Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ty se bojí že ANO vyhraje :D
  • Boha jeho, čo sa čudujetě, veď všeci kradnú, sory jako. A preto som išiel do parlamentu aby som mal hen tú imunitu. Až buděm riadit štát aj tu policiju ako svoj podnik... *16*
    • Henten ony bazmek pravdu diš vogo
  • Sajmon odtáhnul s brekem
    • Potkal jsem ho a plakal u kauflandu *15*
      • konečně odešel, můžeme si psát rusky ?
        • Ty Sajmone rusky neumíš, jsi ročník 1990
    • přééésně, mám stejný názor

      vivat Maduro






      YEAH !!!
      • Ty máš nějakej názor Sajmone? To není možný, co na to Cígler?
  • prezident pedofil a soudem uznaný lhář, bývalý ministr financí zloděj a podvodník s dotacemi, no pěkně to tu vedeme *13*
  • tohle video s Babišem je důkazem že mainstreamová media vše uměle vytvořila :https://www.youtube.com/watch?v=V2sXSsLSt6Q
  • A je to tady, Hrabiš do tepláků.

    Volím SPD *3*
    • ... si deb*l :)))
  • Sakra, jak je možné, že někdo si po chcípnutí komunismu "vydělal" miliardy a já mám prrd.
    No jo, asi je to tím, že všetci kradnú jen já jsem se vždy živil vlastní prací.
    • ... je to prosté, tvá kvalifikace je naprosto k ho*nu, blbe :)))
    • ty a praci ty ani nevíš co to je ty ročníku 1990
  • řídí policii, že... *4*
    • pšt to je máčo od čssd
      • víme sajmon, pšt *15*
        • my víme BTW
          • *4*
      • je to mocná strana ta ČSSD když dokáže zatočit i s Babišem, klobouk dolů, volím je, toto mě ujistilo, nechci volit oběť, ale silného lídra *3*
  • IX. V případě přestupkového řízení či trestního stíhání proti své osobě, Reprezentant nebude
    využívat poslaneckou/senátorskou imunitu a požádá příslušný parlamentní výbor, aby
    neprodleně navrhl jeho vydání. Jedinou výjimku v tomto ohledu tvoří případné stíhání
    za politické projevy pronesené na půdě Parlamentu ČR.
    X. Reprezentant, proti němuž je zahájeno trestní stíhání, neprodleně rezignuje na volený mandát, na
    svou funkci ve Hnutí a na členství ve Hnutí.
    XI. V případě závažného či opakovaného porušení Kodexu a po projednání tohoto porušení v
    Rozhodčí a smírčí komisi Hnutí Reprezentant neprodleně rezignuje na volený mandát, na svou funkci
    ve Hnutí a na členství ve Hnutí.
    • Místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek považuje trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo za šikanu ze strany policie. S kauzou prý nemá nic společného a současný vývoj tak nechápe. Rezignovat na poslanecký mandát odmítá. Podobně se vyjádřil i předseda hnutí Andrej Babiš.
      • VYJÍMKA V MORÁLNÍM KODEXU :

        neplatí pro pana Babiše a pro pana Faltýnka


        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*



        PCHE !!!! *15* *15* *15*
  • Divím se panu Babišovi, že do té politiky lezl. Nechat se zavřít do lapáku kvůli takovým drobným. *13* Vzhledem k tomu že ukradl jen 50 mega, tak je to celkem nepochopitelné.
    • ... hlupáci jako ty se diví celý svůj primitivní život, blbe :)))
    • taky to nechápu. Kdyby s náma držel basu poradili bysme mu jak v pohodě beztrestně rozkrást pět bilionů. Nechat se zavřít kvůli plivanci padesát mega to hluboce uráží naši politickou kulturu. Od čeho jsme si schválili imunitu a neodvolatelnost? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit