Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čest a sláva novorusku,dobře brání vlast před fašisty z kyjeva ,evropy a ameriky
  • Pamela
    Ruská strana minskou dohodu trvale porušuje Ivane Pusine
  • Dobře si Shapirovi vyhulil blbče???
  • Sestra v domově důchodců mě jde přebalit. Pokud máte doma dudlík a staré hračky
    pošlete je prosím. jsem sice stará bába ale rozumově jsem zase batole.
  • tak tak, jen rusové mají mírová řešení, vivat Novorusku
  • přééééésně, jedéééém
  • zvýšená aktivita našich rusofobů ukazuje jediné... jsou chudáci frustrováni,,... musejí si nějak ulevit a Rusko? Rusko jedééé
  • no prosím, a pak že nejde donutit Kyjev k tomu, aby dohody respektoval, ale nebylo třeba vyzývat Rusko, ale USA... a hned to jde. Opolčenci už dohod uposlechli opakovaně - ke své škodě, mají totiž zájem na skutečném mírovém urovnání.
  • Putinovi došly definitivně ruble.
  • Ale toto chtějí aby se zapomělo.Jen kdyby to udělali rusové tak tak by to vysílala i žehlička při zapnutí !!!
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1378-cynicka-hra-na-vysetrovani-pokracuje-pilot-dmitro-jakacuc-na-vecne-dovolene-objednal-si-zlocin-kolomojskij-kruh-dukazu-se-stahuje-prekryje-usili-o-pravdu-neco-mnohem-horsiho.htm
  • V Putinově carském Rusku, v Petrohradě, spadl Žid do Něvy a topí se.
    „Pomoc, pomoc!” volá marně.
    Po břehu se procházejí dva policisté, ale ani je nenapadne, aby na volání o pomoc nějak reagovali.
    „Zachraňte mě!” volá Žid, který už polyká andělíčky.
    Policisté se srdečně smějí. Židovi už hledí smrt do tváře. Z posledních sil zvedne hlavu nad hladinu a vykřikne: „Pryč s carem!”
    Načež se policajti srdnatě vrhají do řeky, vytáhnou Žida na břeh a vedou ho na okrsek.
    *2* *2* *2* *2*
  • Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. Ještě bychom ale měli zájem o typ země-letadlo! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15*
  • Ruské metro: „Ukončete, prosím, výstup a nástup, dveře se rozpadají...” *1*
  • Fakt dobrý vtipy. Tady máte další do sbírky.

    Víte, jaký mají na Sibiři záchod?
    Jsou to dvě hůlky, jedna se zapíchne do země na přidržení a druhou hůlkou se odhánějí vlci. *5*
  • Ivan s Voloďou opravují žumpu. Ivan vleze mezi howna a volá: „Podej mi klíč.”
    Voloďa mu ho podá, Ivan se nadechne, ponoří se dolů, vynoří se, řekne si o jiný klíč, zase se ponoří a takhle se to opakuje asi třikrát. Pak Ivan vyleze, všechno z něj kape, zapálí si cigáro a povídá: „Vidíš, Voloďo. Kdyby ses líp učil, nemusel bys jenom podávat klíče!” *2* *2* *2*
  • Játro a tenhle znáš?

    V nebi se sejdou Němec, Američan a Rus a povídají si, jak kdo zahynul.
    Němec: „No, já jsem dostal k narozeninám auto, chtěl jsem vyzkoušet, jak rychle jede, a v zatáčce jsem se zabil.”
    Američan: „Já jsem dostal k narozeninám letadlo, zkoušel jsem lítat nízko u země, narazil jsem do skály a zabil se.”
    Rus: „No, brácha dostal k narozeninám kolo a já umřel hlady.” *2* *2* *2* *2*
  • Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Neopisuj zlej bez nápadu trolle *2* *2* *2*
  • ruru super. troll na Ruské ambasádě jen vztekle buší do mínusů. *2* *2* *2*

    Američan říká: „Já když chci, tak se můžu vysrat před Bílý dům a nic se mi nestane.”
    Rus povídá: „Já můžu udělat to samé před Kremlem... jen nesmím dát dolů nohavice.” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit