Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dám 3000 € tomu, kdo mi přiveze ukázat (nejlépe v kleci) komunistu s IQ alespoň osmdesát. Není to vtip, myslím to vážně, ale absolvování testu podmínkou.
    • ---Já nenabízím nic .-Pravičáka s -IQ-větším nežli --cca-.-20.-stejně nikdo nikde nenajde.-
    • Ta klec hovoří o tom, že je tu další "módní demokrat"
      • Tak klec proto, protože komunista je živočišný poddruh nakažený vzteklinou a nenávistí, je tedy svému okolí nebezpečný. To, že to nechápeš svědčí o tom že jsi zastaralý bolševik.
        • Právě jsi se projevil jako úplně zbytečná forma života! Chceš-li být aspoň trochu užitečný, tak nabídni své orgány (mimo mozku) potřebným.
    • Posílám 14 plně obsazených autobusů. Všichni mají IQ nad 125, s nižším jsem žádného nesehnal (ódesáky a topáky nechceš). Připrav peníze!!!
      • Ty se taky přes těch 80 nedostaneš, protože už podle toho tvého blábolu jsi "poctivý" komunista. Už hrabeš po penězích a důkaz jsi nepředložil.
        • Už couváš "mluvko"! Sám onu magickou hranici 80 neprorazíš, i kdyby ti Not prodal 20 za dvě cigára a jedno pivo. Viděl jsi vůbec někdy 150ti Eurovou bankovku? Neviděl, tak co tu rozjíždíš kšeft?!
  • Podle nejnovějšího výzkumu, věří nejnovějšímu výzkumu 90% lidí! Také masovým médiím a zpravodajským serverům věří drtivá většina obyvatelstva naší země. Je to pochopitelné, neboť tato média jsou naprosto nezávislá a nepatří nikomu. Jestliže napíší, že 85% občanů ČR si přeje připojení k Albánii, tak nikdo nemá důvod takový průzkum zpochybňovat, neboť z dlouholetých zkušeností ví, že média nelžou a nenechají se uplatit.
    Jestli si myslíte, že si tady dělám šprťouchlata ze současného stavu informovanosti, tak se mýlíte! Já médiím věřím, jako že se Jarmil Vychechtal jmenuji!
  • Když budu dělat průzkum, jako závislý na výsledku o tom, jak mě lidi ctějí, pak mi taky vždycky vyjde většina pro mne.
  • U nás zase chce většina lidí, aby vládla ODS, aby jsme měli Eura, aby se vrátil Kalousek na min.financí, aby byl presidentem Schwarzenberg a nikdo nevolí KSČM. Placený provokatér Tečka neexistuje, píší to pouze náhodní občané ze své svobodné vůle, atd.
    • Máš pravdu, aniž si to uvědomuješ.
    • Ono to je trochu jinak. Lidé nechodí k volbám. Chodí tam jen ti, kteří chtějí ODESES a nechají se koupit za koblihu. V tom je zakopaný pes.
  • No jo no, fašouni chtějí k Rusku a lidi chtějí do Evropy.
  • tečka má malého pinďoura a stydí se za to.!! *3* *3* *3* *4* *4*
    • Prý to má jako malou žížalku, to musí být sranda když se zevleče. *3* *3* *15*
      • To je jedno, hlavně many!
    • Zjišťuji, že pochopit téma dané diskuze je pro někoho zřejmě nepřekonatelný problém.
  • V zájmu Ruska není si v současné době uvázat na krk prodluženou Ukrajinu.Tu Putin využije k tomu aby pomohla lumpáckou EU ještě více zatahnout do bídy.
  • Až mám strach z toho že maďaři na slovensku udělají referendum a pak se budou dít věci!!! *13*
  • referendum,a je to jasný. *1*
  • Pokuď ten průzkum provedl sociologický institut v Kyjevě tak to je nabeton pravda!!,, *15* *2* *1*
    • Ale vono to vypadá docela objektivně. V Doněcku převaha Rusů není tak výrazná, pohybuje se kolem 50%, v ostatních částech jihovýchodu je jěště nižší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit