Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pan Okamura hájí české národní zájmy. A to vám říkám já, který konvertoval od islámu k ateismu ! Bratře Karime ! Následuj mě ! Přikazuji Ti to !
  • Nedělejme si iluze. Dnes už jsme tak zamotaní do ekonomické pasti západu, dluhy, majetková provázanost, nepatří nám voda, banky, elektřina, o lithium se povedou spory, zemědělství v rozkladu, kus území vlastní cizí stát v Římě, armáda je jen kočovný cirkus posluhující cizí zemi za mořem.....vystoupení z EU by bylo složité. To ovšem nic nemění na skutečnosti že z demokratického a morálního hlediska mají lidé plné právo svobodně rozhodnout zda chtějí v EU zůstat nebo odejít a samozřejmě za své rozhodnutí nést následky. Zatím jsme platili účty jen za rozhodování politiků, tak projednou bychom mohli platit účty za své vlastní rozhodování. Koneckonců když bylo referendum dobré ke vstupu do EU tak je stejně dobré i k výstupu z EU. Já osobně jsem příznivcem EU, ale popravdě jsem si ji představoval trochu jinak, kde budou mít všichni lidé všech zemí stejná práva stejnou měnu jednu armádu. To vše kontrolováno Občany. Jako ve Švýcarsku Němci Italové Francouzi pohromadě, jedna měna jedna armáda kontrolováno referendem. Tenhle různorodý evropský chaos s nechráněnými hranicemi, samostatnými měnami armádami, vládami bůhvíkoho, kde Němci mají vyšší práva než Češi a Češi mají vyšší práva než Moravané, tak to mne nijak nenadchlo. Evropa i takzvané "česko" musí projít hlubokou demokratizační a morální proměnou. Pokud to nedokážeme tak bude asi opravdu lepší se rozejít. Každý sám za sebe.....Když partneři v manželství nemají stejná práva a povinnosti, a není ochota to změnit, pak nastává rozpad manželství. Držet nefunkční manželství násilím ve starých "pořádcích" nikam nevede, jen stupňuje napětí ve společnosti.
  • Brusel se chystá zatočit s fake news? No to je fajn, konečně nás zbaví lží na ČT a v Bakalových Hospodářských novinách a Respektu.
  • Jasně, Allāhu Akbar!!!
  • jane
    nevím, jestli to všechno, co autor o okamurovi prohlašuje, okamura je, ale tutově vím, že tím pitomcem je autor článku jegl
  • Ty nejsi antikomunista, ty jsi neomarxista!
  • Zdarma ? Ano, je to možné. Budeme-li stále trvat na odporu ke kvotám, tak nás prý z EU vyloučí, a to bude zdarma.....
  • Vzpomněl jsem si na Slunce seno jahody když ekonom z JZD řekl, tak mu s tím nesmyslem pomůžem. Riziko za neúspěch nesl předseda JZD. Já bych s tím nesmyslem Okamurovi pomohl a za neúspěch aby nesl ne nějakou politickou zodpovědnost, ale materiální. Pokud má Okamura desítky či stovky miliard, tak proč ne, ať hezky ručí za neúspěch. Pokud by to nevyšlo ještě navrch bych mu dal doživotí. Okamuro můžeš začít, ale napřed tady podepíšeš svou hlavu kterou dáváš na špalek. To bych udělal s každým politikem co o něčem rozhoduje a ne, že všechny nesmysli budou platit daň. poplatníci. Politici se již dříve chvástali, že každý úředník bude hradit ze svého špatné rozhodnutí, tak chlapci můžete začít u sebe a hned.
  • Pan Tomio Okamura je plně zdráv vyděli ho fašankáři u školky v Hrádku a připravoval si pohádky a jedna znich je čikčik a jedné stát jedné strany Babiše .
    ještě že sem šel raději vlakem na Vyškovec výše nežli on v mrakodrapu Zlínského senátora v restauraci pro papaláše a mafiany politky podnikatelů . *16*
  • Přesně v duchu bolševiků, kdo nejde s námi, jde proti nám! A co neříkáme my, to je fake news.
    Diktatura po bolševicku. Pěkně děkuji, nemám zájem. Hlasuji pro CZexit. *1*
  • Program -referendum o vyhoštění Okamury
  • Je úsměvné, že právě ti největší odborníci na všechno se nachází v bulvárních a profláklých plátcích, kterým ti rozumní nevěří.
    Strašení pomalu hladomorem, když nakopeme tu neomarxistickou diktaturu do hýždé, není na místě. To jen malý počet přisavších nýmandů na cecíky bruselské prasnice ječí hrůzou a tak straší ty, kteří pracují a vytváří hodnoty. Není se čeho bát.
    *1*
  • Proč se ptáš, máš zájem dostávat více? *1* Nebo jinak, kdyby tu "částku" někdo dal k dobru, okamžitě by druhá strana nabídla více. A při typickém české nenažranosti by dotyčný na tu novou nabídku zaručeně kývl. Takže se zkus zeptat třeba autora článku, kolik mu to sype. Mně neřeš, já jsem jiný level. *1*
  • Jasne a ty jsi z těch co nepoužívají palici protože co je psáno je pravda si fakt tak blbej?
    nebo tě nekdo platí rublem?
  • Romane, co to meleš o tu naši Českou prestiž nás přeci připravili komouši za vydatné podpory rudých fašounů. komunismus = fašismus
    Tak se prober a vytáhni si hlavu z p...
  • Nakonec ale nebude jiná možnost. Kvóty, Dublin, Cenzura... Přichází další hrůza z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

    http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality
  • vůbec mohli existovat před členstvím v EU ? :-)
    Raději z toho spolku odejít, než si nechat vnutit jediného vandráka. A že je pokrytecká EU i mstivá ? To mě nepřekvapuje.
  • Každý vřed musí občas prasknout *1*
  • Kdoví z čeho se stavěly školy a silnice před r. 2004, kdy jsme do EU vstoupili.?
    My jsme tady vlastně žádné škol, silnice a nemocnice neměli.
    A Rusko vám nevoní? A z čeho si myslíte, že EU vyrábí plyn a ropu? Asi z petek, že?
  • Jo, tady se podívejte, jak funguje demokracie a svoboda projevu v Německu:
    https://slobodnyvyber.sk/musite-vidiet-anglican-nahral-mainstreamovych-novinarov-ako-zvratenym-sposobom-klamu-manipuluju/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší