Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak mi není jasné, proč se ta pitka Hanča vypravila prý na rodinnou dovču právě do Turecka. Ale když ji vidím v těch muslimských hadrech, tak bych ji nejen že nepustil, ale chtěl po ní splacení alikvótní částky, kterou jsme za její pitomost museli zaplatit z našich daní. Každá sranda něco stojí ale za chyby se platí. S teroristy a únosci se nevyjednává. *16* *16* *16*
  • Slušná suma za dvě vypatlaný pipiny s šátkama na palici. Zas na druhou stranu je to prd v porovnání s tím, co se v tomhle státě vyhodí oknem nebo rozkrade.
    • Taky me to napadlo, ze je to pakatel oproti tomu co Klaus se Zemanem dokazali rozkrast v dobach jejich nejvetsi slavy.
      • Jo, ale spíše bych porovnal jejich současné majetky pokud jde o zlodějiny.
  • hanča a tonča,dvě blby,které jely za dobrodrůžem velkých černých,to bylo drahé dobrodrůžo
  • Pokud je pravda, že za ně stát (tedy my) zaplatil cca 150 mil.Kč, tak si jenom říkám, zda-li by nebylo lepší ( a určitě bylo) dát tyto peníze na malé děti, které v budoucnu budeme potřebovat více, než nějakou Tonču. Je mi z tohoto přístupu zle. Na malé a nemocné děti sbíráme víčka, posíláme peníze, děláme ,,charitu" a za tyhle ...... zaplatíme miliony? To je ostuda všech, kdo o tom rozhodli.
    • A navíc ani jedna z těch cácorek nebude přinášet státu NIC, maximálně budou odčerpávat peníze na své platy z toho co lidé dali na dobročinnost.
  • Na Klokánka není a za nezodpovědné báby-hastrošky je 150 mega, kdo rozhodl, měl by to zaplatit ze svého. *16* *16* *16*
  • ... nyní by měly alespoň desetinu částky odvrzat :)))
    • kdo by na ty strašidla vlez *13* *12*
      • Když jim Amíci humanitárně rozbombardují elektrárnu, tak není VIDĚT.
      • ... píše se ta strašidla, čéče :)))
      • Gde by na to to strašdlo vzalo? To je velice jednoduché. Vykopli by jí ti její teroristi.
    • Né odevzdat, ale začít makat a státu to splatit. Vědeli kam jedou a jaká je tam situace. A pokud je pravda,že se jedna z dvojice chce vrátit zpět. Tak ty peníze za sebe zaplatí okamžitě. Pokud ne, zabavit pas a aš zaplatí, ať táhne. Ale pokud se jí něco stane, už se oní nikdo nepostará.
      • ... přečti si můj návrh pořádně, moulo :)))
      • ... hmm, ty asi vyděláš mega mesíčně, blahopřeji :)))
        • NO já nevím,ale takové vandrování něco stojí,takže nechtěly-li děvenky si pomoci provozováním nejstaršího řemesla- tak musíbýt z movitých rodin. Takže by to rodiny měly vrátit.

          Jen nevím jaký je rozdíl mezi zveřejněním občanům nebo ne. Vždyť ti únosci si to stejně poví mezi sebou..
          Takže pro příště NEPLATIT KAŽDÝ TAKOVÝ BY MĚL BÝT ODPOVĚDNÝ SÁM ZA SEBE. Venku to nebylo a už tu byl další případ -ta pětka pitomců...co pro ně leteělo letadlo..a....

          Díky tomu co to vynesl
          • Jak si může dovolit lůza voličů chtít něco vědět. Ta drzost, to se jí trpět nebude. Hoši konec příšly provize a prachy od Šapiráka, jdem se dělit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit