Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou byl Zeman po oslavách vítězství II. světové na ruské ambasádě ještě v pohodě, udržel krok i moč , ale zkuste si najít na youtube, jak vypadal Sarkozy ( Sarkozy drunk) po schůzce s Putinem na tiskovce a jak vypadal Clinton na společné tiskovce s Jelcinem a nebo www.youtube.com/watch?v=dsRW0rDChrA
  • Velmi plodná "debata" kvůli jednomu propitýmu mozku.
  • Jestlipak tenhle notorik visí v některých třídách našich škol...
  • Ja uz chapu proc je pani Zemanova tak odmerene a chladna. Stydi se!!!! Stydi se za toto individuum!!! Stydi se za tuto zemi, ktera si bez problemu zvolila alkoholik za hlavu statu...

    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Kdybys nebyl vagínou, nestal by ses komoušem!!
  • Ať tak či tak , bude zajímavé, jestli se internet bude smát, až tak bude vypadat třeba Kalousek či Šlafenberk. A jakou výrazovou formu zvolí oni servilní redaltoři či jejich chlebodárci.....
    Potřeba si pamatovat a porovnávat.
  • Až s eožereš sama, tak si na to vzpomeň.
  • A proč ??? Smysl je stejný a pro účely této diskuze jej nemíním pracně vyhledávat, lidé vědí, o co jde. Vy zřejmě máte dlouhé vedení a trváte na slovíčkaření, což nevidím jako nějakou přednost. Jde přece o to, že se kdekdo ožere do němoty, ale na druhého ukazuje . I prezident je jen člověk a jestli měl jednání u Rusů, tak "pozdravpánbu", to by nepřežil pomalu ani slon. To byl nešťastně volený program pro Zemana. Aby ale vám bylo jasno, já nejsem příznivec Zemana, ani Schwarzenberga, jsou tady lepší kandidáti a Zemana jsem nevolil prezidentem proto, že bych jej jako prezidenta chtěl, ale volil jsem "proti" Schwarzenbergovi, aby ten zlodějský Habsburg, které nenáviděl už Karel Havlíček Borovský, se nemohl stát naším prezidentem. Popřeli bychom tak sami své dějiny. Národ, který něco takového udělá, ztratí právo na existenci jako národ a stane se jen jakousi " menšinou", asi jako cikáni !!! Bohužel u nás asi máme několik milionů patrně dřívějších konfidentů gestapa !!! Opravdu národní hrdost, jen co je pravda. I tak už se za svůj národní původ stydím !!! I díky vám !!! Dnes jsem již ve věku, vyřazen z armády, ale dnes být mladý, nikdy bych za nikoho z Čech už život nenasazoval. Nemám tím na mysli, že bych třeba odmítal zachránit někomu život, to bych udělal, ale nešel bych nikdy už za ČR bojovat !!! No, dneska už nejsem touto povinností ohrožen, takže jsou to už jen prázdná slova, jde mi jen o vyjádření postoje k naší zemi, kterou už považuji jen za oblast, kde žiji a i zemřu, ale ne za svou vlast !!! Jestli mi tedy rozumíte, nebo jiní, ale je mi to stejně jedno.
  • Jiné to už nebude.
  • Asi mu to násilím lili do chřtánu, že?
  • Vypadá, že je ožralý, i když vodu nepije.
  • A ty si zadej do hlavy mozek!
  • Ale nevzdělanost zato zaručuje morální podúroveň !!!
  • Tak na co jsi potřeboval Havla a Klause , ty blbečku ??? A na co tolik preopaguješ, aby prezidentem byl ten knížecí degenerát, kdž žádného prezidenta nepotřebuješ ??? Ale knížete jako prezidenta poitřebuješ ??? Jak to ??? Tvrdíš, že bžádného, tedy ani ne jeho . A přitom tady pořád lkáš, jakého jsme mohli mít noblesního a potřebného prezidenta ??? Už popíráš nejen všechno, ale i sebe. Začínáb to být na ústav pro choromyslné !!!
  • Proč nepíšeš o Havlovi, jak se válel ve svých blitinách a fekáliích, to ti nevadilo. Zlámaná žebra Zeman dosud neměl. Zadej si do googlu ty odkazy a uvidíš, co dělali za zvěrstva. Když uklízeli na Hradě ten t.zv. "Domeček", kde pořádali Havlovci i s ním orgie včetně ženských, tak na odvoz těch vychlastaných prázdných lahví od skotské nestačilo ani několik náklaďáků" A uklízečky dostaly výhrůžku, že jestli ceknou, co tam bylo, tak aby se těšily, že je něco přejede... Ostatně Schwarzenberg se těch chlastacích a sexuálních orgií sám zúčastnil - ale na veřejnosti se mu o tom jaksi nechce mluvit ...Jsi idealistický trouba, nic víc. Jen moralistické kecy na h o v n o !!!
  • A když pije, vypadá jako by měl delirium !
  • Vypadá že je ožralý i když nepije.
  • Rusáci ho pěkně zrichtovali. Nakopat všem, co na Hradě mu plánují schůzky.
  • Kocoure, pokud uz chcete citovat, naucte se nejdriv citat ! *1*
  • Tiskova mluvci je za lhani placena, ale mela by si prikoupit inteligenci, at nedela ostudu jeste ona, kdyz uz ji dela pan prezident.. Skoda, ze prezidenta nelze odvolat. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit