Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trump je dosazený NE zvolený prezident, je to americký Gorbačov, o to mocipánům jde, moderní je dnes multipolární svět, globalisti mají utrum
  • Havlomrdi a sluníčkáři mají vánoce
    • a Putinořiťolezové maj absťák, protože ruské ambasádě došly rubly na vodku.
  • Trump bude silnej prezident
    • ale není to všemocný car gosudar, který posílá své oponenty k soudu. Pokud nebude Trump respektovat princip dělby a bude "putinovatět", tak ho může stihnout impíčment. tj. poslání do "píp".
  • V USA nemají chanát jako ve východních stepích ani tam neřídí stát jako podnik, jak o to někteří usilují u nás, takže president není všemocný car gosudar a musí respektovat rozhodnutí soudu, který je v duchu skutečné dělby moci nezávislý.
    • A že tam nemají chanát je dobře, nebo špatně?
      • to je právě dobře, mají tam samostatné občany a nikoli ovce, princip dělby a proto ta země prosperuje. Tam kde místo občanů převládají přiožralé tupé ovce, tam musí být chanát.
        • Já jsem v USA strávil rok, a řekl bych, že tupé ovce jsou právě tam. O dějinách a zeměpise nemají ani páru. Rakousko, Austrálie, žádný rozdíl. Krym, Korea, žádný rozdíl. Česko, Čečensko, žádný rozdíl. Když udělali Čečenci v Bostonu teroristický útok, Američané podepisovali petice, aby americká armáda bombardovala Českou republiku. 30% Američanů si myslí, že Ukrajina leží v Africe, že by si jí pletli s Ugandou? Můžu Vás ujistit, že naši opilci ze čtvrtých cenových mají minimálně desetkrát větší přehled co se všeobecných znalostí týče, než americká "vzdělaná" střední třída. Tupější lidi, nebo jak Vy říkáte ovce, než v USA jsem zatím nepotkal.Takže mi to s tím chanátem pořád není jasné. Chanát je něco negativního? Je to něco jako království?
          • to já nevím, ale kecat o tom budu do skonání světa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit