Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousku, jestlipak alespoň někdy čteš co si o tobě lidi myslí? Kdybys měl alespoň trochu cti, tak bys musel spáchat sebevraždu !!!
    • co to je ČEST? neznám takové slovo
  • Doufám,že tomuto politickému šíbrovi mnoho lidí na koupi státních dluhopisů nenaletí.Protože by asi brzo čelili otázce,kde tolik nakradli,že mohli ,značně rozkradené zemi ,půjčovat.Řešením situace tohoto státu je pozavírání všech lumpů,kteří tuto zemi zbídačili,Znárodnění veškerého majetku jejich rodů,znárodnění majetku restituentů a tvrdé finanční potrestání všech lumpů,kteří pomáhali rozkrást majetek tohoto státu přes kuponové privatizace a podnikové akcie.Samozřejmě též měnová reforma,která by tvrdě postihla všechny,kteří od údajné revoluce nahrabali.Jedině takto si může mladá generace zajistit,že nepůjde jednou světem žebrotou.
  • já mu určitě nenaletím,protože pod kuratelou toho "politika ekonoma"jsme de dostali do největších dluhů jaká tato zem pamatuje.Dokud tam bude sedět nebo se objevovat v JAKÉKOLIV funkci nebo politické straně/..jak tento"politik" kam vítr tam pláš umí../tak stát je pro mne nejméně důvěryhodným strážcem mých úspor. *1* *1* *1*
  • Selskej rozum mi říká, že, když si ode mně přijde pujčit někdo, kdo je zadluženej do desátýho kolena,tak mu nakopu i kdyby ten úpis byl na pergamenu s vodoznakem.
  • Kdo by uvěřil megazloději, tuneláři, korupčníku, ožralovi a neskutečnému žvanilovi a lháři Kalouskovi, tak jedině absolutní blb. Ať tenhle kmotr se svými kmotrovskými kamarády vrátí vše, co rozkradli a nemusí žádné dluhopisy vydávat! Tenhle politický turista, přeběhlík se svou bandou korytářů a HOP zlodějů, kteří půjdou vždy tam kde dostanou víc nasypáno, jsou jen odpad lidské společnosti a jen stejně takový mu můžou uvěřit! Třeba sazbu nezmění, jako u stavebního spoření, ale přímo vše znárodní, zakuklený komouš, už nám několikrát předvedl, že je jen morální stvůra a spojí se třeba s komunisty! Proto dluhopisy rád nechám stejným blbům, jako je alkoholik Kalousek! Dá 1-2 % úrok, za čas to změní na 0,5 % a výnos zdaní 15% a má to doma zadarmo a lidi utřou hubu, Kalousku tůůůůůůdle!!!!
    • Honzo mluvíš mi z duše
  • stát není dobrý hospodář a ještě mu půjčovat? to je jako půjčit do karet protihráči.
  • kupujte dluhopisy, ať můžeme půjčit Irsku
  • kopněte už někdo konečně pana K. do míst, kde záda ztrácejí dobré jméno. Nejlépe kopačkami Adidas, s rozběhem a zepředu. Až se bude tato akce pořádat, tak dejte vědět, přijedu.
  • € posiluje a my se chceme vzdát kolektivní jistoty ? vše co se nějak děje nahrává zisky bankám které již nejsou ani české ale v čechách. Ještě by to chtělo vytisknout peníze s omezenou platností lepší než dlužní úpis třeba taková 90 koruna by byla nynější 100.
  • Ale jak poznamenal Kalous, tak míra úroku nesni naštvat banky - tak co si pod tím mám sakra predstavovat???
    • Co si máš pod tím představit? Vím, že to byla od Tebe jen řečnická otázka. Pro ty, kteří jsou zaměřeni na jinou problematiku, to znamená, že nechá banky, aby nás svými prodělečnými úroky a stupidními poplatky nezřízeně okrádaly. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit