Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jendo jak chlastáš ?? jako Von co zalévá Bolševníky na Hradě.
  • ASi nějaký blb u ředitele policije se sedmi patry Zlína který ukradli panu Batˇovi ,jehož anekdotu nechápu jak je otřepaný ftip Stbáků co se transformovali od SNB a VOb k policije ale mozek jim nevyměnili jeto Komuna
  • Vyznamenal Luciji Bílou která se ráda jen tak fláká jako všichni ostaní vyznamenaní hlavně prachy ato bezcharakterně na ukor většiny obyvatelstva co nebylo takovími jako voni co si proplácí finanční náhrady i za jízdu k výbuchu privatizace azbukou přeplěných skladů privatizace sdělano v CCCP tam letěli vrtulníkem ,ale už nedokázali přistát na Vyškovci a dát dušičkový věnec k pomníku USA Army LOwely Lady a pomodlit s eu kapličky Zdrávas Královno i Dánská,jeto bolševník zakořeněný jako plevel na Hradě.

    Antonín Brachtl
  • už se definitivně pomátl..... *6*
  • na stejný názor máš tu stejnou odpověď:

    Znáte tu anekdotu :

    Vyskočil magor z okna 10. patra, letí kolem 9. a říká si zatím to jde, kolem 8. - zatím to jde, kolem 7. zatím to jde ....

    jen vtip, Zemana jsem volil taky
  • Pan Zeman je prezident nás všech obyvatel ČR zatím si vede dobře!!
  • Zemane jsi grázl obdobně jako ředitel policije i vězenské služby vyznamenání totalitním činitelům signalizuje že demokracije Václava Havla je potupena alkoholickým mozkem presidenta Zemana.
    Mně se ani neomluvili kancelář Hradu jak mně zavřeli že jsem si dovolil zavolat na Hrad a že mně lidi dluží peníze a voni jsou vrchol bolševické mafije privatizace .
    Nemravně velké platy policajtovi kterého vyznamenal je velmi stupídní záležitost.President Masaryk tvůrce státu nechlastal a jezdil i vlakem.Nakoni jsem jel včera v Chocholnéj s jedním člověkem upřímným jako Masaryk Slovák zemědělec v kraji kde Babiš skoupil JRD a nebyl ani v kravíně se podívat na chov a zacházení s zvířaty,asi má to stádo v Praze s těmi zvířaty u koryt značně oblíbeno i toho Zemanova čuníka viz Pruské slogany filozofa v obci O Opilství.
    Antonín Brachtl Hrádek na Vlárské dráze 10
  • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.,,,
  • mapování.cz tam máte své modly hnojové prolhaní zlodějský! *16* *16* *16*
  • Zejména tebe se hnoji nikdo na NIC NEPTAL. Tak laskavě drž svou prolhanou smradlavou tlamu!
  • Ano, to čucháš, chvíli hmm, chvíli cokoli jiného a přitom stejně tupé kydy zkrachvalého estébáka
  • Český kamaráčov dostane medaile
  • příspěvky....napadá mne jediné vysvětlení....že tys zase čichal toluen....?
  • Blbe nacistický tečko, jdi do hajzlu a hned, tam patříš.
  • Blb tvého ražení mě urazit nemůže. Zajisté máš na mysli křováka z emeriky, co ho máte tak rádi. U slušných lidí je to vrah a válečný zločinec. U lam hrdina.
  • že, psí exkremente....
  • nastupuje primitivismus, že křováku..."pardon afričtí křováci, omlouvám se vám, že k vám přirovnávám tohoto dutohlava"
  • Dějiny, ty by jsi si měl dostudovat především ty, absolutní tupá nulo! *12*
  • Jen houšť psí exkrementi, více inteligence nemáte. Třeba teplák Kak, to je ukázka, kam až jde klesnout.
  • službou to Zeman dělá správně. Bude je třeba, až lidé vyjdou do ulic aby vymetli 25 let hnoje....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit