Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rakovina čípku - nemoc běhen (rakovoina co vás doběhne) *1* stačí střídat partnery a máteto hned*14*
  • někomu dá stopku rakovina, někoho přejede auto či střelí islamistický bubák. Tak už to na světě chodí *12*
  • chudák holka. Místo aby se sama léčila, naletěla ve své dobrotě a naivitě farmakolobby, nechala se otrávit a navíc jim sháněla další důvěřivé ovečky. Ale úmysl měla dobrý (byť zvolila špatné řešení) to se jí počítá k dobru.....
    • To jsou mi novinky, že si člověk může sám vyléčit rakovinu !! Vám už se to povedlo ? Pokud ano, proč se nepodělíte se svými poznatky s ostatními, a nejlépe i odborníky ??? Tyhle rádobyléčitele opravdu zbožňuju, jeden takový se mě pokoušel vyléčit mačkáním prstů, druhý mi hluboce hleděl do očí, zachránil mě klasický lékař !
      • no vidíte, kdybyste se vzdělávala nepřežvykovala jen přihlouplné rádoby tvzení farmakolobby prezentované přes např oficiální mainsteam tak byste se i něco dověděla. právě ti vaši pseudoodborníci o těchto věcech vědí a mlčí a spoléhají nato že budete líná si najít informace sama
      • no spíš měla dělat osvětu, že rakovině děložního čípku se dá velmi lehce předejít bez mesmyslných drahých očkování a to nestřídáním sexualních partnerů to je totiž ta pravá příčina této nemoci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit