Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už mohli být ve vyspělých západních zemích ....aspoň jejich orgány
  • "Varujte se vší změny,neboť pro chudého je každá změna jen k horšímu a jestliže se cokoli na světě mění,pak buďte jisti,že se zároveň zmenšuje míra chudého a oleje v jeho džbánu ubývá"
  • Jaci bezenci? Vzdyt podle mluvci ministerstva zahranici USA zadni nejsou. Jsou to pry turiste nebo lidi, co jedou narychlo navstivit sve zname *15*
    Navic - jak muze prumernej ukrajinskej uprchlik vedet, jak vypada stav uprchlickeho tabora odpovidajici urcite sume penez, kdyz ani prumernej superinteligentni ceskej novinar neni schopnej vyplodit jeden jedinej pravdivej clanek o Ukrajine?
  • jsou jako češi stále nespokojený......měli utíkat k Porošenkovi ten by jim osladil život...
  • Vážený anonyme, doporučuji Vám doplnit vzdělání o matematiku - zapomenout na roky 1945 až 1989 je jistě velký problém. *16*
  • Krása veliká, dyž sa komoučí vraždijá mezi sebů. Krásná podívaná. Enom tak dál, súdruzi!!!
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale vyčurat se s nim ide ale budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!!Čest!
  • Kdyby novináři psali skutečnou pravdu, tak by to nikdo příště nečetl, tedy mám na mysli tu pravicovou žumpu.
  • Zaspal si dobu !!
  • Já su klidný. Komunisti sa tam zabijajů mezi sebů. co bysme mohli chtět víc?
  • nemáš tam nějakou jinou ... *2*
  • Tak proč tam do toho Rusové neustále vrtali, když je ta Ukrajina taková prdell světa a Ukrajinci budižkničemové ? Měli to nechat na EU a USA, ať se s Ukrajinci lopotí. Podporovali "bratry" rebely (tzn. ukrajinské Rusy), tak ať si je doma v Rusku trochu užijí.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,,
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Čest!
  • Vynaložili sice pět miliard rublů, ale stav lágrů tomu neodpovídá... Jednoročák Marek by řekl, že tam platí zákon džungle: kdo to uprchlíkům dřív sežere. Jako bychom to neznali z domova. A pak, podtext je jasný: vraťte se na ukrajinu a hrdinně bojujte za putina. Jen si tu občanskou válku pořádně užijte!
  • *1*
  • No jak jinak než lezprdelka redaktor napsal.Přece kdyby napsal,že je všechno ok, tak by přišel o přízeň majitele novin.Jenže já na jeho canci toho tydlíta z novin ki..ki ..ri...ký
  • Nespokojeni Ukrajinci.-Nakopat do zadni casti a poslat zpatky odkud prisli.Ukrajinci jsou narod nespokojencu.Tak cachrovat,smelit a chlastat doma palenou koralu Brasku.Je to liny nenazrany,zavistivy narod.Na UK nebude nikdy poradek a klid.To je mentalita Ukrajincu.I v jinych zemich se Ukrajinci chovaji neslusne vytvareji zlocinecke gangy.Ty by opravdu potrebovali maly dvur a dlouhy bic.Stale se n nekoho vymlouvaji delaji ze sebe obeti.Snad by pozadovali,aby je v Rusku zabydleli ve 4hvezdickovem hotelu a denne pecena holoubatka,kaviar a sampanske.Ale o praci se chudaci nezajimaji.Ja byt Rusama ja bych tu bandu ukrajinskou mrskal az zpatky na UK,pak by jim bylo v tom bordelu dobre.
  • to je taky nápad emigrovat na východ,co svět světem stojí emigruje se vždycky na západ!
  • No jo no. Utečenecký tábor holt není V.I.P. hotel v žádném státě. Donedávna země
    míru jménem Sýrie se díky vměšování USA změnila ve válkou zdevastovanou zem
    kde se mají dobře šejdíři zdražující jídlo a kde statisíce lidí přicházejí o svůj domov.

    Ale Ukrajinci se nemají čeho bát . Jejich premiér Boguslav Sobotěnko jim jistě opět rád
    z našich daní zaplatí slušný život a prvotřídní léčení. Na Čecháčky opět nezbude. Těm
    se zase bude kázat utahování opasků ve jménu štastných zítřků v roce 5433.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit