnější. Vykradená státní pokladna
    zase bude mít úbytě!!
  • Hura korejci dostanou investicni pobidky,danove prazdniny a dalsi vyhody...cesky zivnostnik na oplatku vetsi dane a vice omezujicich narizeni,ale muze jasat kdyz mu podnikani diky tomu zakonite zkrachuje muze jit delat zanejnizsi minimalni mzdu vcele EU ke korejcum....€
  • a co zákoník práce? jak s ním to tam dopadne?
  • Soudruh tirador zde zase perlí. Vtěstnat tolik blbosti do často jenom dvou řádků, je obdivuhodné. Snad je to nositel vyznamenání masového vraha Gottwalda.
    • Proč každému, kdo tě mentálně převyšuje, říkáš soudruh? *1* *1* *1*
      • celý jeho život to tak bylo, soudruzi ho vždy mentálně převyšovali, je to prostě jen zvyk *15* *15* *15*
  • Vidíte ten rozdíl Rusofilové.

    Jižní demokratická korea budovaná po vzoru USA prosperuje a investuje.
    KLDR budovaná po Ruském vzoru strádá a žebrá o jídlo. *15* *15*
    • KLDR je budovaní po vzoru feudálního státu, toho, po němž se tak moc stýská panu Schwarzenbergerovi a dalajlámovi
    • Podívej, Ládínku, ti montážníci pro zahraniční firmu budeme my. Je jedno, jak se má, nebo nemá severní Korea, to naši životní úroveň neovlivní. A zisky půjdou hezky do prdelky - do Koree. Nejsi náhodou potomek nějakého lokajíčka? Že se tak podivně vyjadřuješ.... *1* *1* *1*
      • Správně. Proč si tu továrnu není schopen postavit stát. Zisky ba šly do státní pokladny. To ale není demokratické, zisky přece patří největším, zlodějům.
        • Máš pravdu, tak jako já, ale soudružka Simča Procházková to vidí jinak a naseká nám...mínusáky za vzpupnost, že se vměšujeme do jejího webu. *1* *1* *1*
          • Simča? *16* *16* pro tebe slečna Simona. *3*
      • Já jsem Simona a narodila jsem se v roce 1990.
        Proto jsem v kolébce cítila demokratický a ne totalitní závan. *2* *2* *2*
        • Tomu se Ládínku říká na tiscali "spam". Poslat to já, byl by to spam. Obsah neřeším, nemá to smysl ani úroveň.

          No hlavně, že jsi v té kolébce cítila ten demokratický závan, soudružko Láďo... a proto z tebe vyrostla soudružka.... *1* *1* *1*
          • Podívejte já s žádným Láďou nechodím. Pokud vy ano je to váš problém. *16*

            Jsem demokratka! Soudružky patří do vězení nebo do blázince. *16* *16* *16*
            • Hahaha..a proto máš v nicku soudružka...Ládíne. Jsi čím dál tím víc zmatený... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit