Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvidíte že ani jeden pokud bude zvolen prezidentem nesplní to k čemu se zavazuje.
  • Já jsem si z toho článku vzal zase to.., že co je to za "kolegy-kamarády" a podrazácké pacholky, když normálně sejmou vlastního kandidáta, aniž by u toho byl a mohl se k tomu vyjádřit, že jim vlastně doposud dělal akorát náhradníka a normálně si někdo vezme papírek, přečte to tam a lidi to jako oslové odhlasují a jede se dál... Normálně ho obětovali,.. protože mají už teď ze Zemana strach, protože ví, že ihned po nástupu do úřadu si s některýma z nich začne, vyřizovat staré účty a zrady, protože vlastně i jeho zradili taky nějak podobně...Tímto jakoby udobřováním si to, ale stejně nevyžehlí. Zeman nikdy nezapomněl co mu vyvedli !
  • Ty komunisticka promrdana matrace,koho urazis?
    Ty odpade lidstva! *12* Prasnice!
  • Už jsi se udělal, srá-x-či nacisticko-komoušskej? Tak si teď jdi utřit tu svoji poslintanou držku od těch zvratků co jsi tu vyblil a pak si ji pořádně zfacknuj dobytku rudooranžovej. Za takové zblitiny nic jiného nezasloužíš a buď rád, že tě nemám na dosah potrate rozjedané bolševické kur-x-vy ojebané podofilním nacistou.
  • 100.....000..000% pravda
  • á, náš diskusní osel se připojil, a zase inteligentní příspěvek - jen tak dál
  • Mluvíte o gestapácké lůze - já jsem si ještě nevšiml, že už jsou zpátky u moci rudooranžový zm..rdi. Komunista = nacista, a za těch bylo gestapo, později uváděné pod názvem STB. Nebo se snad mýlím? Poučte mne prosím.
  • Za tento blábol si prosím dejte pořádnou přes držku. Takovou zhovadilost nemůže vyplodit snad ani úplně mentálně retardovaný komouš. A že je komouš svinské hovado, kterému žádná křivárna není cizí je více než jasné.
  • Vlastizradci byli v dejinach pouze privrzenci fasismu a pote komunismu.
    Jedna pakaz ERO!!! *12* *16* *12*
  • Asi ten vozrala byl z tve rodiny....Ze to tak znas *1*
  • Smrt komunismu ty levicackej fanatiku! *16*
  • Volici KSCSSD nikdy nepochopi,ze jsou na jedne 'lodi' s levicovou ODS *12*
  • Ona paní Lucie Hýblerová, autorka článku, zřejmě neví kdo "krade" a kdo je tím pádem "zloděj". Pokud po volbách příjde někdo s názorem , že některý s kandidátů ukradl hlasy voličů ve svůj prospěch, je to tvrzení nízké a je možno toto označit za vyjádření debilokreténa. Paní Hýblerová, hodláte snad tvrdit , že pan kníže Schwazenberg neukradl hlasy voličů panu Fischerovi. Mě by zajímalo, jak nějaká pí.Hýblerová může říct o zvolených kandidátech, že jeden krade hlasy a druhý je poctivý.
  • Žádná sci-fi, ale realita. Bohužel:

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=p9RHl9PmuY0&feature=endscreen
  • Občanský demokrat jako sociální demokrat, oba jsou "bývalí" členové KSČ. I když Klaus se cpal třikrát, ale komunisti ho považovali za takového lumpa, že ho mezi sebe nechtěli.
  • Ovcané, chcete, aby zločince Klause vystřídal na hradě stejný Zeman? Tak pak si toho ožralu a křiváka zvolte:

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=p9RHl9PmuY0&feature=endscreen
  • Zeman prohraje, protože k Schwarzenberkovi se přikloněj tzv. "neutrálové". Ti rozhodují každé volby. *14* *2* *5*
  • "Občanský demokrat".
  • Takový přiblblý titulek dokážou napsat jedině média poplatná trojkoalici. Zeman má svých voličůa příznivců dost, ostatně to uvidíte po druhém kole voleb.
  • Kudy chodil,tudy krad...
    Socialni 'demokrat'
    *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit