Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 6 let otrokem v Ruské armádě - příběh Antona Kuzněcova.

    ruský voják pro stát nic neznamená. Klidně ho zabijí nebo zmlátí. Často mu třeba rok
    odpírají lékařskou péči a pak ho pošlou zemřít domů.

    Jeden prapor vojáků (341 lidí) byl kompletně ztracen kvůli sebevraždám.

    Antona jeho velitel prodal!!! majitelům cihlárny Po nějakém čase však utekl a vrátil se
    v zuboženém stavu domů. Ruská prokuratpra ho přitom chtěla soudit za zběhnutí.
    • Jó Puso, to je vojna, to nemůžeš pochopit. Voják je všude na světě snadno postradatelný. V USa je například vystavovali účinkům radioaktivního záření po výbuchu atomových bomb, zkoušeli na vojácích účinky bojových látek a psychotropních drog. Tak vidíš, nevybereš si. Buď šikana v Rusku nebo pokusný králík v USA.
    • Vojna není kojná, íííčo. *1*
      • Nikdy jsem neměla ráda zelenou barvu. Proč nemohou mít vojačky růžové uniformy. *16*
        • Protože nejsou takové husy jako ty, íííčo. *1*
          • Růžová je naše holčičí barva kdybys to nevěděl rudý Neználku. *16* *16* *16*
  • Víte že v Ruských kasárnách zemřou každým rokem 2000 vojáků na následky šikany.
    341 branců každým rokem raději spáchá sebevraždu.

    Ruští velitelé si často z vojáků dělají soukromou levnou pracovní sílu
    když je používají na stavbě svých chat. Jsou i případy kdy jsou Ruští vojáci
    dodáni do továren ale plat za práci dostává jejich velitel.
    • No, to je jako u nás za komoušů.
      • Jojooo, tobě by na vojně natrhli rrrdel speciááálně. *1*
      • Buď rád jiřiku, že jsi ještě moc malý a vojnu jsi nezažil. Takovýto trotlíci tam měli těžký život.
  • Ministerstvo obrany USSA uvádí, že: "20 procent amerických vojáků je na psychiatrických drogách a že jsou často drženi až 180 dnů na dávkách těchto pilulek, než jsou nasazeni do bojových akcí." Vojáci nemohou odmítnout tyto drogy brát, aniž by to mělo důsledky od jejich nadřízených.
    Další drogy jako Mefloquin vyvolává rovněž u vojáků vražedná řádění, jako byl v r2012 incident ***, kdy Robert Bales zastřelil 17 afghánských civilistů včetně dětí.
    *** http://www.dailymail.co.uk/news/article-2120577/Was-Staff-Sgt-Robert-Bales-given-anti-malaria-drug-known-cause-psychotic-episodes-Afghan-massacre-Pentagon-ordered-emergency-review-drug-days-shooting.html
  • Voják Aljoša popsal šikanu v Ruské armádě!

    Měl jsem zavolat rodičům a požádat je o 8000 rublů. Odmítl jsem.
    Nadřízení přišli když jsem spal a polili mi obličej kyselinou. Druhý den jsem
    dostal vzkaz: Pokud nechci být znovu poleptán mám zavolat rodičům ať pošlou peníze.

    šikana je samozřejmě i v Americké armádě ale tam všichni znají hranice které nesmí
    překročit jinak přijde trest. V Ruské armádě se šikaně žádné meze nekladou.
    Do Ruské armády však přicházejí alkoholici narkomani a pologramotní surovci.
  • Víte co píše Ruský list Nezavisimaja Gazeta? Toto. Drogy a Ruská mládež.

    Rostě počet drogově závislých Ruských vojáků. Pokud to bude pokračovat stejným
    tempem za 2 roky nebudeme schopni doplnit ozbrojené síly novými vojáky.
    je známo že Ruská armáda jede na drogách od Sovětsko Afghánské války.

    Ruská armáda také smutně proslula šikanou branců Desítky vojáklů zemřou na následky
    šikany. Stovky se pokusí o sebevraždu a množí se také případy dezerce.
  • Víte, že nejvíce amerických vojáků zemře na roztržení konečníku od svých více celsiových spolubojovníků???
    • Ne, nevíme, řekni nám ty konečníku jednobuňkovej *1*
  • Víte že 20 procent Ruských vojáků v Čečensku nepadlo na bitevním poli.
    Podívejme se na reportáž z deníku Moskovskij Komsomolec

    Jejich smrt zavinilo opilství drogová závislost a sebevraždy. Ruští vojáci se často
    zpijou do němoty a pak střílejí na kolegu v domnění že jde o nepřítele.
    Pijí nejen ve volném čase ale i ve službě. Důstojník musí často použít zbraň aby je zvládl.

    Nejčastěji berou narkotický prostředek z lékárničky promedol který způsobuje opojení.
  • Víte že 100 Ruských vojáků v Čečenském hlavním městě systematicky
    rabovala a vraždila civilisty. Mnoho žen bylo znásilněbno.

    Na předměstí Grozného Rusové postříleli 41 civilistů. Ve vesnici Alchan Jurt
    bylo zavražděno dalších 40 občanů.
  • KU a je to AGITKA jako z let50 tých.. jak vyšitá. Sami na nic nepřijdou tak opisují v archivech
  • Prosím Vás přstaňte na pusinky reagovat, kašlete na ně... VŽDY´T ZASVINÍ KAŽDOU DEBAT. Snad je to přestane bavit... je to hnus.....
    • Ale zlato na debatě se debatuje. Vy však jen urážíte každého kdo má jiný
      než Ruský názor na věc. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit