Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s oblibou tvrdíš že prý údajně máme demogracyjy......když ti tedy Babiš tak leží v žaludku nic ti nebrání psát petice protesty zakládat spolky a případně kandidovat a nechat se místo Babiše zvolit. Nemusíš jen závistivě plivat....jenže ty jsi neschopná socka kterou by volil tak maximálně blijící pitomeček to je stejně ubohá intelektuální úroveň......zbytek státu na tebe zvysoka se...e a považuje tě za neškodného trapného blba....
    • Souhlasím. Pod tuhle petici se podepíšu.
    • No to je zase názor.
      Ona kampaň něco stojí. I když vlastně ani moc né. Postavte si pekárnu, napečte koblihy. Slibujte lidem že bude ANO - bude ještě mnohem, mnohem líp.
      No a oni vás rádi zvolí za Ministra financí. Pak si ty vložené peníze zase pěkně přihrajete zpátky.
      Mimochodem já tuze rád jahodovou náplň. Ale mě radši koblihy dvě. Potom zvolím kohokoliv.
      • Tak to udělej a nekecej. Jsme na tebe všichni zvědaví.
  • Sklapni, veškrnovo kurwo.
  • Hradě by se měli všichni nechat vyšetřit na AIDS, po Chrchlovi tam, kromě tubery, zbyly i bacily této zákeřné nemoci, nemoci 4.% a mezi ně Chrchla patřil.
    • On už není Zeman náš ( pro mě vlastně nikdy nebyl ) prezident. To jsem nevěděl.
      A nezůstalo tam taky trochu nablinkáno ( vlastně navirozováno), nějakej ten koksík, nějaký holky a kluci, a kdoví co všechno ještě. Já bych se kdyžtak na prezidenta hlásil.

      Aha už jsem druhej. Obsazeno.

      Hurá Bureš na hrad. Ať je to v čechách konečně dokonalý. Ať jsme konečně celý evropě ( hlavně slovákům ) , potažmo celýmu světu, k smíchu.

      Já vim to Bureš nechce, on chce být premiér. To bude mít konečně pod palcem všechny a všechno. A to hlavně šlo.

      Tak já to tedy beru koblihy.
    • S tím urážením pana Havla jste trapní, starejte se hlavně o svého ožralého a nemocného vidláka Ovara, kterému se jako prvnímu prezidentovi málem podařilo pozvracet korunovační klenoty! To si nedovolil ani ochlasta a syfilik Gottwald.
  • Všechny rozumné lidičky vyvraždíme, loajální blbce si necháme.
  • Vážení čechové, oslavili jste chcípnutí tý ráčkující bestie dostatečně?
    • Myslíš toho dalšího propáleného prognostika Randsdorta? Toho přece za trest oddělala KGB, když se nechal chytit, jak jde pro jejich peníze.
      • Od kdy Ransdorf ráčkoval ty opičí hovne? Veškrnu Chrchlajícího von Hrrrádeček jsem samozřejmě myslel!
        • Ransdort měl od lhaní tak křivou hubu, že nejen ráčkoval, ale při tom i prskal a jak se uměl naštvat, když po něm někdo chtěl, aby pracoval. *2*
          • víme sajmon, prskal
  • Skvěle pane prezidente. Ministra Babiše je nutné podpořit a veškrnovo kurwám řádně topit...
  • Ameri-Veškrnismus = 5.ledna zkáza světa
  • Proč to blábolení siomony nikdo nečte?
  • tu zas smrděl do rána?
    • Ano smrdíš tu každý den nonstop ruský teplouši zlej BTW trolle.
      Simoně komolíš jméno a podvádíš s bodováním.
      S tím plus mínus 7 bodů ve stejné vteřině jsi nenápadný jak howno na polštáři ruský teplý blbe *2* *2*
  • neřešte Babiše, řešte důvody, proč ho lidi volí. Neschopnost kvalifikované akce, volební program postavený na špinění někoho jiného, až příliš průhledná snaha držet se koryt, to jsou hlavní témata, která Babišovi přihrávají voliče. Jen tak dál, a Andrej získá ve volbách 51%. A pak se budou moct "etablované" strany pos..t.
    • Zajímavé že Burešovi to vychází. Všeci kradů, všeci su proti mě, jsou to hajzlo.é, atd. Vždyť on staví na tom samém. A jemu to koblihy žerou. Já nelžu, a nekradu. Čapí hnízdo je vaše - NÉ. My jsme zjistili že je vaše. No tak teda - ÁNO. Vy jste tedy na začátku lhal. Né - já nelžu a nekradu. Ha ha. Tenhle člověk mi bude kázat jak nelže, a nekrade ha ha.
      Jen mínusujte vlastní blbost. Tohle je ale nezpochybnitelný fakt, jak soudruh stb Bureš lhal. Akorát se divim, že když už nebylo zbytí, řekl pravdu. Lhát, lhát, lhát, a když ti to dokážou, tak lhát.
      • Já si tedy hrdě zamínusuji tu svojí blbost. Za takovou blbost se nestydím.
        • No věřit někomu kdo hlásá, jak nelže a nekrade, ale přitom dělá opak. To už musí být člověk opravdu blbý a blbější.
          Ještě zarážející na tom je že pokud by to prohlásil, jiný politik, třeba p. Kalousek, Sobotka atd., tak jim věřit nebudete. To jsou lháři a zloději už od pohledu. Sice jim nic neprokázali, ale to nevadí. Ale Bureš - křišťálově nejkřišťálovější. Fakt zajímavý.
          Ale vlastně né. Typický češi, kam vítr tam plášť. U Bureše to nevadí, ten je teď náš. Tomu věříme, i když nás přesvědčil o opaku. Ostatní lžou a kradou, hajzli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit