Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatý hřeb dnešního dne:
    TOP 09 nemá důvod snižovat důvěru v Nečase, tvrdí Schwarzenber.
    Blahopřejeme a klobouk dolů, před dementními voliči toho knížecího germána.
  • Vážená jojo, nejsem učitelka ani učitel češtiny. Ale na základní škole jsem měl na češtinu Paní Učitelku, na kterou dodnes s úctou vzpomínám. Pravdou je, že znalost českého pravopisu ani kultivovaného českého vyjadřování jaksi už "není in". A to nejen v pražských hospodách. Jak lidé v cizině hledí na Schwarzenberga, to je třeba se zeptat jich. Vím např., že ve Velké Británii je královna vysoce uctívaná jako symbol země a jako výraz kontinuity a návaznosti na tradici. Proto nedokáží pochopit, že místo potomka slavného českého šlechtického rodu jsme si dobrovolně zvolili za presidenta hospodského exhibicionistu a opilce. Právě tím se v zahraničí sami diskreditujeme.
    Mne když někdo upozorní na pravopisnou chybu, ať je to překlep nebo moje neznalost, tak to nepovažuji za svou šikanu. Ono je třeba své myšlenky vyjadřovat nejen srozumitelně, jasně a přesně, ale také gramaticky správně, abychom tak vyjádřili úctu k mateřskému jazyku. Znal jsem prosté venkovany s pěti obecnými, kteří však pravopis ovládali dokonale.
  • MAŠ PRAVDU !!! Přemek Sobotka je fakt magor!!!
  • Za vším zlem hledej Kalouska
  • Reprezentuje dobře??? A co ty loužičky??? A ten pravopis pana knížete ??? A co to chrápání na různých konferencích atd. atd.
  • Nejste snad učitelka češtiny? To Vás pochopitelně bolí! Pod vlivem pražské hospodské češtiny, která nyní ovládá většinu herců a celebrit se mu to jedno i-y zbloudilo. To (ač nerada) umím tolerovat. Ale, že Schwarzeneberg je v zahraničí uznávaná osobnost pochybuji. To je možné jen, pokud mají v zahraničí zájem o diskreditaci naši reprezentace. Já tomu věřím a vy o tom můžete přemýšlet. Jsem ráda, že nemáme monarchistické zřízeni. Vždyť neumíme nakládat ani s tím tzv. demokratickým zřízením.
    Nemějte mi to za zlé, ale pokud budeme chtít po lidech, aby diskutovali jen pravopisně na jedničku, pak svou šikanou každou diskusi utneme hned v zárodku. Věřím, že mě pochopíte.
  • Milý pejsku, někdo špatně slyší a někdo jiný zase nezná pravopis: nahluchlý se píše s y. To druhé je horším protože to svědčí o nikoli dobře absolvovaném základním vzdělání. A buď si jist, že K. Schwarzenberg nás v cizině jako ministr zahraničí representuje dobře. A v zemích, kde mají monarchistické zřízení také uznávají, že je to potomek slavného českého šlechtického rodu. No nic ve zlém, zopakuj si český pravopis a bude to v pohodě.
  • Víš proč?Protože odtok z vltavský kaskády dirigoval Bendl,ale tedˇ to není v jeho režií a spolustranické krysy holt plavou!
  • A ty jsi pravicovej blb,víš bobánku?
  • Sledovali jste tu tiskovku, jak chudáku Schwarzenbergu musel společensky unavený Kalousek šeptat do ouška co i přes hlasité mluvení tázajících neslyšel a co má odpovědět. Už se nedivím že nás v zahraničí mají za podřadný stát když nás reprezentuje nahluchlí ministr zahraničí. Nikdo ho nenutil aby ministra vykonával. Dnes si TOP 09 vychutná ODS až spadne na dno, nezapomeňte na Kalouskova slova ,, když není prezidentem bude premiérem,,. Nezapomeňte kdo TOP 09 reprezentuje.
  • nelze snížit něco,co neexistuje.
  • ... ani povodně nevyplavily tolik krys :)))
  • zapoj se
  • Sobotka a jeko klika je tlupa čur*ků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit