Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to je ovar
  • Hlavne at ten blb nic nedela a nestabilizuje. Snad je lepsi , kdyz je na s r a cky. *12* *11*
  • Ježíši Mária, už mu nic nenalejvejte. Už vidí všude krtečky. Já to věděl dobře, proto jsem ho nevolil. *12*
  • nám už vlak dávno ujel díky všem těm Klausům Zemanům Topolánkům Nečasům ..
    díky schváleně špatně nastaveným zákonům se tu za bílého dne tzv. legálně
    rozkradla republika. Vše proběhlo podle zákona a proto je na ně každý soud krátký.
    Kmotři se smějou do kamer a s radostí se na hodinu nechají zadržet policií.

    Ještě v 70 letech pod vládou Mao Ce Tunga byla Čína chudá země. Po smrti diktátora
    se k moci dostala pragmatická parta ekonomů a z Číny je supervelmoc která půjčuje
    celé USA/EU.
    Kdyby se od nich Gorbačov poučil mohl zachovat SSSR ale o to nebyl zájem protože banda kariérních rudých kádrů si chtěla přivlastnit dříve státní majetek.
    • Lůďo, máš v tom pěknej madlajs. *3*
      • Chceš znát recept na rasový guláš? zde je:

        Fašistické bojůvky s odznaky SS na Ukrajině slouží kmotrům kteří jsou často Židovské
        národnosti a nechávají se sponzorovat od černocha z USA: *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

        Napsal jsem čistou pravdu takže doufám že nebudu zablokován cenzůrou.
        Pravda totiž žádnému režimu nikdy nevoněla. *1* *1* *1*
        • Čistá pravda je, že máš v hlavě guláš nejen rasový. *5*
        • Lůďo, už lehni, dneska jsi se už nazlobil dost *1*
          • Vždyť má pravdu. Porošenko, Kolomojski, Jaceňuk a další oligarchové jsou Židé, a nacionalisti, co jim slouží, hlásají veřejně antisemitismus. A že Majdan platily USA, přiznala Victoria Nuland-Nudelman. Šest miliard dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit