Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zase předhodili vějičku pravicovým poskokům. A ti nezklamou. Skočili po ní jak po návnadě a teď se mrskají jako ryba na suchu. Jak krásně se s vámi pravicoví soudruzi dá manipulovat. Není to tak dlouho, co v jednom příspěvku nick " Doktor" použil výsledek Kanadského průzkumu o intelektuálním složení voličů pravice a levice. Závěr průzkumu v kanadském časopise Psychological Science, zněl: "
    Lidé s pravicovými názory mají většinou nižší inteligenci než lidé na levici...... ". To neustále musíte tak vehementně potvrzovat zjištění z průzkumu? - a k tomu cituji ještě horší: " Nejhorší na celé studii je další výsledek ukazující, že skuteční idioti jsou levičáci. Ne že by jim scházela inteligence. Naopak studie dokázala, na levici jsou lidé s vysokou inteligencí. Bohužel, ale tato inteligence jim brání se projevit. Levičáci jsou příliš slušní a tolerantní. Váhají a nejsou schopni vytvořit jasnou analýzu toho, jak se mohlo stát, že lidé jdou jako ovce za píšťalkou krysaře, který je vede do pekel. Neumí jasně prezentovat argumenty ve prospěch jejich ideologie sociální spravedlnosti, vysvětlit nutnost regulace a spravedlivého přerozdělování vytvořených hodnot." A tak pravičáci piští při první příležitosti co jim kdo předhodí.
    (http://www.zvedavec.org/send_print.php?clanek_id=4816&status=print).
    • Potkani jsou prý také vysoce inteligentní.
      • K čemu inteligence. Tvá práce je zasírání diskuzí a k tomu inteligenci nepotřebuješ.
    • Problém je když si někdo plete pravou a levou, jako soudruh Josef Vít. K levici se vždy hlásili ti méně samostatní, méně inteligentní, kteří toužili po silném vůdci, aby jim řekl co a jak mají dělat a postaral se o ně. Ať to byli členové KSČ, KSSS, NSDAP nebo jiných komunistických a fašistických stran.
      • To Karel IIV Přiznám se, že teprve ty jsi mně otevřel oči že jsem si uvědomil jaký jsem blbec. Jsem vyučený letecký mechanik,mám strojní průmyslovku,létal jsem a hovořím anglicky,německy,rusky a navíc mám zlaté české ručičky .
  • jen aby to nebyli usáci tak jak v minulosti šmejdí si kde chtějí a provokují koho si zamanou
    tak doufejme že švédi podají PRAVDIVOU zprávu *16* *16*
    • Pravdivá zpráva je , že Rusové jsou šmejdi jakým není rovno a nic dobrého od nich nelze čekat ,nikdy a za žádných okolností.
      • hermane jsi obyčejná obamova DYLYNA a dám podnět do bohnic aby ti zabavili compl *1*
  • usáci špiclují neustále - německo, loupež MH370 a následné přejmenování na MH17
    a když to nevychází tak se snaží znepokojovat švédy podle židáckýho hesla rozděl a panuj
    tak jak se jim podařilo rozmr--dat evropu s ruskem a to vše pro podporu bandery na uk *16*
    • promin, ale ty jsi naplněním pejorativního pojmu č u r á k
      • Ono to vypada, ze to pasuje spis na tebe.
  • Málokdo tomu věří, Novinky musíte se asi polepšit, *1*
  • To je naprosto normální. Kolik asi spadlo Ruských družic tento týden?
  • Jen jestli to neni propaganda
  • Tak jak našli,našli
    • Moudří rádcové, našli, našli? Nenašli. Nenašli. Nenašli...
      • ale našli *12* , je to loupeživý rus
  • Pořád hledají?
  • Tady je zas odborníků na všechno. Jo na hospodské žvanění tu machrů máme
    dost ale makat nebo být poctivý to ne.

    Babiš se převlékl ze soudružského obleku do pravicového a ksčm ho podporuje.
    Takže komunistická strana se spojila s tzv. pravicí a dokonce s podnikatelem.
    To je soudruzi dvojnásobná zrada Marxismu Leninismu. *15* *15*
    • A sociální demokracie se spojuje s TOP 09, není to to taky zrada na voličích? Proč by se namohl Babiš spojit s komunisty.
      • Pokud jde o plná koryta, tak vyznávání rozdílných ideologií jde stranou.
      • Na Praze 5 podpořila sociální demokracie kandidaturu pravdoláskaře Žáčka do Senátu.
  • *1* *1* *1* Nejaka ruska soukroma barka se dostala do problemu, je napul potopena a vysila SOS a ti idi.ti z toho udelaji akci jak pri utoku Hitlera. Me vomejou. Ten EUSSA nacismus jim pekne vyplachl palice, jen co je pravda. *1* *12* *12*
    • Máte Švédy za hlupáky ??? Já ne .
      • A to jsem jeste zapomnel zminit, ze svedska vlada chce obcanum jeste zvysit v soucasnosti 50 % dan z prijmu, aby prej bylo na davky pro slimaky. No nejsou to idi.ti? To je tak na emigraci, takovej bor.el. *15*
      • Ja jo. Od te doby, co si nakvartyrovali xxx tisic radikalnich muslimu dobrovolne do zeme, kriminalita se jim tim zvysila o 600 % (!!!) a zavedli socialni policii na kradeni deti z normalnich rodin, jsou to pro me (nejen pro me) naprosti vypatlanci a idi.ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit