Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden je z toho tuhý, druhý se bojí, že z něho bude chovanec nápravného zřízení...
  • V tom má prsty americká ambasáda.
  • V té uniformě mi připomíná jihoamerického diktátora nebo postavu z filmu Pane vy jste vdova.
  • Tož ten Šlachta musel set- sakra šlápnout někomu na bebíčko.To sew asi budou na PČR DÍT věci. *8*
  • To bylo jasné od začátku, že za tím stojí ten oprýmkovaný šášula, bylo potřeba odstavit Šlachtu, protože na něco přišel. A že v tom jede Chovanec? Možná je nesvéprávný, možná v tom taky jede, pak by měl být chovancem buď ústavu pro mentálně nedovyvinuté nebo chovancem nápravného zařízení.
  • je nahoře přílohou tady redakčního textu.Generálmajor Tuhý právě ukazuje - a takovou chaloupku, přesně takovou ochranou střížku mám vytvořenu, aby na mně nikdo neměl.Budu si dělat co chci a kdy chci.Četnickým presidentem jsem tady JA! Ano hochu a my všichni ti to baštíme.A respektujeme.Akorát TY na prezidiu nevyprodukuješ ani korunu.Živíme tě my všichni.Nedobrovolně a z našich odvedených daní.Máš pocit že ty si budeš dělat svoji reorganizaci PČR za naše?A jako předložíš účet bez hostinského? No tak to je právě to, co ti hochu letos nevyjde.TY nejsi PČR s.r.o.! Jo až si budeš financovat presidium ze svého to můžeš klidně ukazovat tááákové svaly.A překovávat svůj systém co druhý týden.
  • Všeci kradnú a Tuhý navíc nejí koblihy. Treba vymenit!
  • Tak to vypadá že: ŠLACHTA JE BABIŠŮV KUBICE.
  • Přišel k nám do Ostravy jako slušný kluk. Na krajské zprávě PČR pěkně zdravil všechny zaměstnance a nebylo mu opravdu co vytknout.Až se okolo něj začala točit taková jedna soudružka.A nadbíhala a ukazovala svoje přednosti .... I ty pracovní. Tomášek by bezmocný.Kymácel se jak topol ve větru.I začal se jí odvděčovat.To už pracovala v jeho bezprostřední blízkosti a nabírala služební hodnosti jak někde v dalekém Rusku.Jasně že to bylo všem pro srandu.Ale nesmělo se o tom nahlas mluvit.A najednou čáry máry FUK Tomáška vykopli z Ostravy do Prahy do funkce policejního prezidenta.. Takže náš hrdina odfičel do hlavního města a pracovitou holku si tam vzal sebou.Ta už má na prezidiu nějakou čerstvě vymyšlenou důležitou funkci, hodnost alespoň paní majorové a plat minimálně 3 řádových policistů. Trošku je problém že náš hrdina má legitimní manželku s rodinou v Albrechticích.
    • Ach jo. Tak ,že se zase všechno točí kolem té frn.ě.
    • Kam sám čert nemůže tam nastrčí babu a ta zase nastrčí uundu a primitivní živočich na to skočí, i když má manželku. Chytit, seřezat a vykastrovat. To je jediné řešení.
    • Teda, jestli myslíte na ty "přednosti" co já, tak jste pjééékně sprostej!

      Jináč, na tu cestu ho svedli určitě ti hoši, ten kluk Topolánků a Nečasovic Péťa. Taky si nahonem museli pořídit nový model... Aspoň, že to všichni myslí UPŘIMNĚ.

      Ale furt mi nejdou do hlavy ti řádoví policisté? To už jsou i nějaké policejní kongregace? Ten Duka s Herrmannem si ale pospíšili! *3*
  • Policii by měl věst soudruh Babiš!
    • z Čapího hnízda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit