Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestlipak tenhle notorik visí v některých třídách našich škol...
    • Souhlas, Pišto, tak až tam budeš sedět, tak si připni na mundur vedle čísla rudou hvězdu !!!
  • Jak tedy vypadá ožralý? Nemocný je, to určitě. Na tyto nemoci pomáhá psychoterapie, nebo kněz.
  • Kalousek je prostě idiot, co víc, škoda psát, je to blb
  • Zajímal by mně názor právníků na možnost stížnosti lidí, kteří si platí prezidenta (i jeho rodinu) a nejsou spokojeni s jeho chováním,které poškozuje zemi v očích světa. Přetrpěli jsme jeho předchůdce, posedlého sbíráním per a nyní budeme 5 let pozorovat opilce a při každém jeho vystoupení odhadovat výši hladiny alkoholu v jeho krvi. A kdo řídí tuto zemi,když je mimo? Nebo kdo mu nalévá,aby byl mimo ? Je to Šlouf,Nejedlý,Zbytek,Mynář? Jedno jméno horší než druhé. Myslím, že je naše země v nebezpečí. *9*
    • Tak na to bohužel musím ač nerad odpovědět vulgárně. Na to ti sere pes, jestli si budeš oficiálně stěžovat na prezidenta . Komu asi ??? Jedině k Ústavnímu soudu, protože Zeman nemá nadřizenou osobu. A u Ústavního soudu jdou poplatky do parádních sumiček tisícovka je tu prostě v reálné ceně pakatel. Ty nejsi nikým pověřena kontrolovat, kde a jak Zeman pije, tebe také nikdo nekontroluje, jestli polykáš ejakuláty. Koukat se na něho nemusíš a prezidenta si neplatíš, ten je placen státem námi všemi povinně podle zákona o platech státních činitelů. Poblitý a posraný Havel uklouzl ve vaně po vlastních blitinách a fekáliích a zlámal si žebra a nikdo tady nevyváděl. Také hodné prezidentské cti. A o Clintonovi už jsem tu psal. Skupina, která na něho nasadila Moniku Lewinskou, doufala, že skandál s její sukní s prokázaným ejakulátem Clintona podle DNA měla zvednout odpor Američanů proti němu a přimět jej k abdikaci. Jenomže Amíci to vzali s humorem a dokonce pochvalou, že není žádný eunuch a naopak jej znova a s vysokou převahou zvolili prezidentem i pro další období. Takže Billa to stálo jen pár facek doma od Hillary a svět se klidně kutálel dál... Tak co vyvádíš za kraviny ??? Ty zřejmě nemáš co na práci, co kdyby ses nechala přivést do jiného stavu, hned bys měla jiné starosti...
    • S jeho předchůdci to nebyla také žádná sláva a drželi se koryt jen co to šlo!
      • Nejen že se drželi koryt ale nahrabali si obrovské majetky, za to by měli být potrestáni!!
    • hmm tak to by mě také zajímalo, o tom jsem ani nepřemýšlel...zajímavý komentář Marie :)
    • Do očí bys mu to neřekla, takovou by ti vypálil že bys sežrala protézu a skončila na IPce, kozo hloupá!! *2* *15* *1*
      • S tímto nekonečným omíláním svého primitivního blábolu už bys měl švéde fakt přestat. Jestli na víc nemáš, tak mlč.
        • Do očí bys mi to neřek, takovou bych ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *15* *2*
          • Jseš rád i tak bez tečky,že udržíš větry,kokůtku, a po jediný mý krátký suchý by ti povolily svěrače nadobro! *12*
          • To máš pravdu, že neřek. S takovým blbcem bych se vůbec nebavil.
            • To kdybys mi řek tak by to byla tvá poslední slova!! *2* *15*
      • Opakuješ se šmejde (ne švéde). Jsi jen tupé hovádko. Ten ožralý primitiv, ta tupá vepřová alkoholická uslintaná tlama je ráda že se drží na nohou. To zhov-x-adilé NIC nebude nikdy českým prezidentem.
        • Je potřebný zákon který trestá urážky hlavy státu, pak takoví primitivové jako Pišta a pod půjdou do vězení kde budou moct v chládku přemýšlet o tom, že prezident se urážet nesmí!!Jinde je to běžné i v USA které nám jsou vzorem!!Takže je to i demokratické!!
        • Do očí bys mu to neřek dobytku, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *15* *1*
      • podle sebe soudím tebe, že posero švéde :)
        • Kolik těch nicků tady používáš kozomrde Pišto, pět nebo deset?
  • Tak jestliže byl Zeman před prohlídkou klenotů na návštěvě u Rusáků a dokázal pak to, byť vrávoravě projít, tak je u mne "geroj" !!! Vy všichni, co tady o něm píšete, že byl nalitej, tak byste byli po takové dávce dávno po smrti !!! Máme opravdu silného prezidenta , všechna čest !!! Tomu věřte !!! Nevidím v tom žádnou pohanu, ale pochvalu, je jediným v naší zemi, kdo to je schopen vydržet. Ostatní jste všichni jen závistiví srabi !!!
    • Pišta Žiga "tečka" je cikán ze s Plzně, je to opravdu hlava prasečí. *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Jooo, viroza je sfina. Ale Zeman na videu je pomalu lepsi komik nez Louis de Funes, ten by to urcite tak nezahral. Bezva komedie. Dik za video. *1* *1* *1*
  • Kde komunisti v řadě se houpají, tam mír a blahobyt!
  • Normální člověk vidí, že byl nalitej jako dělo.Tak si konečně přiznejme, že král je nahý a nesnažme přesvědčovat, že Zeman nechlastá, když pravý opak je pravdou.
    • Poslankyně Černochová (zištně Červíčkova matrace) jednou Lihouše Tuzemáka verbálně napadla... pane Zemane,vy jste zase vožralý jako prase *12* ...načež ten jí odvětil...a vy paní Černochová jste zase strašná pí.a... ale já se z toho do rána vyspím do bezviróziva!!! *6*
    • I kdyby byl nalitý, po tom ti je ho..no odpade!!
      • CHlapče je to náš zaměstnanec,je placen z našich daní a slouží lidu.Ožral se vlastně v práci--co se s tane s každym druhým?
      • To uchylné, ořžralé, prolhané hov-x-ado dělá ostudu nejenom sobě ale především státu. Je to český Jelcin v plné parádě - opilec s nechutnými žvásty, tupá uslintaná vepřová hlava která dělá ostudu kam páchne. Je to jen rudooranžový lidský odpad. Prýýýýý prezident - takové notordické NIC.
      • To se mýlíš, Pišto, člověk si může dělat do chce (pokud neporušuje práva jiných) jako soukromá osoba. Ale jako hlava státu se NEMŮŽE chovat jako hospodský žvanil a ochlasta.
        • Ale jdi do p r d e l e ... Tady v Česku se vychlastá za rok tolik chlastu, že kdyby se nalil do Středozemního moře, tak to pak zaplaví na severu celý Balkán a na jihu celou Saharu, že by se z ní stala nejúrodnější část zeměkoule. Ale kvůli Zemanovi děláte kravál, jako by se měl zbořit svět, kvůli několika panákům. To je nesmyslné pokrytectví, sám kdekdo ožralý jako doga a na druhého ukazovat a moralizovat. To je , jako by holka z E 55 začala požadovat, aby dívky se držely panenství až do svatební noci....Pokrytci pitomí !!!
    • Kdyz vidim situaci v tomhle state a mentalitu zdejsich lidi, tak bych nejradsi chlastal taky...
      • Burianova -blbena- je mlady drzy spratek,kdo vi od jakych rodicu, dulezita jiz u voleb -druha kristyna koci -tak tohle ji nevyslo-hloupa diagnoza.A nas pan prezident ,pracovity i v dlouhodobe nemoci ,zucastnil se ,pekne video
      • Pišto, to je sice pravda, ale vůbec to není důvodem chovat se tak. Mně nikdy nedělalo potíže být sám sebou a vyčnívat ze stáda. A docela jsem to ustál.
        • Milosovi to evidentne problem taky nedela. Takze jste si vlastne docela podobni.
  • Dělat si srandu z nemocného člověka můžou jen debilní novináři (čmáralové) .
    • Jako myslis,jak Milous urazel pana ministra zahranici?
      Nebo,jak jej Livia Pruzinska KRIVE napadla ze spojenectvi s Henleinovci,a pak se projevilo,ze jeji tatinek byl Slovensky fasista-posleze jak jinak,nez ''presvedceny'' komunista?
      • Havel chlastal mnohem víc a nevadilo ti too. Navíc měl IQ proti Zemanovi sotva čtvrtinový.
      • Chcípni na plochý nohy ty zm*de komunistickej
        • Komu si to dovolujes vubec rikat ty fasisticko-komunisticky P R A S E!?
          Ty uchylnej bastarde a zjebe,ta tvoje rodina by mela vychcipat!
          D O B Y T K U !!! *12* *12* *12*
  • To je právě na něm sympatické že ze sebe nedělá žádnou primadonu a za nic se nestydí, vypije si zakouří si a nedělá svatého jako jiní blbci.Já osobně takové ty abstinenty k smrti nenávidím!
    • Bene, tímto způsobem, který tolik obdivujete, dává opravdu krásný příklad naší mládeži.
      A krásně reprezentuje naši zem. Viděl jste vůbec to video? *10*
      • Jsi blb. Naše mládež byla před zvolením Zemana jaksi abstinentní ??? To bylo obvzlášť vidět na jejich technopárty. Po jejím skonrčení nebylo kam šlápnout , protože takhle není zeblitý ani Václavák či Staromák po Silvestru...Takiy kultura národa - a Zemanovi vyčítáte ???
        • pro tečku: Proč mi nadáváte? Jinak diskutovat neumíte? Za svým názorem si stojím.
          Technopárty mladých lidí kdesi a slavnostní otevírání korunovačních klenotů představiteli státu v katedrále sv. Víta, to nesnese srovnání.
      • Naši mládeži dávají příklad media a TV kde se vraždí kleje kurví každý celý den!! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit