Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dobré UA armád nabere cizince,vlastní lidi jim utíkají,pozabíjelo se mezi sebou na tisíce lidí ale oni mají dva ruské zajatce. *1* *1* *1*
    • Sklerotiku to jsou jen další dva.
      Na ty udatné Ruské výsadkáře co neumí číst mapu a zabloudili do vnitrozemí Ukrajiny jsi zapoměl ?? *1* *1* *1*
      • ještě jsem neviděl ty dva natož ty další vybájený *1* *1*
      • byli kousek od hranioc, v žádném vnitrozemí
        • Lžeš. Bylo to hluboko v Ukrajinském území. Každý si to může na mapě najít. *5*
          • když mne lhář osočí že lžu - není to z jeho strany pochvala? *15* *15* *15*
            • Jsem holka.

              Takže oslovování v mužském rodě si nech pro sebe když už jsi četL pane pusin. *2* *2*
          • Oni na služebně maj mapu okrsku..... Myslíš že to najde ?? *1* *1* *1*
  • Soudruh kulihrach má splněno. Pomluvil proamerickou demokratku.

    A teď zameč a vyskoč Sovětský Pepku. A kdyby někdo říkal že váš fuhrer Putin je
    d.....k a že tu válku nevyhraje tak to ihned nahlaš na KGB: *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Jak už psal dole Stanley. Celý svět včera viděl Ruské nevychovance v akci.
    Po prohraném zápase Rus utekl z ledu jako malé děcko ani nepočkal na hymnu vítězů.
    Je to ostuda!!
    • Simčo co mají ruští diváci hokeje společného se článkem ?
    • Petr tu směšně popírá základní fakta - Ruští vojáci přiznávají že jsou posíláni
      na Ukrajinu. Ruští vojáci přiznávají že s těžkou technikou překračují ilegálně hranice
      do sousedního státu a to bez schválení Kremlu není možné.

      Je to Ruská agrese! Tohle na CIA ani Banderovce nesvedete Rusofilové. *5*
  • Je zajímavé, kolik lidí věří tomu, co několik jednotlivců prohlásí někde v televizi. Jako kdybychom nevěděli, že za pár peněz, ve válečném stavu často se samopalem namířeným na hlavu, každý odvykládá, co se po něm chce, někdy ho stačí malinko zmanipulovat. Propaganda se neštítí ničeho.
    Jak to, že jsme ještě neviděli videa s konvoji ruské techniky, tanků, obrněných transporterů přestupujících rusko-ukrajinské hranice? Myslím, že v dnešní době nejsou žádné překážky něco takového natočit. Já nic, co by bylo důvěryhodné, neviděl.
    A přesto hromada lidí věří tomu, co se jim servíruje v médiích. Proč? Jsou hloupí. Ne, to nejsou, jen tomu chtějí věřit, protože nemají rádí rusáky, tak jsou přístupní všemu, co je očerňuje a nechtějí slyšet nic jiného. Tak funguje lidský mozek.
    • zajímavé to může pro někoho být to ano ale důležité je že většina lidí ještě používá svůj mozek a nenechá se zblbnout, pravda časem stejně vyjde najevo tak že proč se rozčilovat *3*
      • Pravda už najevo vyšla - Rusko posílá vojáky na Ukrajinu a ještě to směšně popírá. *5*
        • pravda možná najevo vyjde, jen nevyjde od dobrovolnických ukrajinských praporů ani od kyjevské vlády....
        • když myslíš brát ti to nebudu *1*
    • vanhorne
      "Tak funguje lidský mozek."
      Ten tvuj asi nefunguje jen kdyz dostane impuls z Moskvy aby se probral.
      • no to ty se zamysli, víra není všechno *15* *15*
  • rusofilové se můžou pos.at vzteky že to s tou dovolenou od Putina prasklo. *1*
  • Ale ale rusofilové.

    Váš Putin byl opět usvědčen ze lži protože stále směšně popíral Ruskou armádu na Ukrajině.
    Ta tam je ilegálně překračuje hranice i s těžkou technikou.
    Je to Hitlerovská agrese v podávání agenta KGB Putina.

    Ruští vojáci promlouvají - jedni si stěžují že nedostávají slíbené odměny za boj.
    Další nechtějí na Ukrajině bojovat a bouří se proti násilnému verbování.
    Promlouvají i rodiny vojáků.
  • Tak to je teda opravdu početná armáda! Zaujala mě věta, že s nimi teď pracují... Moc by mě zajímalo, co to obnáší, ta práce. Kam až Kyjeváci jsou schopni zajít, jako v Oděse?
    • pokud se učili u Rusů tak tak jim cpou flašku od vodky do p....e a když je flaška velká tak zajde dost daleko.
      • nebo mopžná se to ti rusové ( a byl to potrestaný exces) učili ze záběrů toho, jak vyslýchají Amíci své zajatce...
  • kolik toho už tvrdili, ale zajímavé, nikdy nic neukázali a pokud ano, pak to byly záběry z výstav a podobné triky... takže je třeba i lhát pořádně a ne jako Kyjev
    • vanhorne
      "lhát pořádně a ne jako Kyjev "
      Lhát pořádně,tak jak to dovede jenom Kremlin?Ve lhani na Moskvu nikdo nema,v tom je Russia nejvyspelejsi zeme sveta.
      • nepřekrucuj, je třeba dělat vše pořádně, a pokud se rozhodnu lhát, pak i to, počti si o CIA a budeš to vědět, Rusko nemá zapotřebá lhát, kdo má rozum v hlavě ví, že se mu nelíbí destabilizace území s nimiž sousedí a nelíbí se mu ani, že se chtějí stát dýkou vraženou mu do zad - amíci s Kubou běsnici přes padesát let - a Rusku se diví?j
  • je podivné, že jen jeden jediný přispěvatel/ka, který sem chodí pod mnoha, často kradenými nicky, diskutuje se sebou samým, píše hrubé urážky a věty beze smyslu, také naprosto nevěcné příspěvky (jsem holka... *1* *1* ), nikdy není bloknut, jak to? a i když tvrdí, že byl, jeho nesmyslných příspěvků neubývá - jak si to mám vysvětlit?
    • Když tu někdo sedí od rána do noci, píše pořád stejné blitky pod několika nicky a není bloknut, tak z toho vyplývá jen to, že je redakcí placený a zvýhodňovaný. Pan "já jsem holka" je prostě placený diskutér a pokud není placený a píše ty nesmysly zdarma, tak je to jenom těžce nemocný člověk a zaslouží pouze soucit *3*
      • myslím, že je to pracovník Tiscali, protože jinak by těžko měnil nicky, urážel a psal stovky příspěvkl zcela mimo.
  • že je demokraticky uvědomělé a poslušně se ve frontě hokejových vítězů postavilo za svůj demokratický vzor USA. KDO NESKÁČE NENÍ ČECH...HOP HOP HOP...KDO NESKÁČE TEN JE RUS.....TROP TROP TROP
    • To poskakovalo jen malé stádo ovcí jdoucí na pastvu *3*
      • Já bych tu včerejší Ruskou ostudu sem netahal.
        Nebyslím tím výsledek 6:1 myslím tím že slavná sbornaja kamanda zdrhla z ledu jak banda ubožáků aniž by si poslechli hymnu vítěze šampionátu a podali soupeři ruku.
        Čekal jsem lecos ale tohle ne - no konec konců při posledních a předposledních olympíjských hrách napadli sousední neutrální státy ale to jsem přičítal bandě z kremlu a teď koukám že je ten ancábl prohnilý skrz na skrz.
        Tak že by dnes měli všichni příznivci ruska akorát držet zobák.
        • vanhorne
          "zdrhla z ledu jak banda ubožáků aniž by si poslechli hymnu vítěze šampionátu"
          Nebylo to poprve ani naposled.Co se da od takoveho rezimu cekat.
    • KDO NESKÁČE NENÍ ČECH. mne vždy znělo že je b l b kdo řve HOP HOP HOP *7*
  • dovolenou zajetím, tak ho rozstřílím na kusy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit