Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My máme nějaké experty na řešení uprchlické krize? A peníze na rozhazování?
  • Rozehnat vodním dělem, slzným plynem a gumovými projektily - rada zdarma
  • A ti experti na imigraci budou z Opruzele? Tak to aby si Srbové šli rovnou hodit mašli, než je tam desetinásobně větší přírůstek imigrantů ušlape k smrti v důsledku působení takových "expertů". :DDD
  • Jak 10 mil.?Jak experty? Bývalá Jugoška.To jsou všichni do jednoho křiváci od kosti.Mydlí se to mezi sebou, v cizině to dělá potíže .....Ale posílat tomu peníze?Experty?Nepochopí.Je nanejvýš chválihodné že tady v ČR máme přijímání vandráků nastaveno tak , že ve vlaku fasují plastová pouta a ty jsou jim následně vyměněna, za elegantní kovová pochromovaná železa.S těmi pak machrují před TV kamerami.To totiž nečekali.Měli představu že si je Evropa naděluje do rodin, křepčí s nimi a všichni evropani budou konvergovat k islámu.A ono ejhle pikolík - železa, internace a ostnatý drát.Jo hoši v politice máme brajgl ovšem na vandráky tady máme pevné normy!
  • No nic. Vyčistila jsem si zoubky a jdu spát.

    Dneska jsem nastoupila do první třídy.
  • Imigrace, pomoc, a jak ji rozhodně nedělat. Jednoduchá ukázka jasná jako facka.

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Q9OHapuhzs4
  • vždycky jsem byl a stále jsem příznivcem EU. Myšlenka Evropské federace je mi blízká po vzoru prezidenta Masaryka který dokázal spojit národy Čechů, Moravanů, Slezanů, Slováků, Poláků, Němců, Maďarů a Rusínů. do funkčního státu byť s menšími chybami. Ovšem Ten podivný polotovar a v podstatě protektorát USA, jenž EU dnes představuje, se mi jeví velmi nešťastným a obávám se, že svou nefunkčností dopadne jako Československo bez Masaryka.......chce to hlubokou reformu.....ALE OPRAVDU HLUBOKOU jinak je konec.......
  • Nabídnout 10 mil. je pěkná žebrota to bych ani pusu neotevřel. Pokud se budu chtít ukázat, tak bych hodně přidal. Kde jsou ti experti? Není mi známo, že náš stát má tak velké zkušenosti s migranty to jim budou radit aby je zavíraly za 4m ostnatý drát a rovnou za mříže? To raději ať vláda nikoho nikam neposílá akorát nám občanům udělá ostudu.
  • Tak jsem se dozvěděl, že jsem již hlasoval asi u 5. příspěvcích, které byly proti. A to jsem tady asi týden nebyl.
    • a jakpak ses to dozvěděl?
  • tento rypák je dnes v kurzu,dokonce se i klonuje,jaseňuk
    • Přesnééééééééééééééééééé.

      Za ukřižování Krista také může fašista Jaceňuk.
      říkal to náš Moskevský rozhlas s názvem jenom naše pravda z dílny KGB:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit