Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Mám pěkná přírodní prsa.

    Jen se užírej závistí a slintej ty ruskej chcípáčku. A ještě si zapomlouvej. Na víc nemáš.

    Vždy jsem pro skutečné muže ochotně roztáhla nožky. tobě bych však nikdy
    nedala ty připosranej skřete na invalidním vozíku. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • bukvice Semjon je tů, bude teplo *1* *1* *1*
    • Pamela
      Já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš budeš spíše ty Ivane
  • Pamela
    Zase zde řádí ruskem placený chmaták nicků.

    Jeho IP adresa byla zjištěna a může očekávat brutální trest.
    Do fašistického ruska pojede zpátky v rakvi-
    • už tady bylo Semjone a jako vždy prd dokážeš bukvane *2* *2* *2*
      • Pamela
        Já jsem holka tedy ta Simona.

        Tobě to vadí takže teplouš budeš spíše ty Ivane. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Stačí pár špalíčků lipového dřeva a (půl)"pán" Stropnický může na Blízkém východě zahrát pimprlovou válku!
    • No ty budeš dělat co ?? Peklo mezi lidma jako vždy ??
      • Poukazovat na blby jako jsi ty
        • *1* *1* *1* Rád se připojím k deseti milionů nechytrých našinců *1* *1* *1* Hlavně aby k nám neinfiltroval někdo z hradní virózou. *1* *1* *1*
  • a budou nějaké důkazy pana stropnického??nebo je to zase jen kachna
    • Jako že by Stropnický hledal důkazy o bombardování nebo o nebombardování aby jsi ho mohl obviňovat ??
      Prohlášení vydali Turci a Izraelci což samo o sobě svědčí o tom že Stropnický si pouze ověří. Nebude se nikomu zpovídat a tobě už vůbec ne. Ty se drž stanoviska Ruska které je zcela jasné. Půlka tvrdí že ano druhá půlka že ne. *1* *1* *1*
  • Tady je opět po amrdólsku *11*
    Tak pokračujte soudruzi, pokračujte. Nic však nezměníte, vůbec nic a to je cajk.

    *15* *15* *15*
    • Mohl by jsi svůj duchaplný text přeložit do jazyka srozumitelného i občanům ČR ? *1*
  • Putin masového vraha Asada nikdy padnout nenechá.
    Přišel by o vliv a jediného spojence v regionu. Stejně jako nemůže popřít že mu dodává zbraně nemůže přiznat že s nimi ruku v ruce také bojuje. Má pod zadkem příliš mnoho vlastních islamistů kteří by mu mohli hezky zatopit.
    Na druhé straně kdyby mu topili islamisti mohl by ukončit válku s ukrajinou.
    Islamisti v Rusku nejsou naturalizovaní islamisti v EU. ... To je jiný level. Vemou klidně jako rukojmí děcka a zmasakrují půl školy. To si může EU ještě gratulovat že vedou útoky tak jak je vedou.
    • Amrdólmann promluvil???
      Shapirova propaganda???
      Navštiv očaře a pořádně se pak rozhlédni!!!
      • Aha tak že oni ti Syřani zdrhaj do USA a EU proto že je USA a EU bombarduje *1* *1*

        No ale možná to má jinou logiku. Rád si vyslechnu objektivní názor proč tomu tak je. Ale kde chybí argumenty tam se to zaplácne nadávkama. Předpokládám jako vždy ale mohu se mýlit. Počkám tedy na argument proč Syřani zdrhaj. *1*
        • Právě sis odpověděl *2*
          • Na kterou otázku ? *1*
    • od roku 2000 jsou zatím největší vrahove, prezidenti USA
  • Dobře to Rus dělá, ostatně co Rus dělá, vždycky dobře dělá!!!
    • Co tedy dělá Jestli nám to můžeš Rusofile objasnit.
      Půl ruska tvrdí že bombardují a druhá půlka že nebombardují. Jestli bombardují zjišťuje i náš ministr vnitra bo to neví. Tak jak to je ???

      Lže jeden přez druhého jako vždy ?? V tom případě opravdu dobrá práce a máš pravdu. *1*
      • Třeba tak, že nerozpoutá 10 válek za rok a nevyhání lidi z domovů!!!
        Jenže pochybuju, že to s tím tvým rozoumkem pochopíš!!!
        • Tak bombardují Rusové nebo nebombardují..... odpověď ano/ne aby to můjmozek pobral *1*
  • Rus pouze pod záminkou bombardování posílá do IS letadla a jiné zbraně. Na Ukrajinu je zase vozil jakože "humanitární pomoc".
    • To soudíš podle amrdolů, kteří tak opravdu činí.
  • Jestliže budou rusové bombardovat tak určitě pořádně, ne jako amrdólové, ti přes den jako bombardují IS a v noci jim shazují zásoby včetně zbraní!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit