Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mezi dvěma flaškama vodky od Putina stihnul ještě úřadovat. Máme to ale všeho schopného prezidenta...
    • robotu na tebe blbečku,abys přišel konečně na jiné myšlenky než urážet prezidenta.Z čeho žiješ,somruješ,nebo z naších dani?
    • Jsem rád že máš tak inteligentní poznámky!možná že v tvé rodině je to standardní.
  • Že Zeman řekl že nepřijme demisi Válkové tak to udělal aby se méně chápavým prokrvil mozek. No a zafungovalo to. *1*
    • Zeman zklamal a tancuje jak neschopný Sobotka píská.Jestliže Válková údajně nestačila a dělala chyby,tak je dělala se svým 1.náměstkem a měli by být sesazeni oba a ne Válková a náměstek Pelikán který s ní spolupracoval dosazen za ní.Zemane Zemane,fandil jsem Ti,ale přestáváš se mi líbit.
    • Udělal si legraci z trotlkavárny kdo nevěří ať tam běží. *1*
    • To chce vysvětlit...
  • To taky celý smrdí nějakou křivárnou... bůhví proč vlastně odchází, kdo jí "namydlil schody"...
    • nesmrdí,je to jasná křivárna a Zeman ji podpořil.
  • Zeman se v tomto případě zase zesměšnil.

    Jak zaznamenal mikrofon chtěl potrápit vládu a rezignaci nepřijmout. Ještě
    si stěžoval že Válková jeho protivládní hru nechce hrát. No jo Miloška stále mrzí
    že byl po tzv. Lánském puči odstřižen od moci.
    po Rusnokově vládě chtěl do PS dostat SPOZ a kdy plán selhal chtěl ovládnout ČSSD.

    Ztrapnil se i Babiš když tvrdil že chtěla odejít což ona rozhodně popřela.
    • Ono se tato politická cháska ne dlouho po volbách začala zesměšňovat cela a už se dá přirovnat té bandě rozkrádačů dob Topolánka či Nečase.
    • Dnes jsem vyslechla v e zprávách hodnocení pana Pelikána. A nebylo moc lichotivé... První náměstek nese také odpovědnost za nefunkčnost ministerstva. Byl hodnocen jako arogantnáí a jízlivý člověk. Takže chápu, jakzískal zemanovi sympatie...
      • Přesně tak. Má taktéž "máslo na hlavě" a byl při tom. Je otázkou, zda pan Pelikán je pouze kariérista, loutka v rukách křiváků nebo mezi ně přímo patří. To se časem pozná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit