Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady je všem upřimně u zadku zda se turci mezi sebou mydlí nebo nemydlí.Díky křivákovi Erdoganovi je tato banda vnímána jako nezodpovědná nespolehlivá smečka darmožhroutů, chtějící se dorvat do EU. Ale není zájem.SVÝCH VYŽÍREK MÁME DOST.Pokud navíc chodí zafačovaní do černých hadrů tak se musí držet pořádně zdaleka.Nebude dlouho trvat a všichni podobní už budou automaticky a rázně delegováni do gumových člunů.Bez varování a diskuze!
  • Putin byl vyšetřovací komisí ministerstva vnitra v 90.letech pro korupci vyšetřován několikrá

    Vyšetřovatel ministerstva vnitra podpluk. Andrej Zykov ( od roku 00 nezaměstnaný) ve spisu v kauze TT uvedl, že „ Putin zastrašoval malé vlastníky chat u Komsomolského jezera, aby mu pozemky prodali, a když odmítli, nemovitosti jim vypálil „ ( důležitá informace , protože jeho chamtivá bezohlednost, arogance a výhružky psychicky deptaly i Marinu Saljevovou, známou geoložku, členku Dumy, kolegyni petrohradských demokratů, která iniciovala první vyšetřování korupce Putina, a poté se před ním 10 let skrývala ).

    Podle vyšetřovatele podpluk.Andreje Zykova Putinův klan výstavbou svých luxusních vil na břehu Komsomolského jezera si protiprávně přivlastnil celý břeh, a porušil tak právo na obecní cestu po břehu jezera.
  • 21.8.68 Kreml vojensky obsadil ČSR pod záminkou, že ČSR restauruje kapitalismus, přičemž nám bylo vytýkáno to, co jinde bylo dovoleno – drobné podnikání v NDR a v PL, přičemž PL vůbec neprovedlo kolektivizaci …

    Kreml nám vytýkal obchod s NSR, jehož objem měla NDR mnohonásobně větší, vytýkal nám zahraniční licence, třebaže nejvíce je využívalo bolševické Rusko, a to nejvíce ve výrobě automobilů, přestože když licence při výrobě automobilů navrhli čsl. experti již v roce 49, Kreml jejich návrh označil za smrtelný hřích, v Praze za to byli obviněni a souzeni ( při procesu se Slánským ) …

    Kreml nám vytýkal turisty ze Západu, zejména z NSR, třebaže do Bulharska měli západní turisté naprosto volný bezvízový vstup,
    • Dnešní proruská 5. kolona se z 50.let nepoučila, co čeká její vůdce, až sehrají svoji roli užitečných idiotů,

      Přesto 5.kolona na pokyn svých velitelů odstartovala v Česku válku jménem NovoRuska, třebaže Putin jím blahořečený výraz zakázal ruským médiím používat, jakmile se proti němu postavil autor tohoto z propadliště dějin vyhrabaného termínu – Alexandr Dugin, v patách následovaný donbaským „separatistou „ číslo jedna pluk. Girkinem „Strelkovem „, kteří Putina nazvali zrádcem idejí NovoRuska …

      Velitelé 5. proruské kolony, výměnou za nějaké protislužby, se kterými by měli seznámit veřejnost, vyzývají k napadání US vojenského konvoje, který projede ČR, třebaže je ČR spojeneckou zemí NATO.

      Proruští propagandisté by si měli prostudovat definici vlastizrady, a nabádání k vlastizradě v organizované skupině …
  • Gorbačovův program Ropa za potraviny zkrachoval pro chamtivost ruských úředníků a „ podnikatelů „ – z RF proudily suroviny, potraviny za ně však nebyly dováženy žádné, peníze šly na soukromé offshore účty „podnikatelů“ typu Vladimíra Putina.

    Putin byl, dle geoložky a radní Mariny Saljevové, zkorumpovaný od samého počátku,
    Potraviny /maso nikdy do Petrohradu nedorazilo Putin, dle zjištění vyšetřovací komise petrohradského parlamentu, si vybíral jen firmy svých známých, mj. Kompleks +Interkomtsentr Formula7, firmy, které žádné potraviny pro Petrohrad nikdy nedovezly.

    Jegor Gajdar, ideolog liberálních ekonomických reforem v RF v 90.letech, se o Putinově počínání dozvěděl 4.12.91.
    Gajdar byl později dle irských lékařů otráven „ neznámou toxickou látkou „ jako Litviněnko na konferenci v Dublinu, na které měl přednášet, 24.11.06.
    • Zkorumpovanej jsi ty Johne Simone Bukvičáku z redakce Tiscali, co nadáváš sprostě našemu panu prezidentu. Jsi kolaborant a zrádce českého lidu, šmejde.
      • Já jsem TA holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský homosexuále kuligrachu,
        Ty jsi vlastizrádce priotože kolaboruješ s ruskem.
        Miloš Zeman je lhář a nese jako ex premiér ČSSD odpovědnost za zlodějny které jsem nahoře uvedla. To je konstatování faktů a ne urážka ty Iq tykve *2* *2* *2* *2* *2*

        A redakci tiscali děkuj místo nadávek. za to že tu toleruje tvoje každodenní blitky v podobě sprostých slov a osobního napadání. Na normálním slušném serweru už by jsi dostal doživotní zákaz vstupu sprostý proruský grázle
  • Tak Turecko se omluvilo za zabití pilota a sestřelení letadla a zaplatí škodu. To "naše" média nějak neoznamují. No a Putin je má na lopatě. No a brzo přijdou další že chtějí obchodovat. *11*
    • Nebude spíše na lopatě trpajzlík bez mozku? Velikost není "velikost"!
      • trpajzlík bez mozku alias Venca Veškrna už se dávno smaží v pekle
  • Putin lhal a lhal, až nakonec v TV řekl pravdu, jako by se nechumelilo, že okupaci Krymu naplánoval ještě před „svržením“ Janukovyče,

    Putinova komanda poslance musela do budovy parlamentu dotáhnout násilím za vlasy, a nejenže k takovému referendu nebyl krymský parlament ústavně oprávněn, ale nebyl v době tohoto zinscenovaného referenda ani usnášeníschopný

    Čínský premiér 15.3.015 prohlásil, že Čína podporuje územní integritu Ukrajiny, za kterou stále, jako celý svět, považuje i Krym,
  • Rusové o Rusech:

    Dostojevskij : „ Ruský národ bloudí po Evropě, a z nudy hledá, co by mohl v Evropě zničit

    Akademik Ivan Pavlov : „ Rusové nejsou vybaveni velkou mozkovnou,

    Petr Veliký : „ S jinými evropskými národy je možné dosáhnout velkých cílů uhlazenými způsoby, ne s národem ruským – nejednám s lidmi, ale s živočichy, které chci předělat na lidi „ …
    • A jé je, John Simon Bukvičák tady zese beeee, beeeee.
      • A jé je, ruský teplouš zlej troll zase zkomolil Simoně jméno.
        Tím tu tvojí chcípající ruskou kobylu nezachráníš, chi chi
        *2*
  • Jdu si zahrát nějakou hru a pak znovu přijdu a jestli mě to nepůjde, tak se těš ty teplá svííně Simono.
    • Já jsem holka Simona. Tobě to vadí takže teplej jsi tu jedině ty rusáku Kulihrachu, *15* *
  • Už aby to bylo, už aby byla prezidentkou, jinak z nás EU udělá nemyslící Ovce jako na Tiscali!!!! *8* *6* *16*
    • o:))) Ovce se domnívá že je potřeba čekat že se stane zázrak proměny, promění se(a v co jako?)...na někoho až bude někdo prezidentem či prezidentkou? *2* Pastýř bude brutální tak dlouho jak bude ovce hloupou ovcí...Někteří (sedí někde asi v nějaké čekárně na zadku, nebo doma na gauči) a čekají až přijde nějaký nový Kristus a zachrání nás. A co budeme děěělat když přijde nakonec japonec a nepodaří se co slíbil... *8* *9*
    • Ty jsi jen proruský kolaborant. Jsi tupá ovce kterou fašista Putin používá k ničení
      naší EUropy. Po použití dostaneš do čaje polonium. tak vraždí KGB ty co moc vědí o zločinech Putina.
      • A ty jsi kretéén z redakce Tiscali, který si nechá říkat Simona a přitom jsi bukvice Simon..hi..hi
        • Je to přesně obráceně ruská špíno BTW kulichrachu,.
          Ty komolíš zdejší holce Simoně jméno. Tobě vadí holky takže jediný teplouš jsi tu ty sám.

          Simona není z redakce, Redakce chrání tebe Ruský teplý trolle, když ti tu toleruje i sprostá slova a podvody s bodováním,.
          • Na tebe ty kreténéé a ty tvoje příspěvky, ty americká špíno, ty Johne Simone Bukvičáku není nikdo zvědavý..hi..hi..
  • Největší hnus na serveru Tiscali, John Simon Bukvičák si dovoluje sprostě nadávat českému prezidentu. Tato kolaborantská svině, nicka, nula nám tady chce kázat o politické situaci a jak který státník má jednat..hi..hi
    • 1. Já jsem TA holka Simona. Poku ti to vadí tak teplouš jsi jedině rusáku hnusáku BTW *2*
      2. ty jsi proruský kolaborant a největší ubožák na této debatě, nezvládneš totiž napsat jediný slušný příspěvek .
      3. Já nic nekážu. Jen jsem napsala moje názory, o tom totiž debata je. To ti asi uteklo.

      Ale jsem ráda za ten plk co jsi vypotil - ona si dovoluje nadávat - *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      Tím jsi dokázal že nejsi EUropan ale Rus. Tady v EU je demokracie. politici jsou dočasně zvolení a podléhají jak kontrole tak i kritice,. U vás v Rusku není demokracie ale putinova tyranie takže i politická satira je tam zakázaná.

      Zeman je lhář. T není urážka ale snadno dokazatelný fakt ty Nulo *2* *2* *2*
      • Jdi už do prdeléé ty nulo, nicko Johne Simone Bukvičáku, vzorný pracovníku redakce Tiscali. To tvoje beeee, beeee už nikoho nebére, ty kretééne..hi..hi
        • Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teploušku ju,.
          Nejsem zaměstnaná v Tiscali. Tvoje paranoia je stále horší chudáku *2* *2* *2* *2*

          O tom kdy a kam půjdou si svobodní občané EU rozhodují samy. Doba kdy jim mohl rozkazovat proruský kolaborant jako jsi ty s ruským okupantem za zády už je Díky Bohu
          na smetišti dějin. *5*

          toto je veřejná debata. Ne tvoje soukromé pískoviště. *5*
          • Koukej odsud rychle mazat, ty americká mrdko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit