Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velký Řím tu taky byl a není. Eu tu taky je a nebude
  • tvoje děti mě nazajímají, můj syn se jmenuje Honzík, né nějakej Stojan Jakotič
  • havel byl zrádce, lhář,zloděj a vrah srbských dětí
  • Juro, Juro, nikdy není nic navždy, my jsme to měli s CCCP také na věčné časy a jak to dopadlo, jen díky Havlovi jste vy komoušský kolaboranti neviseli na kandelábrech *3*
  • Krym je navždy ruský a už to ani nemůže být jinak, byla by z toho válka
  • Moskva by placením přiznala že anektovala.Tak že asi tak
  • Ano takovej Drahoš určitě bude sjednocovat až nám bude tvrdit že musíme přijímat uprchlíky .
  • pak si necháš zpravit mozek?
  • urážka sovětského prezidenta, nahlášeno
  • ta nikotinem a chlastem zdevastovaná fosilie 5 let nevydrží *3*
  • Proč nějaký Krym, já si obsadím pražský hrad a Zeman se může odstěhovat do Moskvy.
    Zemanovi to bude určitě jedno, Kreml je prostornější na bydlení.
  • také to říkám, viz třeba takový Putin jak sjednotil Rusko proti vám esesákům
  • vypadá to, že k pěti měsícům přibude ještě pět let. Skočím za Shapirem pro červené karty......
  • prezident by měl národ sjednocovat, být mu oporou a vzorem, né někoho vytáčet ty komoušskej ksindle
  • "V Moskvě jeho návrh odměnili vlažným potleskem."

    ========================================================

    Co na to Halónovinář Jirka? Nějaký twít by k tomu nebyl?
  • Ovar už má místo mozku karbanátek, těch 5 měsíců to budeme muset ještě vydržet.
  • To ani nový kandidáti
  • Ano pisateli článku určitě.
  • Tomu kašparovi očividně šplouchá na maják.
  • nazpět všechna svá historická území jež patřila pod Ruské carství. Z mapy Evropy 1914 vidíme, že vedle sebe existovaly tři země Německo Rakousko-Uhersko a Rusko. Němečtí bolševici poslali do Ruska svého agenta Lenina aby ruské carství rozvrátil. Pak se odtrhávaly separatistické kmeny Poláků a Ukrajinců. Rusové by si měli dát pozor na ROZDĚL A PANUJ a vrátit Polsko s Ukrajinou a pobaltskými státy zpět do vlasti, nejen Krym

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit