Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale, že je krásně na světě bez toho tep...., no však víte?!?
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění,.
    Komu se v EU nelíbí může odejít do ruska či KLDR: Proč tu naříkáte a prý strádáte?....................................................................................................
  • Nejlepší bylo, jak STBácký donašeč Jarek Nohavica v Ostravě vybíral peníze za vystoupení, kde zpíval písně Karla Kryla. Chtělo se mi grcat !
    • Já bych si dal pozor na to zmiňovat spolupráci Nohavici s STB, kdo se s minulým režimem nějak nezaplet, musí si gratulovat, a že takových lidí opravdu bude jen velmi málo.
      Nutno ale říct, že s Nohavicou to jde stále více z kopce. U těch Krylových písniček to Nohavicovi nelze věřit. Ale to je jen začátek.
      • Slušný člověk se s komunistickým zločincem a po roce 1968 i komunistickým vlastizrádcem
        který podporoval ruské okupanty nikdy nezapletl. Nevstoupil pro kariéru a výhody do KSČ
        ani neudával slušné lidi StB.
        Je zde dost potomků slušných lidí kterým komunistický režim ukradl rodinné majetky
        či malé rodinné podniky.
        Jen člověk bezpáteřní či zločinec se přidal ke KSČ:

        V ČR je právní absurdistán. KSČ je po právu označena za zločineckou organizaci ale členové dle zákona logicky zločinci běhají po svobodě.
        • Pak tu máme společnost plnou lidí, kteří nejsou slušní. Komunistický režim tady přímo nebo nepřímo podporoval prakticky každý.
          Jinak pan Kryl přes příkoří nepsal o komunistech, nýbrž o lidech.
    • dear.homosexuálníPutin.com. *14*
  • chudák Karel když viděl komu Havel dal do ruky moc tak raději zase odejel do rakous
    • odkdy je Mnichov v Rakousku primitivní ruská fusekle ?
      • a není to fu kam utekl bylo mu zkrátka na blití z toho co se tu stalo
  • Smutné je, že i bratr Karla Kryla Karla Kryla zneužívá. *10*
    • to, ale, že Karla Kryla bratr Karla Kryla Karla Kryla zneužil Karla Kryla Kryla Karla, naštve!!!


      PCHE !!!
      • Zneužívá, stále.
        • Já jsem v pionýru zneužíval malé kluky a také mě to prošlo.
          Jako zaměstnanec StB jsem mohl porušovat komunistické zákony pro hlupáky dole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit