Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no právě, ro je hodně zajímavé. Nikde jinde se obchodněprávní vztahy studovat prý nedají, zatím jenom tam.
    • já musím začít od prváku, tak aspoň ten nový obor zatím někdo "otestuje" a pak budu vědět, zda na tento obor třeba navázat.
      • no jo. Mne by zajímalo z jakých oborů se pak může pokračovat na ty obchodněrávní vztahy...
        • Ahoj Zuzko, napiš Cevru zprávu na facebook, viděla jsem tam rychlé reakce. Taky si tu odpověď ráda přečtu.
          • aha, tak to je super nápad! Oni jsou fakt super, že tak reagují i přes facebook.
  • Doufám, že to o těch komunistech je vtip. Chválit dobu, ze které mohly studovat jenom děti, kterých rodiče nebyli věřící a hlásili se ke komunistům,… Když někdo chce studovat, ať si studuje – život ukáže, jestli na to má a uplatní se, nebo ne. Kdo na sobě maká, o toho se zaměstnavatelé poperou a kolikrát nepotřebuje ani VŠ. Cevro je fajn pro distanční studium, kdy máš možnost se radit s odborníky a zlepšit si obzory v oboru.
    • Přesně tak. Máš úplnou pravdu. A každé studium je dobré. Člověk něco dělá pro sebe. Navíc, jestli tam mají skvělý e-learning, tak nemám co řešit, jelikož jsem dost vytížená.
      • No Zuzko, řeknu ti, ten chvalný příspěvek o komunistech mě fakt namíchnul. Těm určitě šlo o to, aby školy opouštěli vzdělaní a sečtení lidé. Dopomáhali tomu předměty jako marxismus leninismus,...
  • no konečně se něco začíná dělat v tom školství. Já se chci dostat na CEVRO a to je jedna z mála škol, která jde s dobou. koneckonců tomu nasvědčují obory které nabízejí.
    • Zuzko, některé obory, které Cevro nabízí, jsou i na jiných školách, ale co vím, tak by teď měli otevírat nový magisterský obor soukromé obchodní právo, v tom jsou úplně první.
      • Jo ty obchodněprávní vztahy. Četla jsem to a to bude asi hodně zajímavý obor, dobře využitelný v praxi...
        • jpo a nikde jinde se to prý ani vystudovat nedá, jenom tam...
    • Většině lidí co znám nedala škola nic moc praktického do života a vše, co potřebují k práci, se stejně museli naučit sami.. proto se také přikláním ke školám s "trendy" obory, které mohou lidi studovat při praxi, až když si uvědomí, co je opravdu baví a v čem se chtějí rozvíjet.
      • přesně tak! to je super možnost. Mnoho mladých lidí neví čemu by se chtělo věnovat. Přijdou na to až později. Na to je distanční studium super věc!
        • Ano souhlasím. A málokdo ví, že zaměstnavatelé na toto studium často přispívají
  • naštěstí není daleko "doba" kdy se všichni budou opravdu učit to na co mají vlohy a talent a ne ..podle trhu a nabídky a poptávky !!
  • Dobře to dělali komunisté.Ti měli na vysokých školách tolik studentů,kolik mohla země využít.A ne chrlit lidi s titulem,pro které pak nebude ani místo pro zametání ulic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit