Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja prisel o vetsinu vlasu a zdravotni stav zniceny chemotherapii se mi uz nikdy nezlepsi
  • panečku to je objev. A já jsem objevil jak zabránit defektu u auta na silnici. Propíchám všechna kola už v garáži..... *15* to je stejná logika jako tenhle "objev"

    je neskutečné jak neustále z lidí dělají v..ly.Před sto lety profesor Wartburg objevil živnou půdu rakoviny. Je to překyselení organismu. Dostal zato nobelovu cenu. Takže stačí například užívat v poměru jedlou sodu plus javorový sirup, šťávu z citrónu nebo vysoké dávky vitamínu c plus vitamín b 17 a je po rakovině. Jenže to by léčba stála nějakých možná tisíc korun a bylo by to bez vypadávání vlasů. To je ale houby byznys. Lépe je když ty pit..mečky pacienty podojíme chemo a radioterapií za nějakých párset tisíc. Sice oni skapou no ale my vyděláme. A VO VO VO VO TOM TO JE..... *6*
    • O prekyseleni organismu jsem hodne cetl ale na citrony proste nemam penize a jedla soda je hnus
      • tak to je otázka priorit. Raději hnusnou ale neškodnou jedlou sodu s javorovým sirupem a zdravou imunitu podpořenou C a B17 než chemo a radio které mi zničí celé tělo.
  • No a když to nebude fungovat, tak příjdou na to, že předejít padání vlasů se dá jejich oholením. *1*
  • Lepší by bylo přijít nato jak Nemoce úplně zničit.

    Ale o to samozřejmě není zájem. Lobby která je za zdravotnickým trhem totiž
    potřebuje nemocné lidi kteří budou kupovat léky.

    Zdravá populace - krach zdravotnické lobby - jednoduchá rovnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit