Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • střelte už někdo to gájínkovací pako prakem do držky, vždyť se to tu nedá číst *11*
  • Na každém šprochu....


    https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/411632-obama-je-zakladatelem-is-trump-si-opet-pustil-usta-na-spacir.html
  • A pokud se vojenská technika používá jen takto, je to naprosto v pořádku...

    https://www.novinky.cz/koktejl/411570-tankovy-biatlon-na-armadnich-hrach-ovladli-cinane.html
    • je, ale pokud to tady umísťuješ ty veřejný hlupák číslo1. tak to bude pořádná blbost. Jsi takový spíš Robur Tupec, co?
      • =====Za tupce si tady jenom ty sám kobliháři a denně nás v tom utvrzuješ. :D
    • radši "Dobyvatel" ať nejsi za troubu, jinak dobrý.
  • Ať je Rusko pořádně vyklepne, Ukrošům patří dát pořádně na budku. Jsou to jen zloději.
  • Ukrajinští diverzanti jsou na svém Ukrajinském území co ten Putin mele. Putina a jeho armáda jsou diverzanti, kteří tam nemají co dělat.
    Ukrajinský prezident dělá dobře, poslat armádu za podpory spojenců a Ruského agresora vyhnat zpátky do Ruska.
    Zažente ty Ruské posluhovače Putina až do Kremlu.
    Ruský Ivane jdi domů.
    • *1* *1* *1* *1*
  • dneska si nechám zdát o sexu mezi dvěma mladými komsomolci a to nemluvím o dívkách *3*

    dobrou *14*
  • Pravdu mám já!
  • Kápo Putin si zřejmě připravuje půdu k přepadení Ukrajiny. Ruské Vánoce v Kyjevě, vraždy a koncentráky, o tom sní každý kápo z Buchenwaldu - tzv. komunista . Radši by sice přišel na pomoc bratrům v Litvě a Lotyšsku, ale to asi počká na jaro, že?
    • To C15:
      mám stejný dojem.
    • ... ty jsi ale vypatlanec, pitomečku :)))
  • Nebudu zde nic psát o Krymu, dnes jsem viděl Putina, mam dojem, že tento člověk je nemocný. Tento člověk je ztělesněním zla a taky špatně dopadne. Říká se, že Putin je nesmrtelný, nesmrtelný je pouze bůh. Ďábel žije na zemi, i na něj přijde boží hněv.
    • ... za to ty jsi nesmrtelný pitomeček :)))
    • Vzhledem k citlivosti vaší duše, jistě se pomodlíte jako křesťan za Putinovo uzdravení.
      • Za ďábla se pomodli sám, mne raději vynech. Putin má hodně přívrženců a koukám, že i ty jsi jeho člověk, přijď v neděli za jeho duši se pomodlit do svatostánku v místě bydliště za uzdravení jeho duše. Putin má tolik krve na rukou na Ukrajině, že ani tvá modlita mu nepomůže.
  • Simon Simonovič von Kretýno zde?
    • Da da nonstop, vychlemtal sem přitom kýbl vodky. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit