Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruzi, vemte na vědomí, že agent KGB-Gestapo Putler vyvoláním války na Ukrajině všechno strašně pos.al. Ruská ekonomika stagnuje, nezbytná technická pomoc z vyspělých zemí nebude, ruský dálný východ se chce federalisovat, tedy trhnout, Čína spolupracuje víc s USA. Ani na svou vojenskou sílu spoléhat nemůže, v tom je USA předčí jak počtem vojáků tak především kvalitou a moderností výzbroje. Můžete se utěšovat ruskou propagandou, že tomu tak není. Ale během několika let se Rusko rozsype a sami Rusáci pak stáhnou Putlera z kůže.
  • Tovarišči, raději si zazpívejte:

    Cтеп да степ кругом, путь далëк лежит,
    в той степи глухой замерзал ямщик.
    Tы тoварищ мой, не попомни зла,
    в той степи глухой схорoни меня.

    *14* *4* *6* *7* *2* *2* *2*
    • No, jako tovarišč se zde prezentuješ především ty. Myslím tím, jak dobře znáš azbuku a i jejich řeč. Šikovný.
      I když ruštinu neznám tak dobře jako ty a celkem je mi to jedno, možná tě naštvu, když napíšu že zítřejší 21. srpen 68 byl svinstvo. Nic to však nemění na tom, že v současném konfliktu nejsem na straně Kyjeva.
    • Hoďte tam i noty! *3*
      PS: Co znamená ten "jamščik"? Není to nic sprostého?(Že by močit do jámy?). Zítra se bude "slavit", tak aby mne třeba nějaký vor v zakoně nesejmul.
  • O Putinovo štvavé fašistické vysílání nemá nikdo zájem. Leda rudí fašisti - komunisti.
    • Fašistickou propagandu připomíná spíše lživé vysílání ukrajinské televize. Emo, Emo, jsem zvědav, jak budeš velebit úkáčka až ti zavřou plyn. Ne Rusové, které nesmyslně sankcionujeme, ale Ukrajinci, ti chudáci napadení, uvrhnou Evropu do mrazů.
    • Správně!! Demokraticky vypneme všechnu propagandu, vyjma té naší. Připomíná to poslech "Svobodné evropy" za totáče.
      • Musím po letech touto cestou poděkovat soudruhům z rušiček, že vždy byl alespoň jeden vysilač, který se dal se sebezapřením poslouchat. Pokud to nebylo možno, pomohla rámová anténa. Dnes mám možnost porovnat, co vysílali a jaká je dnes vlastně realita.
        BBC a Hlas Ameriky šly poslouchat běžně!
        Doufám že Putin a Yaceňjuk nedají na každý přijimač varování jako za Hitlera:
        "Pamatuj, že poslouchání zahraničního rozhlasu a televize je zakázáno a trestá se káznicí nebo i smrtí."
    • no tak proč to zakazovat? když si to lidé nepouštějí? *15* *15* *15*
      • A proč to vysílat, když to lidé nepouštějí?
        • nepouštějí????
          • Lidi ne, pouští si to Putinovi fašističtí žoldáci.
            • takže máme lidi a nelidi nebo dokonce podlidi, tak jste se konečně i v termínech sešel s ukrajinskými veličinami - nácky *16*
            • KIMCID
              dalši pacoš *7*
    • Je to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit