Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý východ Ukrajiny bude Novorossia, nebudou mít nic společného s fašistickou verbeží na západě.
    • Zloději nicku, za všechno se platí a fašista Putin také platit bude. Už mu to došlo a lituje svých činů.
      • Putin je hrdý na to, co dokázal a jeho národ je hrdý na něj, to u nás ení pravidlem
    • Tady se ukázalo že jeden vlastenec zmůže víc než 10 fašistů a všem řádně naloží.!! *3*
      • Máš pravdu, ti jim dali pokouřit že se s toho nemůžou dodnes vzpamatovat.
        • mám strach,že banderovci se jenom přeskupí,doplní zbraně od kurev z ameriky a budou válčit znovu,bůh opatruj hrdiny z luhanska a doněcka
  • Práce a zábava v jednom volá chlapci.

    Demokraté mějte krásný večer a pěkné sny. Rusofilové užívejte si dál své
    prázdné chudé životy. Marně sněte o tom jak znovu znárodníte tedy okradete
    schopnější lidičky.

    Mrkla jsem do zrcadla a jsem opravdu kooooočka.

    Pa pa vaše Simča.
  • naverbovat? aspoň bych se podíval do světa. Baví se dva důchodci "kdes byl v životě nejdál? Já v Egyptě s Čedokem" "NO A JÁ NA KRYMU S WEHRMACHTEM"
    • Ukrajina byla vždy Ruskou a Ruskou zůstane, s tím nikdo nic neudělá, prostě je to tak.
      • s Čedokem?
      • Jsi zloděj nicků rusofil a šílenec ale snad s tím psychiatr něco udělá. *2* *2*
        • Nevím, jestli je to u toho zloděje nicku senilní demence čili stařecká zblbělost, nebo paranoia nebo oligofrenie čili nemoc Pepka Vyskoče. Ale zjevně je ve stresu z toho jak fašista Putin ztrácí půdu pod nohama. *1* *1*
  • BTW Doněck patří Ukrajině. Pokud to tamní Rusové nechtějí uznat
    naloží je Kyjev do vlaků a pošle směrem - stepní Ruská divočina.
    • To co tady ventiluješ je jasná propagace genocidy. Dej si pozor co píšeš, může to být trestné.
  • Znovuzrozená historická země Novorossia bude už konečně mít vlastní vládu a vymaní se z fašistické nadvlády Kyjeva. Urrra!!!
  • BTW NovoRusko neexistuje protože ta země už jméno má - Ukrajina.
    • bezregistrace
      No a jak si na tom ty ty už máš taky jméno a to tečka alias antiblb
      • To jsou zcela jiní přispěvatelé. Máte v těch konspiračních spekulacích pěkný guláš. *1*
        • bezregistrace
          jména různá ale zobák stejný
          • Podobný slovník. Tsss. Pojem také není dojem a metro není retro
            přestože jsou si také slovně podobné že. *15* *15* *15*
  • Ještě jednou úkáčka dají separatistům co proto, jako v debalcevském kotli a v Kyjevě zavlaje prapor Novorossie!!!
  • Soudruh Putin je tak maličký že si jako správný Ruský kovboj může ochočit
    divokého mravence a jezdit na něm.
    • bezregistrace
      no vidíš on mravence ty kokosovej vořech aby ti nepršelo do krku
  • Soudruh Putin je tak maličký že ho atentátníci z CIA nikdy v trávě nenajdou.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele silna ukrajinska armada s podporou vicviku a dodavkama NEJLEPSICH zapadnich zbrani je zaruko DEMOKRATICKYHO vyvoje a snad toto odradi mezinarodniho ZLOCINCE Vladimyra Putina od jeho stvavych valecnych provokaci!!! *11*
    • bezregistrace
      a co poluce ještě máš? To víš u soudružky pussynky je to divné to by spíš člověk čekal periodu
      • Menstruaci jsem dostala patnáctého a vy ne! Héééééč! *15* *15* *15*
        • bezregistrace
          ... Jo a kdo di dal po papuli že barvíš
          • Moc vtipné. Ráda bych vám ji věnovala abyste si také trochu té bolesti užil.
            • Máte štěstí že to nejde. Jinak bych vám ji věnovala na 30 let. *16* *16* *16* *16*
            • bezregistrace
              nejsem masochista .... tyto libůstky přenechám vám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit