Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nyní by měly alespoň desetinu částky odvrzat :)))
    • kdo by na ty strašidla vlez *13* *12*
      • Když jim Amíci humanitárně rozbombardují elektrárnu, tak není VIDĚT.
      • ... píše se ta strašidla, čéče :)))
      • Gde by na to to strašdlo vzalo? To je velice jednoduché. Vykopli by jí ti její teroristi.
    • Né odevzdat, ale začít makat a státu to splatit. Vědeli kam jedou a jaká je tam situace. A pokud je pravda,že se jedna z dvojice chce vrátit zpět. Tak ty peníze za sebe zaplatí okamžitě. Pokud ne, zabavit pas a aš zaplatí, ať táhne. Ale pokud se jí něco stane, už se oní nikdo nepostará.
      • ... přečti si můj návrh pořádně, moulo :)))
      • ... hmm, ty asi vyděláš mega mesíčně, blahopřeji :)))
        • NO já nevím,ale takové vandrování něco stojí,takže nechtěly-li děvenky si pomoci provozováním nejstaršího řemesla- tak musíbýt z movitých rodin. Takže by to rodiny měly vrátit.

          Jen nevím jaký je rozdíl mezi zveřejněním občanům nebo ne. Vždyť ti únosci si to stejně poví mezi sebou..
          Takže pro příště NEPLATIT KAŽDÝ TAKOVÝ BY MĚL BÝT ODPOVĚDNÝ SÁM ZA SEBE. Venku to nebylo a už tu byl další případ -ta pětka pitomců...co pro ně leteělo letadlo..a....

          Díky tomu co to vynesl
          • Jak si může dovolit lůza voličů chtít něco vědět. Ta drzost, to se jí trpět nebude. Hoši konec příšly provize a prachy od Šapiráka, jdem se dělit.
  • ...... trochu odlechčíme .... kolik byla původní nabídka v jedno a dvů kopcových ťavách???
  • Myloš je můj präsedent!
  • http://www.novinky.cz/domaci/394450-vse-co-jsem-popsal-mohu-dolozit-rika-martin-herzan-obvinovany-ze-lzi-o-migrantech.html
  • Takto vyhazovat státní peníze je jen na kruté odporažení těch co uvedené rozházeli na katovské mučírně a na znárodnění majetku těchto vlastizrádných rodů.
  • no ale řekl to jinak že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit