Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jak si vychvaluješ své kozy se líbilo více než tvoje politické bláboly. Pokračuj ve své erotické profesi.
  • A už sis naklikal 30 plus bodů. A oponentovi 30 taky, ale opačně orientovaných. Admine, ty to vidíš...
  • Zase jeden hlas prašské kavárny -nebývale shodné s Chrápenberkem.
    Fakta - USA nejdříve cvičily a vyzbrojovaly Islámské militantní jednotky s předpokladem, že budou válčit proti Asádovi. Když titíž islamisté je vypráskali z velké části Iráku, tak USA otočily a zahájily boj s Iíslamisty. Ale tak , že většina úderů ničí Syrské pozice Asáda.
    - záměrem však také bylo vystrnadit Rusy ze Sýrie a nahradit je svými základnami.
    Máš to Pamelo trochu více popletené. Tady jsou vidět mezerovité informace -kávárníků.
  • Jenom se divím,jak min.obran.zjišťuje co se děje ve světě. Ať zruší BIS nebo jak se to jmenuje stejně papouškuje co mu řekne Pamela a Schapiro !
  • Pamela
    Syrský generál potvrdil , že Rusko školí a cvičí teroristy islámského státu

    čelný syrský představitel brigádní generál Ahmad Aljjdeaa na webu wpolityce.pl uvedl, že Kreml destabilizuje situaci v jeho zemi.

    Asi nejzávažnější část generálova vyjádření je tato: „V Rusku jsou čtyři vojenská výcviková střediska, ve kterých jsou vyškolení fanatici, kteří následně odejdou do islámského státu, jako bojovníci ISIS. Mezi nimi jsou také Čečenc
  • Pamatujte Pamelo, jediný kdo chce IS opravdu vyprášit kožich je Putin. A věřte, že se mu to rychle podaří. Váš chlebodárce to však ponese těžce.
  • Velmi hezké od Ruska že pomáhá, byť IS je dítětem někoho jiného a nemá s tím nic společného.

    Jednou ještě prezidentu Putinovi budeme děkovat...
  • Pamela
    Já jsem zase překvapená z toho že přátelům totalitního ruska zde procházejí
    sprostá slova zatímco já jsem byla bloknuta za slušný příspěvek proti imigrantům.
  • Pamela
    Rusko jenom kecá - USa s teroristy s IS dávno bojuje.

    Američané provedli akci proti "teroristům z ISIL v Sýrii s využitím kombinace stíhacích letounů, bombardérů a řízených střel Tomahawk."

    Útoky se týkají zejména syrské oblasti Rakka, která je baštou extremistického hnutí.

    Terčem leteckých úderů byla zejména velitelství, výcvikové tábory, sklady a zásobovací a obrněná vozidla. Mnoho cílů bylo poškozeno či zničeno,
  • jak to, že jsi tady, když dostala dvakrát ban, tedy dva dny bez diskuze? to mne tedy vážně překvapuje.....
  • akorát Stropnickému a jeho boys se Rusko bude svěřovat... nezbláznil se?
  • Pamela
    Jsem holka tedy ta Simona.

    Nejsem nikým placena. Problém je v tom že ty jiný než Ruský názor nesneseš ubožáku

    Mám pěkná přírodní prsa tak proč bych je neukázala.
    Pokud má vaše manželka menší je to váš problém. Máte si ženy lépe vybírat.
  • No dobře, budiž, Stropnicky je přirozeně zmatený, když dobře všichni víme, že IS si v klídku pižlá hlavy, nebo nově i griluje své nepřátele. No bodejť ne, když ten Chucky přerostl papínkovi přes hlavu.
    Ale až tam Rusáci naběhnou a začnou - tak to bude maso. a v případě úspěchu budou Rusáci na koni, až i Simon normálně pleskne zády o lino na jedné, nikde nejmenované ambasádě, až si půjde pro svůj mrzký peníz. Že ano, Simone, budeš mít prachy i na umělý kozy...a nebudeš se tolik tahat s tou nafukovací Andulou...ty kanče jeden. Já do tebe vidím...
  • Ať se zeptá Štětiny , ten ví o Rusku všechno
  • A synáček bude potom jistě pražským primátorem. Bože ochraňuj nás od všeho zlého... jak říkáme my, ateisti.
  • Stropnický zjišťuje? Stropnický neví...Stropnický je... herec.
  • Ty vogo, slzu jsem málem zatlačil nad tou dobrotou USArmy. Jací to šlechetní mužové se svými srdci na dlaních.
  • Pamela
    jako vždy lžete.

    Vaše Rusko dosud v boji proti Is nehlo ani prstem zatímco USa bombarduje
    základny IS a odstřeluje jejich vůdce. Díky pomoci USA nepovraždil IS obležené
    kurdy kterým USa dodala jídlo zbraně vodu a munici
  • stzropnický se již vidí jako president,ale o kom se mluvívá zpravidla nebývá,
  • USA tak akorát dává IS zbraně, když je to jejich dítě !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit