Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další šašek bez šancí.
  • josef.servit.9
    Díky, byl by to Drahý president. Hejtman v Olomouci byl nastrčen socánky MUDr. Kokoška a
    následně se ukázalo, že je to NOREK! Je velmi podobný tomu Olomouckému!
  • klikáčka BTW čtveráčka Váš vtip nepobavil *13*
  • a co já ? já jsem vosk ? *13*
  • Dluhy máme ? mluv za sebe nezaměstnaný fňukale, máš chodit do práce, hned by jsi viděl ty změny.
  • přééééésně, hradního opilce na ně, ten jim ukáže
  • To je samý Dluhoš, Drahoš, Horáček...

    Dluhy máme, draho je taky a do hor se budeme asi stěhovat před "záplavou".
  • Nečtu, jen tupě papouškuju to co mi mainstream předhodí. Ale do roztrhání budu kritizovat všechny co podporují uprchlíky a pak hned jednoho takového půjdu volit *15*
  • nebyl tu dotaz zda to čtete?
  • rusáci volit nemůžou jakožto občané jiného státu a s kolaboranty je to po roce 46 vyřešeno.když neznáš zákony a význam slov tak je nepoužívej ;-)
  • Chápu, rusáci a kolaboranti ho volit nebudou. *3*
  • to víš že jo soudruhu BTW, napiš nám další Ovčáčkovi vejžblebty
  • tak že byl :-(
  • Vědci proti strachu a lhostejnosti

    My, zde podepsaní vědci a vědkyně, pracovníci akademických a výzkumných institucí, jsme velmi znepokojeni prudkým nárůstem xenofobie ve společnosti. Mnozí politici i média užívají rétoriku strachu z cizinců a lhostejnosti k jejich utrpení, dříve považovanou za extrémní a nepřijatelnou. O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci...
    ...Vyzýváme vás, abyste ve věci přijímání uprchlíků zohledňovali skutečné potřeby a možnosti, ne vrtkavé nálady veřejného mínění. VŠEM, kdo v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení.
    podepsáni, mj. Prof. Ing. Jiří Drahoš, Dr.Sc. , AV ČR
    http://www.vyzvavedcu.cz/


    a vymalováno podruhé.. *15*
  • vanhorne
    "reklama na protialkoholickou léčebnu"
    Nevypada, ze by byl vyleceny.To by mozna zajemce i odradilo.
  • Ze současných politiků oceňuje Drahoš šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka a lídra TOP 09 Miroslava Kalouska. Bělobrádek si podle něj nechá spoustu věcí vysvětlit, což považuje Drahoš u politika za důležité. „Velmi korektní vztahy jsem míval s ministrem financí Miroslavem Kalouskem, byť byl ministrem ve vládách, které Akademii věd příliš nepřály. Na Kalouskovi jsem si vážil, že cokoli slíbil, spolehlivě dodržel,“ říká pro Reflex.

    A je vymalováno - nevolitelný *15*
  • vanhorne
    " zda čteš Ovčáčkův tweet?"
    Ve vybranych skolkach je to povinny maturitni predmet.
  • zase placky a samolepky s čírem *5*
  • jo, já vím, vy havloidi to máte v krvi *5*
  • vanhorne
    " Není to divné?"
    Toho znameho "bijec pitomecku" asi vygumovali na nejaky cas.☺
    Jeste minuly tyden radil jak Cerna pazoura.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit