Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano pan Kalousek je zloděj. A já dodávám že velký.Ovšem při postavení jako ministr je v tomto státě nenapadnutelný. To on velmi dobře ví.
  • To zapoměli jenom oni.My si pamatujeme nejen vondru ale i kalouskovi padáky,gripeny,pandury ,tunel drobil,opencard bém okd,jak křišťálový stáník, k penězům přišel..práce poslance končí zvolením pak už jen kradou a dělají naschvály
  • t.ulehla
    Pánové, vím, že asi máte oprávněně názor na poslance a politiky jen ten nejhorší, když se stále dějí věci nedůstojné vyspělé demokracii, ale z vašich komentářů to také nevypadá, že byste patřili ke slušné části naší společnosti. Vždyť tvrdost, nekompromisnost a nazlobenost se dá prezentovat mnohem kultivovaněji... A to jsem rocker, takže snesu dost. Zametat pod koberec se prostě nic nemůže a nebude !!! To rozhodně ne !!! *10*
  • Pane Apač, svojí anonymitou a zbabělostí urážíte čest Indiánů... Vy budete ten "pivní" hrdina, který sám nic pro druhé neudělá, pracovat se mu moc nechce, ale pro urážku druhých, zejména posilněn alkoholem, nechodí daleko. Vůči paní Mirce Němcové jste to přehnal absolutně "za hranu", a jinak, i když ctím právo na vlastní názor, jste primitivnější způsob vyjadřování zvolit již nemohl. Hm...
  • Už tam měli být dávno.Jen by mne zajímalo,co si zase vymyslí,aby ty zlodějny a podvody
    vyšuměly do stracena.Samozřejmě že nechtějí aby se něco vyšetřovalo,každý navzájem na toho druhého něco ví a tak se kryjí navzájem.Ani ten pacholek Nečas není čistý. *2*
  • Ti parchanti na fotce patří ihned za mříže za podporu terorismu a vrahů. Ti nemají morální právo o něčem rozhodovat.
    • máš recht, je totiž fakt, že teroristu a masového (nikoli obyčejného) psychopatického vraha kaddáfího de facto podpořili - ostatně jako celý dsvět. bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit