Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • by mě zajímalo koho budeme humanitárně bombardovat ochuzeným uranem tentokrát... *1* *1* *1* Komu nejvyšší mírový bombometčík co sedí na hradě který podepsal jako předseda vlády to mírové poselství bývalé Jugoslávii v bombách bude tentokrát jako nejvyšší velitel naší neohrožené,skvělé armády nakloněn ?? Katalánii bo Španělsku ? A co k tomu řeknou ti mírotvorci kteří tolik odsuzují ty zlé separatist v Dombase a chválí proemerické UPA,tedy Banderovce ??
    Ta dem-kracie je svi, ňa jak by řekl Bolek..... *1* *1* Tak na koně-"nemáme,nevadí "nasedat " !!Grypeny máme......mírové bombometčíky také,vítače kozom, rdů také......
    • když už si říkáš letec, tak bys mohl vědět, že JAS-39 je Gripen, ty grypene... *1* *1* *1*
      • Myslíš ty předražené cvičné letouny třetí generace, které by súčko sundalo šest najednou
        • Jestli mluvíš o MiG 29 které nám vnutili Sověti jako poslední novinku a v jednom konfliktu v Africe je sundavali piloti Su 27 na počkání tak máš pravdu *1* *1* *1* To byl takovej malej výlet do obdivovaného komunistického světa *1* *1* *1*
          • MiG 29 ze který zápaďáci srali magi v kostkách
      • pekelný anděli,už jsi vytáhl svůj čenich z ř, iti usáka ?? To je asi tak jediný co bys mohl dokázat......
  • ... jsi fakticky nejprimitivnější tvor na netu, čau, ty ubohoučká trosko, jdu od prasete mezi lidi :)))
    • ... díky za klasických 6 protihlasů = IQ 6 dementního autora :)))
    • Ty blbe nevzdělanej přátele nemáš, tak nekecej fotr!
      • ... cha cha cha, duševní prázdno blbečka jede na plné obrátky, mě nikdy nevytočíš, blbe :)))
  • Kolaboranti KGB se tady snaží. za stakan vodky.
    • Já to dělám ze tvoje přelíznutí
  • ... tradičně d*mentí blekotání nejprimitivnějšího lidského odpadu, tiscali o ten póvl hezky pečuje :)))
    • ... vím, že nejposlednějším primitivům vadím, o to mi vždy šlo, blbečkové :)))
      • ... děkuji za každý hlas primitivů, který to potvrzuje :)))
        • ... nejprimitivnější ubožák na netu se ve své tuposti jako vždy ochotně přihlásil, wau :)))
        • to je horlivosti u hlupáka. Dostal na měsíce distanc a nyní to musí ven, co? Jo tak toto je Rudolf Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332. Žádný bijec. Blb.
          • ... chachacha, si dokonalý debil, který ve své tuposti ohlasuje své nejprimitivnější pindy :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit