Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč by chodil k soudu sám. Platíme mu přece právníky *14*
  • Ale dobře dělají. A začal bych se ptát všech Klause, Rumla,Dlouhého atd.
  • *1* *1* *1* Na základě plné moci bude svědčit někdo kdo u toho vůbec nebyl. *1* *1* *1*

    To jsem netušil že právo v ČR došlo tak daleko. Já myslel že je to vtip. Tak až mne předvolaj jako svědka dopravní nehody pošlu tam za sebe třeba pošťačku. *1* *1* *1*
  • Privatizace Lidového domu byla i v té, "divoké" době husarský kousek. ČSSD na něj měla asi stejný právní nárok, jako Božena Němcová na Německo.
    Mělo by nás víc zajímat, jak vůbec k takovému převodu majetku bývalé Československé sociálně demokratické strany dělnické (ČSDSD) na organizovanou skupinu lidí, sice s úzkými vazbami na KGB (StB) a KSČ (Horák, Komárek), ale nulovými vazbami na původní ČSDSD, mohlo dojít. *1* *1*
  • Na Tiscali skoro nechodím. Jsem tu jen 23 hodin denně.
    • A zbylou hodinu se modlíš za našeho drahého, umírajícího soudruha Rubla.
      Za nás NovoRusáky dávám palec nahoru. *14*
  • Co ten soud blbne. Zeman si to nemůže již pamatovat.
  • viróza je prevít, to potom jeden vypadá jako deb*l
  • Hezkej obrázek, takovej realistickej.Stáhnu si ho a dám si to na zeď. Je to přece náš prasedent, ne?
    • Klikáčkovi čtveráčkovi se to nelíbí? *14*
  • "Nedemokratickou možností je kalašnikov", to je druhá část věty, kterou zacílil prezident Česka na osobu premiéra Sobotky, se kterým se nedávno, tj. na Nový rok 2016, sešel na pražském Hradě při slavnostním obědě za přítomnosti obou žen těchto státníků. Nevychovanec zůstane nevychovancem, i když se předvede naučeným projevem spatra ve Vladislavském sále. Může mít titul před jménem i za jménem, nic to na věci nemění, lepší člověk to stejně nebude, jak říkají Němci: "Luder bleibt Luder"
    Co taky čekat od "gentlemana" z Hradu, mimochodem - už se vůbec omluvil vnučce Ferdinanda Peroutky za ten hulvátský útok na čest tohoto novináře? Jak známo jeho mluvčí dodnes nic nedohledal, tak by mohl začít hledat ten, co se tam s pomocí svého "pána" drží zuby nehty, ačkoliv nemá a nikdy mít nebude ani tu nejzákladnější bezpečnostní prověrku. Tam se tedy sešel výkvět národa....
  • Co jste si, ovečky zvolily to teď straší na hradě a dělá ostudu po světě (Milosh Bubble Bum).
    • No jo, Občané by si něco takového nezvolili. Svůj k svému...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit