Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím kdo to dnes sichruje, ale zákeřný kremelský skřet tancuje kozáčka. I Napoleon jásal, a taky Hitler, Mussolini, Uljanov, Džugašvilii...
  • Záleží kolik budou mít času opoziční strany. To co ale předvádějí TOP a ODS je komedie hodna Oskara za režii a herecký výkon.
  • věřím že se ještě dožiju toho, kdy v tomto státě skončí dementkracie a vznikne konečně, čtvrtstoletí slibovaná demokracie
  • Tlachalové ve sněmovně ruší a tam je potřeba makat! A přitom by tlachalové mohli nerušeně tlachat v poslanecké kantýně a Bureš by jim tam jistě ochotně donesl nějaké koblihy za to, že ho nebudou rušit.
  • Tebe pitomče poseru, kdy budu chtít, protože jsi takový jelito z pitomou palicí..hi..hi
  • ... určitě zde někde koktá bezkonkurenčně tupý BIJEC, primitiv, který nikoho nezajímá :)))
  • Nemáš pravdu, bude to horší. Komáři to sichrovali střední skupinou vojsk (1968), amrdol to sichruje slimákama a ty už nikdo neodsune.
  • a bude to jak za komunistů.
    rozhodné a pro národ fatální rozhodnutí se budou uzákonit ve spěchu a rychle protže na to přece bude vymezeno časově dvě hodiny.
    babišova představa je ta že on řekne návrh a ten se jednohlasně a během pěti minut schválí.. .není čas debatovat.. není čas ukázat na to jak je jeho návrh blbý... všechno musí být hned odsouhlaseno a kdo nesouhlasí je vnitřní nepřítel a národní zrádce !
  • Pane magistře Sobotko, jestli nemáte na nájem nebo Vaše rodina nemá na jídlo, tak já Vám bezúročně poskytnu nezbytné finanční prostředky. Jenom Vás prosím, najděte si nějakou práci, která odpovídá Vašim schopnostem. Dělejte konečně to, za co se ani Vaši potomci nebudou stydět a hlavně to, že nebudete dál zaprodávat vlastní národ a rodinu. Děkuji
  • Krajské volby již mohou rozhodnout o budoucnosti národa.
  • Dávejte pozor, jak rychle odsud vykopeme kapslíka Blijce pitomce..hi..hi
  • jo.Od matkomrda na netu zavedeného to sedí!
  • ...hi..hi..píp ty myší oleji
  • ale přeci vyhlášená mamina sr.čka jsi tady ty! Matkomrd.
  • ... nechal jsem si vybělit řitní otvor, há to koukáte buzeranti :)))
  • ... já mám rád z kundyy smrad :)))
  • to se povedlo! Koho asi zajímáš ty špinavče? Páchneš až sem.
  • ale co to planceš.Největší troska a špína si široko daleko ty chlíve!
  • ... jsem moc rád, jak bezkonkurenčně primitivní jsi, jen tak dál, ty tupá sračko :)))
  • ... přesně tak, primitiv krade nicky, na víc nemá, s*ru na tu trosku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit