Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • polský šmejdy zásadně nekupuju a poláky s jejich šmelením a podrazáctvím mám rád asi tak jako naše další "osvoboditele" z r. 68 rusáky,bulhary,maďary či rumuny a jinou verbež*12*
  • Již dávno,dávno již tomu co jsem se rozhodl ignorovat potraviny made in Poland a také made in eu !!!
  • Co na to ty chemiku Kalousku?
  • Od poláků nikdy nic dobrého nepřišlo, jen svrab a vši.Nečasi laškuje s Tuskem a leze mu do pr..le místo toho co by mu tam narval ty jejich flákoty. Pane bože za co ???? *16*
  • Kde jsi, ubohý Kabalavo?
  • Koupil jsem si rybičky v tomatě od polského výrobce a vyhodil jsem to, protože to bylo jako bláto, prostě hnus. Bojkotuji nákup polských potravin. Výrobce byl Ujstek. *12* *12* *12* *16*
  • Zajímalo by mě, jestli jsou v poslední době případy, že by obdobně Češi zasrali potraviny, které vyváží. O Polácích jsem si udělal velmi dobrý negativní obrázek. Hyeny to jsou :(
    Čest výjimkám.
  • jedinná ochrana zdraví pro české obyvatele je, nekupovat žádné polské výrobky. Když to prý není nebezpečné, proč teda nedají seznam. Asi to není úplná pravda, tak ať si to žerou sami! Stačí ty chemický s.r....č.k.y z německa a z dalších států, kterými nás tady krmí. Sami si doma kupují kvalitnější potraviny. My jsme pro ně jen dobytek, který všechno sežere. Vyhlašme bojkot polským potravinám, ochráníme tím své zdraví! *5*
    • Dal sis svůj hlas. Co dál?
    • Nenazývej se zakomplexovaně lidem a piš sam za sebe.
  • Potěšení,že to žerou i ti naši lívanci z vlády a jejich rodiny.
    sůl nad zlato.
    • Solíš hodně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit