Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chová pořád pěkně ostře! Běží na netu veselé autentické video jak nedávno přichází v podhradí na nějakou recepci a někdo z novinářů jej glosuje poznámkou. Nic vulgárního. A náš hulvát Míra bystře zareaguje " kdo to řek?" a zejména uzavírá "pojď si pro ni!".Myšleno pecku do zubů. Jo hochu tak takového právě na Hradě potřebujeme. Oprsklého ostrého drbana, který se nebojí na počkání rozdávat facky.Ještě další generace tobě a celé tvojí rodině sprosťáku, budou připomínat tvoji neuvěřitelnou drzost a vlezlost, se kterou jsi se chtěl ty hulvát vetnout na Hrad.
    • Topolánek a Langer Íčko se domluvili už předem,za podpory všeumělce Kalouska *12*
  • Kdo volí Zemana podporuje Babiše...
    • raději Babiše než Kalouska
  • Drahoš si mysli,ze osvědčené strkání hlavy do zadnice Eu mu vyhraje volby! Mýlí se.
  • Stačí se chovat slušně a důstojně? jako horáček?
    https://www.youtube.com/watch?v=Qdtb64u2lmw&t=137s
    • jen slušnost = zbabělost a strach
  • slušné chování není známka rozumu,ale jen k přežití,takový člověk může hravě podrazit i své dobré kamarády *12* ----svět nezměníme jen slušným a uhlazeným chováním,ale ROZUMEM *14*
  • Horáček je kapitola sama pro sebe o tom jsem tady řekl svůj názor a stačil mi k tomu pořad na Šlágru,ale pouze jako nápad toť vše.Cílit na skupinu,která obrací korunu je ubohost,že pane Peterko.Jezdit do Černé Hory a zadarmo tam vozit vyčpělé umělce je směšné.Na to stačí naše republika a bude to levnější.
  • Na Hradě se už připravuji oslavy,tentokráte už po prvém kole voleb,prohlásil šéf hradního protokolu Kruliš.Vše nasvědčuje tomu,že Miloš Zeman zvítězí už v prvém kole.Rozhodli tak
    voliči Zemana.
    • spekulace a strach z prohry ,pisatelko
  • Ukázka jak se chovat je přesně u Schulze.Želé není pro člověka,který chce být leader státu na nic.I ženy mají raději hulváty,primitivy např.takový Kájínek ženy v životě přitahuje víc než slušný člověk bohužel tak to v životě chodí.Schulze nemá ani maturitu,ale drzé čelo a již vykládá jak to bude dělat.Myslel jsem si,že budu volit MUDra z Chomutova,ale titul v předu a v vzadu je dobrý pro práci,kterou dělal,ale ne na presidenta,to již tady bylo Sobotka,Nečas a další neúspěšní,protože tam je potřeba praxe ze života a takového má Vysočina hejtmana.Topolánek by byl dobrý pokud by národ měl silnou sklerózu tj.lump,drzé čelo,lhář zrádce manželky a podvodník.Stačilo by to drzé čelo a Makronová mu leží u nohou.Zkrátím to,takové vlastnosti má Zeman,reakci na včerejší událost ,kterou vtipně okomentoval.Proto si představme ,kdyby ta žená měla např.granátový pas jak by to tam dopadlo.Proto jsem měl výhrady k opětovnému plácání po ramenou jak jsme dobří.To je ta česká málá švejkárna.Opravdu bych nechtěl na jeho místě želé,ale racionálně uvažujícího Zemana a v tom je jeho síla.Nevím jen jestli jsem se dobře snažil vysvětlit v čom to spočívá.Úlek je jedna věc a reakce druhá.Selhání bylo,že se dostala vůbec do místnosti.A tak to je v tomto státě se vším polovičatost.Co dělal předseda volební nebo okrskové komise?Nic!
  • Nechápu jak je možné, že lidé v Praze volili hlavně Drahoše. Já je považoval za inteligentní lidi. Jenomže vysvětlení je asi toto: Tam se žije hlavně v kancelářích. A o těžkém životě lidí na venkově nemají moc povědomí. Dále jsou hlavně pořád ovládáni mediálně tou dnešní propagandou, která hlásí z neznalosti podporu EU, eticky podporují zubožené imigranty, ale nejsou schopni rozumným úsudkem domyslet ten příliv ekonomických migrantů (nejsou to ohrožení lidé z 99%). Dále voliči pana Drahoše dávají přednost noblese, která bohužel v těžké chvíli je schopna podlehnout komukoliv na vysoké úrovni jednání. Co tím mám na myslí? Že pan Drahoš by na mezinárodním jednání byl schopen kývnout na cokoliv. Tak jak to učinil mnohokrát Václav Havel. A to je další zádrhel většiny Pražanů. Pořád jej považují za člověka, který byl velkým politikem a hájil ve světě lásku a pravdu. A přitom nejsou schopni si vyhledat, že tomu tak zdaleka nebylo. Nechci jej teď tady kritizovat. Dále by pan Drahoš byl připraven podepsat branný zákon, který by nám přikazoval účastnit se ve světě jakýchkoliv misí USA ve prospěch jejich zájmů. A taky bychom se ještě více přimkli k té zákeřné kampani proti Rusku. Přitom Pražáci mají možnost si na internetu vyhledat i jiný pohled na dění ve světě, než sledovat ČT1 nebo Novinky. A tam jsou často věci, nad kterými zůstává rozum stát. A to celé mi nejde do hlavy.
    • vanhorne
      "nejsou schopni si vyhledat,"
      Ceho jste schopni si vyhledat vy, nePrazaci, kdyz nevidite co se vam dostalo na Hrad a drzi se to tam jako filcka v ochlupeni?Neboj se nejsem Prazak, jsem jenom foreign observer, ktery se vyzna i v tom, to co hodne Prazakum i nePrazakum dela velke problemy, porozumet nekterym psanym slovum, kterym jeste ani oni neporozumeli. Na priklad slova nejakeho byvaleho poslance Zemana, kterym by i dost velka cast pacientu PL Bohnice mela porozumet.
      [V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
      "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě. (kompletní přepis projevu zde).]
      https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    • Mirecek
      Všechny volby vždycky vypadají nadějně, dokud se nedostanou do Prahy.
    • Chápat věci můžeš jen do výše svého intelektu. Proto také považuješ svůj názor za jedinný a správný. Mnohé věci ti prostě unikají nebo je prostě ani neregistruješ.Zpravidla si blb myslí, že je úžasně inteligentní, páč jeho duševní obzory jsou značně omezené.Inteligent naopak chápe, že vše je relativní.
      Z toho také vyplývá tvůj názor na pražany. Praha už dnes opravdu není Praha Nerudovská.
      Žijí zde desetitisíce Moravanů i občanů z jiných částí naši vlasti. Kdybys desatery boty prošlapal a roky zkoumal, nenajdeš typického pražáka.
    • xxx
    • Ještě jsem chtěl doplnit, že v Praze mám mnoho přátel a známých a o to více nemohu pochopit preference Drahoše u lidí žijící v Praze. Přitom mají čas na čtení a ne všechny knihy píšou o Rusku jako o největším zlu. Přitom mají čas na ten internet a mají snad i vlastní rozum aby mnoho pochopili, ale to asi bohužel nestačí. Je to smutné. Kdyby alespoň teď ve druhém kole dali přednost zdravému rozumu a preferovali u kandidátů v jejich programech další směřování naší republiky, tak bych byl rád protože nevěřím, že lidé v Praze chtějí větší komunity muslimů v ČR, rozdávání peněz nefachčenkům z Afriky a arabského světa, věřím, že nechtějí výstavby mešit a ještě větší podřízenost diktátu z EU.
    • felix.julec
      Ad vitastrnad xxx Jde o to,že prez.Zeman i Babiš rozkopali bábovičky pražské "elitě",ta ztrácí vliv a se snaží nastavit staré pořádky,které si nastolili před 29.lety.Potřebují si do vlády a do úřadu prezidenta instalovat loutky,které jim budou zobat z rukou.
      • xxx
  • Na hrad vede jediná cesta - stačí se jmenovat Miloš Zeman...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit